Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość gość
Dzięki dziewczyny ,troszkę mi ulżyło .Mam pytanie .Czy te okrągłe implanty wyglądają naturalnie? dr.takie właśnie mi zaproponował i rozmiar między C a D i nie wiem czy nie będą za duże . Cały czas myślę o moich piersiach ,w domu juz mnie chyba mają dosyć ;) Proszę o podpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wygladaja naturalnie przynajmniej moje a mam okragle pod miesien, z poczatku napewno tak moze nie wygladaly bo musialy dojrzec , miesnie popusic, osiasc:) a teraz w biustonoszu wygladaja taki jak pelny biust , kolezanki w pracy jeszcze nigdy mi nie zwrocily np uwagi ze mam dziwny biust czy cos jak sie razem.np przebieramy bo wlasnie dlatego ze wygladaja naturalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź :) Fajnie że jesteś zadowolona ;) Mam nadzieję, że też będę ,Jeszcze miesiąc .Czekam juz od listopada .Denerwuję się coraz bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emka83
Witam, ja rowniez bede miala zabieg augumentacji piersi u Dr Polaka. Wciaz mam watpliwosci gdyz mialam wrazenie, ze konsultacja byla przeprowadzona 'na biegu'. Implanty pan doktor wybral bez wnikania w szczegoly co do ich profilu, o czym pomyslalam dopiero bedac w domu.. Chce aby piersi wygladaly na jedrne i okragle pozostajac przy tym naturalne. Nie podobaja mi sie sztuczne, z zaznaczonym implantem i naciagnieta skora. Pan doktor wybral mi dosyc duzy rozmiar zapewniajac, ze beda wygladac naturalnie. Mam tyle watpliwosci ..lacznie z tym czy powiekszanie piersi to sluszna decyzja. Czy ktoras z Was zaluje tego, ze poddala sie zabiegowi? Kolejna rzecza spedzajaca mi sen z powiek jest fakt, ze po zabiegu jestem zmuszona zostac w hotelu przez jakis czas i nikogo przy mnie nie bedzie, aby pomoc czy wesprzec psychicznie. Chociaz moja wiadosc wyglada jakby przebijalo przed nia wiele negatywnych emocji, w gruncie rzeczy jestem bardzo podekscytowana i nie moge sie doczekac zabiegu / czytaj - efektu koncowego. Czy ktoras z Was ma moze namiary na przystepny cenowo i komfortowy hotel badz pensjonat w bliskiej odleglosci od kliniki? Hotel rekomendowany na stronie kliniki niestety nie nalezy do najtanszych, w szczegolnosci jesli zostaje sie tam kilka dob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dagkor
hej ,ja tez bylam w pensjonacie calkiem sama...nie jest tak zle;)moja Rada poszukaj na booking.com-ceny zmieniaja sie z dnia na dzien wiec musisz sama poszukac-a spalam w pensjonacie cherry-moze nie jest to Hotel 6 gwiazdkowy,ale na prawde czysto i przyjemnie.17 euro doba.oddalony od kliniki 1,6 km.wiec nie daleko. zaraz na przeciw kliniki jest Hotel...ale ceny ok 60 euro doba... gdyby miala pytania chetnie pomoge-martadagmarakorab@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem prawie pół roku po plastyce brzucha u doktora. I naprawde nie mogłam dokonać lepszego wyboru. Po ciąży, cesarce i licznych wahaniach wagi spowodowanych chorobą tarczycy z mojego brzucha zrobił kawał obleśnego, galaretowatego pooranego rozstępami wora. Przez sześć lat nie miałam na sobie bikinii czy obciślejszej bluzki. Na konsultacji doktor był bardzo konkretny, ponaciągał, pogniótł powiedział że kwalifikuje się do operacji zalecił mi jednak żeby w miarę możliwości zrzucić jeszcze z 5 kg bo im wiecej luźnej skóry tym efekt będzie lepszy, termin umówiłam dlatego na za trzy miesiące. Zapłaciłam 400 euro zaliczki całość wyszła 1950. W dniu operacji stawiłam się o 10 w klinice, pobrano mi krew i miałam do wyboru zostać w klinice a mogłam też wyjść i wrócić na 15ta. Zostałam na miejscu, najpierw poszłam do doktora podpisać papiery, zapłacić potem pomalował mi trochę brzuch i wróciłam do łóżka, trochę pogadałam trochę poczytałam czas szybko zleciał. Po 15tej dostałam głupiego jasia i powędrowałam na salę. Tam anestezjolog również bardzo miły, założył mi wenflon położono mnie na boku do znieczulenia epiduralnego, zaznaczę że nie chciałam być usypiana na całą operację ze względu na to że źle znoszę narkozy. Doktor uspał mnie tylko na czas założenia cewnika do kręgosłupa. Obudziłam się po jakimś czasie, miałam przed twarzą parawanik za którym trwała operacja. Było mi bardzo zimno ale pielęgniarki założyły mi rękawiczki i dały ciepły termofor na ramiona, byłam na uspokajaczu więc nie stresowałam się na stole. Po operacji założono mi pas i pojechałam do łóżka. Ból był dość mocny bardziej palący, ale jak tylko zaczynało bardziej boleć dostawalam do cewnika przeciwbólowe leki. Doktor kazał dużo chodzić żeby krew spływała do drenów. Na następny dzień po 15 tej wróciłam do domu, dreny miałam jeszcze przez 6 dni ponieważ dużo do nich sciekało. Wyciągnięcie nie było przyjemne ale kompletnie bezbolesne. Leki przeciwbólowe odstawiłam całkiem na trzeci dzień. Wszystko goi się pięknie obecnie blizna jest jeszcze różowa, mogę robić wszystko, ćwiczę na silowni. Brzuch był obrzekniety przez około 2 miesiące, teraz jest płaski i twardy a moja samoocena poprawila się niesamowicie. Dziewczyny nie wahajcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silikon
Ws. zakwaterowania. Jest dosłownie w odległości 50-100 metrów taki dom, w którym wynajmuje pokoje niejaka pani Halina, czy Helena za jakieś symboliczne pieniądze - 10 czy 15 €. Ja osobiście nie korzystałam, bo od razu pojechałam do domu na drugi dzień ale podobno dużo dziewczyn zadowolonych z tych pokoi. Szukajcie i pytajcie na forach o pokoje na Vesinovej "U Halinki", czy jakoś tak, ja już niestety nie pamiętam ale na pewno coś takiego jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. jestem już 3 miesiące po operacji powiększenia piersi i jednocześnie miałam korektę nosa . najgorsze pierwsze trzy doby a później coraz lepiej . miałam cięcie pod piersią bo tak chciałam ale Pan doktor chciał wokół sutki. nie żałuję bo cięć nie widać. piersi są boskie i nos też. nie żałuję i szkoda ze szybciej nie podjęłam takiej decyzji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja jestem miesiąc czasu po korekcji nosa i jestem zadowolony, z podejścia doktora, opieki i oczywiście z dotychczasowych rezultatów operacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosica1234
Ja juz ponad 3 miesiące...faktycznie pan doktor robi wszystko w biegu...konsultacja tez nie byla taka na jaką liczyłam...w sumie zupelnie sie zdałam na jego fachowość...powiedzialam ze nie chce za duzych nie chce za malych..nie chce wysoko ich miec..nie chce pilek...i zrób chłopie tak żeby sliczne byly i blizny maja być niwewidoczne....wytrzymaj tu z babami....i wyszło cudddddooooo....jakby zajrzal mi w glowe i zobaczyl co chce...reasumując...jest moze taki rozbiegany...może wszystko szybko...ale robotę zrobił na 6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak jest, doktor nie rozgaduję się zbytnio, wydaję mi się że wie doskonale co robi i nie ma zamiaru obiecywać, słodzić, wizualizować, jak to będzie świetnie wyglądało po operacji, on wie doskonale co ma zrobić i robi to bardzo dobrze. uważam że to jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszek 29
Witam Zabieg u doktora miałam 2 lata temu. Skusiła mnie cena, w sumie ok 8 tyś., dużo mniej niż w Polsce. Zabieg tak trochę "z ulicy"- bez żadnych szczegółowych badań, usg. Po zabiegu ból niesamowity i całodzienne bieganie po korytarzu z drenami, żeby się wykapało. Ból straszny przez ok 2 tyg, potem już mniejszy ale jeszcze 2 miesiące na apapie extra. Okres zatrzymał mi się na 3 miesiące, konieczne było zaaplikowanie luteiny. Był to wynik tego, że doktor nie poinformował, że zabieg nie może odbywać się w trakcie miesiączki. Podczas kontroli informowałam pana doktora, że jedna z piersi bardziej mnie boli i że mam gorączkę i podejrzewam stan zapalny, ale on mówił, że wszystko jest w porządku. Po ok 1,5 roku pierś, z którą wg mnie od początku coś było nie tak, stwardniała i zaczęła boleć, potem spuchła i na dole zrobił się taki jakby strupek. Pojechałam z tym do Ostrawy, gdzie doktor spojrzał, stwierdził, że on czegoś takiego jeszcze nie widział i że muszę sobie znaleźć jakąś klinikę w Polsce, np w Katowicach, bo on nie ma u siebie miejsca, żeby się zajmować trudnymi przypadkami. Jak zapytałam o jakąś konkretną klinikę, to powiedział, że mogę sobie sama znaleźć w internecie, tylko szybko, najlepiej dziś, bo to może pęknąć i implant wypadnie, następnie otworzył drzwi i uprzejmie mnie pożegnał. Stres niesamowity, na szczęście udało mi się znaleźć chirurga w Katowicach, który zgodził się mi pomóc, bo mało który chce poprawiać po innych. Konieczna była operacja, usunięcie implantu i dużej części tkanki. po badaniach okazało się, że miałam tam gronkowca złocistego, który najczęściej zostaje wszczepiony podczas zabiegów. Po 4 miesiącach mogłam mieć kolejny zabieg, rekonstrukcji piersi. Zaznaczę, że miałam całą masę badań przed każdą z tych operacji. Jestem tydzień po i tym razem nic mnie nie boli, dreny jeszcze mam, bo obecny pan doktor chce żeby rana się oczyściła i nie było krwiaków, źródła infekcji. Opieka bez porównania lepsza. Cóż, człowiek uczy się na błędach, czasem kosztownych. Chciałam zaoszczędzić, tymczasem operacje naprawcze, które powinien gratis wykonać lekarz prowadzący, a który mnie wyrzucił z gabinetu w ciężkim stanie, kosztowały mnie łącznie 17 tyś. Wiem, że powikłania zdarzają się dość rzadko i życzę wam, dziewczyny, żeby żadnej z was coś takiego nie spotkało, ale ja też nie wierzyłam, że mnie spotka coś takiego. Więc jeśli wybrałyście pana doktora tylko ze względu na cenę, to może warto przemyśleć, co w razie czego? Ps po długiej walce z panem Polakiem dostałam przysługujący mi w takiej sytuacji implant, ale było to trudne, mimo, że jego to nic nie kosztowało, bo to pokrywa producent. Życzę powodzenia, bo, mimo wszystkiego, fajnie mieć "czym oddychać" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosica1234
Aż włos się na głowie jeży....smutne to...a jeszcze bardziej porażające ze Polak nie udzielił pomocy...nie naprawił błędu..mam nadzieje ze juz wszystko ok...i szybko zapomnisz o traumie jaka Cię spotkała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzellla
Witam, w poniedziałek mam termin powiększania piersi u Doktora dziś chciałam zadzwonić do kliniki czy wszystko aktualne ale nikt nie odbierał. Czy dostaliście jakieś info przed co zabrać itp. Ja tylko podczas rezerwować terminu o której co i tyle. Zaczynam się trochę martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktor jest na urlopie, wiec napewno dla tego nie odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy doktor operuje tylko w poniedziałki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nietylko w poniedziałki ja wychodziłem we wtorek i c z ekipy 3 Panie na zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem 3 dni po powiększanie piersi i dziś w domu na spokojnie widzę przez stanik duża różnice w wysokosci sutkow ok. 3 cm to się wyrównanie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosica1234
Mialam tak samo a do tego jeszcze sutki na dół patrzyły...po 2 miesiacach wszystko ok bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Jestem tydzień po zabiegu powiększania piersi Mam podwyższona temperaturę, 37.3 Czy któraś z Was tak miała Proszę o odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj gosica Przeczytałam ze tez masz implant 475 cc. Mi też lekarz taki założył i wydaje się że moje piersi są bardzo ogromne... Napisz proszę czy ty na poczatku tez tak uwazalas czy one zbiegiem czasu się zmniejszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosica1234
Ja nic nie mialam przed...troche wieksze a....i w sumie po operacji...zdawalo mi sie ze sa za male....teraz ..z perspektywy czasu...sa idealne...wychodzi na to ze mam 75 e abo f. ..dobrane do figury tak dobrze...ze wsyscy mysla...ze schudlam....a ja sie pi prostu zrobilam proporcjonalna.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosica1234
Dodam jeszcze ze miesiac czy dwa to za malo zeby ocenic efekt....po 5 miesiacach widac...i w dotyku i wizualnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za odpowiedz. :-) W takim razie czekam na efekt końcowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co mam robić zaczęła mi się zbierać ropa w okół sutka. Poradźcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześc dziewczyny ,czy któraś z was powiększała usta implantami permalip w Czechach?Proszę o informację gdzie robiłyście jakie efekty ,oraz jaka jest cena u naszych sąsiadów ,w PL obie wargi 6000zł.Z góry dziękuje za odpowiedz Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Powiekszalam piersi miesiąc temu. Implant 475 sebbin. Moje piersi są ogromne i napuchniete. Czy już takie zostaną czy zmniejszą się. Napiszcie jak to wyglądało u Was.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaNiktt
Dziewczyny któraś ma termin na 16.05.2016 ??? Czyli za dwa tygodie? jak kazda przed pewno dopadły mnie nerwy i nic tylko "cycki" na interneci oglądam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czesc Kobietki!mam zamiar powiekszyc piersi,chcialabym sie do wiedziec wszystko od obodzenia do 2 tyg po operacji odosnie bolu,czy jest jakes kobiekta swiezo po oberacji .ktora moglaby mi wszystko opisac ,od momentu przebudzenia od Kilku dni po,bardzo prosze,pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×