Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość kaśka3
A czy któraś z kobiet powiększających piersi zaszła po tym zabiegu w ciąże i karmiła piersią? Bardzo mnie to ciekawi czy faktycznie jak zapewnia doktor nie trzeba wyciągać silikonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozważająca zabieg u dr Polaka
czy któreś jeszcze (oprócz tej biednej dziewczyny, która wylądowała w Polanicy) miała komplikacje po powiększaniu piersi lub nosa??? czy któraś miała powiększanie własną tkanką tłuszczową???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Maaarija i rozczarowanych
czy dużo os. niezadowolonych/oszpeconych odezwało się na twojego maila?? czy możesz przekazać im mojego maila, aby mnie skutecznie odstraszyć od tego dr, bo wybacz, ale zdaję sobie sprawę, że konkurencja nie śpi - stąd moje wątpliwości a wypadki przy każdej operacji są wliczone w ryzyko... wiem, zachowanie dr które opisałaś jest niedopuszczalne, ale w PL negatywnych opinii o chirurgach też jest dużo, nawet o dr. Szczycie - gdzie czeka się na zabieg 6 lat, a ceny powalają... słyszałam też,że ogólnie Czesi źle traktują Polaków (jak zresztą reszta bogatszej Europy-sporo niestety złodziei i prostytutek z PL tam od dawna zarabiało), ale z płatnościami nigdy nie mieliśmy problemów, mimo, że jak piszesz rzeczywiście prawo tam jest dużo bardziej liberalne niż u nas - dlatego przedsiębiorcy uciekają tam nawet od nas - bo łatwiej i taniej... ale nam pieniążki przelewali i nigdy do sądu nie trzeba było latać - w przeciwieństwie do polskich firm... na pocieszenie dodam tylko, że ja od dawna za ciężkie pieniądze leczyłam się u dr który jest znany w całej PL i nie tylko i dwa razy już się na nim zawiodłam, ale ostatnio prawie zapłaciłam to życiem, więc jak tylko na 100% dojdę do siebie idę z nim do sądu... dodam tylko, że pan dr jest członkiem mojej rodziny... tak, czy tak podam maila i czekam na wszystkie opinie (zwłaszcza złe) bo nie chcę się potknąć... magdarazydwa@o2.pl z góry dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komplikacji po operacji nosa jest mnóstwo. Wystarczy przejrzeć różne fora. Sama się z nimi borykam po zabiegu, który przeszłam w tej klinice. Na początku byłam zadowolona z efektu jednak po kilku miesiącach wszystko wyszło jak zszedł obrzęk. Grzbiet nosa jak tor przeszkód. Mój obecny garb , który tworzą te nierownosci jest dużo większy od poprzedniego. Ale najgorsze jest chyba, ze z przodu te wszystkie wystające kości są widoczne. Czuje się fatalnie bo garbki z profilu się zdarzają a guld z przodu nikt nie ma. Cos okropnego. Do tego ciężko się oddycha. Jedną lub drugą dziurką. Jakość mojego życia się pogorszyła przez brak swobodnego oddechu. Zatoki też bolą. Wiele bym dała żeby wrócił mój poprzedni nos... jeżeli nie macie nosa baby Jagi to nie warto ingerować w część kostną nosa. Lepiej mieć mały garbek i oddychać niż falowany grzbiet i brak powietrza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
czy możesz (bardzo proszę !!) pokazać mi zdj. nosa po?? kiedy miałaś operację? oferowano Ci poprawę w cenie? magdarazydwa@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabijod22
Witam.Czy ktos mial korekte odstajacych uszu u tego doktora.Wlasnie ustalam termin dla mojego syna i niewiem czy to dobry wybor.Poratuje ktos?..bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja38
Witam, czy któraś z osób miała może opearcję powiek górnych lub dolnych u dr. Libor Polaka? Czy może się wypowiedzieć na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość6751
Odradzam...zwalil mi nos...a do tego cham i prostak...nadety naciagacz!!!odfadzam dr polaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabijod22
Jeju nie straszcie wplacilam zaliczke na operacje uszu dla dziecka 200 euro raczej juz sie nie wycofam ale coraz bardziej sie martwie to sa wkoncu uszy a do wszystkiego co na twarzy glowie trzeba podejsc z rozwaga i pelna umiejetnoscia a nie traktowac ludzi na sztuke..nie spodobalo mi sie faktycznie to ze pisalam do doktora o operacje 10 stycznia a mial termin juz na 1 luty..dla mnie to dziwne bylo odrazu..to ze operacja jest godzinna to nie znaczy ze ma odbebnic to na sztuke i oszpecic syna..na szczescie jade z mezem takze zbyc sie nie damy ale strach i niepewnosc jest..mialam plastyke brzucha ale u furmanka 2 lata temu i bylo ok ale tego dr nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabijod22
Jeju nie straszcie wplacilam zaliczke na operacje uszu dla dziecka 200 euro raczej juz sie nie wycofam ale coraz bardziej sie martwie to sa wkoncu uszy a do wszystkiego co na twarzy glowie trzeba podejsc z rozwaga i pelna umiejetnoscia a nie traktowac ludzi na sztuke..nie spodobalo mi sie faktycznie to ze pisalam do doktora o operacje 10 stycznia a mial termin juz na 1 luty..dla mnie to dziwne bylo odrazu..to ze operacja jest godzinna to nie znaczy ze ma odbebnic to na sztuke i oszpecic syna..na szczescie jade z mezem takze zbyc sie nie damy ale strach i niepewnosc jest..mialam plastyke brzucha ale u furmanka 2 lata temu i bylo ok ale tego dr nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eeee, też mam termin na nos, a moja mama na lifting twarzy ... jak widzę kolejne negatywy i to dot. twarzy, to robi mi się słabo. cen już wcale nie ma tak niskich, jak na str.int. a do tego jeszcze te negatywy ... oj... co dokładnie zespół ci w tym nosie? była ruszana przegroda czy łamana kość??? o uszy to bym się nie martwiła, bo to przecież najprostsze co może być! tu raczej nic się nie da popsuć... sama nie wiem tych pozytywnych opinii jest tak dużo, że przy innych lekarzach, zwłaszcza z PL wypada b.dobrze... ratunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o mój nos to poddałam się zabiegowi ze względów estetycznych. Nos był lekko garbaty i szeroki czubek. Nie chciałam ruszać garba, jednak na kilku konsultacjach usłyszałam, że po ścięciu czubka nosa garb optycznie się powiększy i najlepiej go ściąć. Oddychalo mi się świetnie. Laryngolog nie zauważył skrzywionej przegrody po zabiegu jednak dodał, że nas w środku jest zrobiony na odwal się. I chirurg się nie postarał. A ja nadal nie mogę oddychać choć upłynęło juz sporo czasu. A co do reszty. Garb większy niż poprzednio. Cześć chrzestna niesymetryczna. Dlaczego nie polecam lekarza? Ponieważ nie potrafi się przyznać do błędu , choćby nos wam odpadł to stwierdzi , że nie jest tak źle. A to wcale nie jego wina. O poprawce zapomnijcie... wynik operacji mało go interesuje i nawet nie będzie chciał rozmawiać o tym. Szczerze odradzam. Każda operacja może nieść ze sobą komplikacje. W Polsce przynajmniej lekarze robią poprawki i starają się pomóc. W tej klinice większe zaintetesowanie otrzymałam od pielęgniarki; która za każdym razem pyta jak się czuje niż od lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartiPrag
Witam a czy któraś z Pań wybiera się do Pragi- dr Kufa ?? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslicie dziewczyny ze lekarz odda mi zaliczke?musze zrezygnowac z operacji i niewiem nie chce go rozdraznic..co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny! Miała któraś robione powieki u dr Polaka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, powiedzcie mi czy za operacje w Czechach placi sie w koronach czy euro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartiBeart
Ja miałam operację 8 marca - modelacja+ powiększenie piersi w Perfect Clinic- Praga ; płaciłam w koronach, napisz że jesteś z Polski to dostaniesz cenę w koronach (korzystniejsza!!) ja miałam operację u dr Kufy podobno jak nasz dr Szczyt z Wawy (opinia koleżanek z Czech) moja opinia - rewelacyjny dr ; piersi są idealne!! :-)) jedyny minus to czas bo na Pana dr trzeba czekać 6-7 miesięcy ale to też o czymś świadczy!!co do samej kliniki to warunki rewelacyjne. Panie pielęgniarki prze miłe i pomocne!! W recepcji jest Pani Monika, która mówi świetnie po Polsku ( zresztą Pan dr również mówi po Polsku!) Przed operacją bardzo śledziłam co dziewczyny piszą.. I trochę mi to pomogło w dalszych decyzjach .. Więc mam nadzieję że i mój wpis pomoże.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super, mozesz zdradzić jaka była cena zabiegu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartiBeart
Trzeba wysłać zdjęcia do doktora żeby ocenił.. Za modulację, implanty (cena zależy czy anatomy czy okrągłe), powiększenie.. 15 tyś zł Koleżanki z Czech uważają że jest najdroższy ..ale i mówią że najlepszy w Czechach :-) Nie widziały Polskich cen ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy ktoras z was robila powieki gorne u dr zakout? Zdradzcie mi cene, bo nam umowiona konsultacje za dwa tyg, ale nie napisali mi ceny za zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, bo ja mam taniej i się waham, a na czym polegała ta modulacja, bo mnie zależy na tym, żeby piersi były bliżej siebie, a otoczki wokół brodawek mniejsze - lekarz tymczasem powiedział, że na położenie piersi nie ma wpływu, a otoczki, to już nie przy okazji powiększania, zapewnił, że kształt będzie dobry po samym powiększeniu implantami okrągłymi - sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartiBeart
Modelacja czyli podnoszenie biustu i ewentualne poprawienie nierówności, różnic..itp ja nic nie mówiłam o sutkach ale mi trochę poprawił.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
libor polak... terminy coraz dłuższe - ponad 2-3 mce min., chyba, że coś się trafi-jakaś luka, ale dwie os.,to już sobie muszą poczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartiBeart
Też o nim myślałam ale w Czechach ma opinię taką sobie.. Lepszą opinie ma Furmanek.. Ale to opinia tylko kilku dziewczyn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Drogo jak uj
Polak wyscenił moja operacja brzucha na 2500 euro :/// A nie sądze abym byla jakimś skrajnym przypadkiem. To już dość wysoka cena, czy tak podorżało, czy wpływ miało na to, to, że napisalam ze mieszkam obecnie za granica :// Operował się ktoś ostatnio u niego,?chodzi o plastyke brzucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala agość
Cześć dziewczyny dziś mija 14 dni od operacji dr Polak włożył mi w lewa 550 a w prawa 450 bo stwierdził ze są bardzo nie równe . Gdy ściągałam stanik do przemycia się zauważyłam ze piersi są nierówne ze lewa jest 2 cm niżej niż prawa . We wt mam konsultacje ale jestem przerażona . Czy to się wyrówna ? Czy ma któraś taki problem ? Uspokoi mnie ktoś bo już mi się płakać chce . Czy w takim przypadku wykona korektę na mój czy swój koszt ? Proszę dajcie znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj bylam z synem na korekcji odstajacych uszow..rzeczywiscie podejscie przedmiotowe ma..niewiem jaki efekt jedziemy na zmiane opatrunku we wtorek..czy ktos mial robiona u niego korekte?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny spieprzajcie od tego partacza..te ktore jeszcze nie wierza sie przekonaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eee, rozumiem, że coś się nie udało??? ja też właśnie podejrzanie długo czekam na ostateczny wynik - nie jest dobrze z moimi piersiami... a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×