Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość gość
ja tylko dodam, że gdy po kilku godzinach po zabiegu nie dałam rady chodzić, żeby nie doszło do zakrzepu krwi, to pielęgniarka powiedziała, żebym nie wstawała, ale żebym nikomu o tym nie mówiła... nie minęło jeszcze 10 godzin od zabiegu, a ja musiałam9w tym przybytku są tylko 3 miejsca leżące i jedna pielęgniarka - jak doktor operuje a ona mu asystuje, to nie wolno przeszkadzać im w pracy - kiedy dziewczyna na łóżku obok mnie była w fatalnym stanie i wyła z bólu nie mogąc nawet nacisnąć dzwonka, to na szczęście ja byłam obok i nacisnęłam swój przycisk, a kiedy wreszcie przybiegła spłoszona pielęgniarka, to prosiła nas o cierpliwość, bo nasze krzyki denerwują doktora przy operacji, a dodatkowo na korytarzu za naszym pokojem siedzą już inne pacjentki i ich rodziny...konsultacje z nowymi pacjentkami przeprowadza oczywiście dopiero wtedy gdy wygoni powłóczące nogami osoby po zabiegach) opuścić łóżko bo w korytarzu czekała już na nie inna pacjentka - było to dość problematyczne, bo dalej nie byłam w stanie wstać, a co dopiero ubrać się i wyjść - dostałam więc po cichu zastrzyk z ...ADRENALINY... żebym dała radę zwolnić miejsce - nawet nie protestowałam, bo nic do mnie nie docierało, chciałam tylko jak najszybciej być w domu. teraz już wiem, że mogło mnie to zwyczajnie zabić - jak powiedziałam o tym na kontroli, ten człowiek zaczął się śmiać i powiedział, że niczego takiego sobie nie przypomina dziewczyny wybierzcie innego lekarza w Czechach ogólnie są niższe ceny niż w PL jedynym problemem jest termin zabiegów - tylko ten człowiek ma terminy już nawet w przyszłym miesiącu - zawsze coś się zwolni... ja zabieg przekładałam i za każdy razem udawało mi się ustalić bardzo krótki termin u dobrych lekarzy, to na same konsultacje czeka się miesiącami u dr Szczyta z PL mimo b. wysokich cen zabiegów na samą konsultację czeka się LATAMI - wystarczy podzwonić i sprawdzić i zastanowić się z czego to wynika ja mojej oszczędności i pośpiechu przy wyborze Libora P. wstydzę się sama przed sobą - lusterko nie pozwoli mi o tym zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem tu nowa. Mam za tydzień planowana operacje powiększenia piersi u dr Polaka. Czy są jakieś zadowolone pacjentki? Przeczytałam to forum i zaczynam panikować. Proszę o info czy rzeczywiście jest aż tak źle w tej klinice? Czy opieka jest taka beznadziejna? Pomóżcie bo zwariuje! Nie wiem czy nie zrezygnować z zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mi
Jezeli chcesz byc operowana u Libora musisz wiedziec ze jezeli pojawi sie jakakolwiek komplikacja na szybko bedziesz szukac nowego lekarza.. ja z otwarta rana musialam na szybko szukac kogos zeby mnie szyl bo dla lekarza taka rana to pikus i przeciez sama sie zagoji.. smiechy z pacjenta i wyzywanie to u niego norma " nie pasuje to spadaj".. naprawde nie polecam tyle lez ile wylalam przez tego czlowieka nie bylo warte tych pieniedzy, gdzie i tak wyszlam na zero bo teraz musze oplacac nowego lekarza..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziekuje za odpowiedz. Mam jeszcze jedno pytanie. Któraś z dziewczyn pare wątków wcześniej napisała ze nie ma podczas operacji anestezjologa. Czy to prawda? To kto w takim razie podaje narkozę? Dr Polak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mi
Nie ma rozmowy z anestyzjologiem, widzisz go 20sekund jak cie usypia i to wszystko.. naprawde dobrze sie zastanow, to co ustalisz z lekarzem nie ma pokrycia z tym co rzeczywiscie sie stanie, moje maks 325ml zamienilo sie na 400ml o czym powiadomil mnie jak bylam w pooperacyjnym amoku. Niestety okazuje sie ze implant jest dla mnie za duzy i musze byc pod stala opieka chirurga bo w kazdej chwili implant moze podraznic mi tkanki i bedzie do wyciagniecia. Mimo 2 mc po operacji cycki stoja twarde jak balony, mam ogromna nadzieje ze wkoncu moje cialo zaakceptuje ten ogrom w organizmie i piersi zrobia sie w miare mozliwosci naturalne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekło mi cześć tekstu. Napisz mi proszę jak z opieka pooperacyjna, jak z bólem? Czy po tygodniu byłaś w stanie już normalnie chodzić do pracy? Czy oprócz za dużego implantu miałaś jeszcze jakieś problemy pooperacyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mi
Opieka w klinice okej jedyne kto tam jest mily to pielegniarki wiec z tym nie bylo zle. Powrot do pracy.. dopiero po dwoch tygodniach moglam wiekszosc rzeczy przy sobie zrobic wiec praca nie wchodzila w gre. Oprocz za duzych implantow tak jak mowie puscily mi szwy i mialam otwarta rane i miala bym do dzis. Jak masz wiecej pytac o rekonwalescencje czy chcesz zobaczyc efekty operacji to pisz smerfetka7170@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Dziekuje. Napisałam @ do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no niestety
nie w opiece po operacji jest tam problem, bo pielęgniarka jestbardzo miła, ale ja widziałam tylko jednąprzez 20h. cóż ona może zrobić w takiej fabryce - nawet jeśli jest w porządku? jestem zadowolono zpiersi, ale w 50 % tj. jedna pierś jest nadzwyczaj ładna i kształtna (choć oczywiście o dużo za duża - dr ma tylo duże implanty bo są tańsze, gdyż jest na nie dużo mniejsze zapotrzebowanie - jednak coraz mniej jest sztucznych lal z wiecznie uchylonymi ustami, a dziewczyną znacznie bardziej zależy na naturalności więc i mniejszych implantach) druga niestety wisi, tj. implant mimoupływy 2 lat sterczy jak szalony i to wysoko i stanowcz za bardzo w prawą stronę, no a pierś tj skóra, boja tkanka i gruczoł wisi sobie pod nim niestety musze dodać że piersi miałam prawie idealnie symetryczne przed zabiegiem, tylko maleńkie dr się podoba, a poprawa jednej piersi jest możliwa ale oczywiście w 100% dodatkowo płatna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mi
haha a co sie mu nie podoba? moje nierowne cycki tez sa idealne, drugi raz niedam sie p******i nawet dotknac, tez dostalam duzo wiekszy implant niz sie zgodzilam i wygladam jak cycatka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry, mialam operacje nosa 17.04.2018 jestem bardzo zadowolona , polecam dr.Polaka z Czech. Bardzo miły, rzeczwy,profesonalny lekarz. Opieka wspaniala Dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, dwa tygodnie temu 17.04 2018 wykonalam zabieg korekcji powiek gornych u doktora Polaka i jestem bardzo zadowolona. Blizn juz prawie nie widac a minelo dwa tygodnia. Zabieg odbyl sie w przeciagu 20 minut w znieczuleniu miejscowym bezbolesny. Doktor godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Zrobiłam zabieg powiększania piersi trzy lata temu . Ból po zabiegu ogromny Piersi mi ropialy ,miałam długo opuchnięte .Mialam tez pokarm .Dopiero po lekach od ginekologa pokarm przestał mi lecieć ,opuchlizna zeszła i piersi. Zaczęły dobrze wyglądać .Sa ładne i równe tylko trochę za duże .Bylam tez na usg i wszystko w porządku U mnie ok myśle ze wszystko zależy od kształtu jaki mamy Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety dr słynie z tego że bez twojej wiedzy zmieni rozmiar implantów na większe podczas operacji. Nie szanuje zdania swoich pacjentek. Patrząc nawet na galerie to widać że wszystkie piersi które on zrobił są niesymetryczne i każda w inną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robilam ostatnio powieki u dr Polaka,jestem 3 tygodnie po zabiegu,blizny prawie niewidoczne smaruje wazelina.chodzi mi o cos innego,znalazlam tu na jednej ze stron nr tel pani Halinki wiec zadzwonilam i nocowalam tam.dziewczyny uwazajcie bo ona jest dziwna,powiedziala ze na rachunku musi byc moj adres,bylo pozno wiec wpisalam.potem zaczela mnie wypytywac czy za op placi mi SPONSOR.a po kilku dniach przyjechal Jakis typ ktory tez tak jak ja mieszka w niemczech i ona chciala zebym sie z nim tam spotkala.jesli ktos mial jakies problemy po nocowaniu u tej pani to prosze o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba uwazac gdzie sie nocuje bo pelno sutenerow.lepiej wziac pokoj w pensjonacie albo w hotelu.ja ze wzgledu na swoj wyglad bylam kilkakrotnie zaczepiana przez podejrzane osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala B
robilam u niego usuwanie worków pod oczami. ten lekarz to jakieś nieporozumienie, tempo jakby przy taśmie pracował. krzyczal na mnie podczas zabiegu bo wymamrotał cos po czesko-polsku a ja nie zrozumialam wiec zaczal sie rzucac ze nie wspolpracuje i ze zaraz przestanie operowac:)), malo tego, dotykal mojej twarzy jak worka ziemniakow. i wszystko bym zniosla, gdyby chociaz dobrze zabieg wykonal, ale nie, jedno oko zrobil dobrze drugie niedokladnie, no ale strasznie sie spieszyl wiec nie ma sie co dziwic;)omijać szerokim łukiem, gbur i konował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanowczo odradzam !!! Operacje miałam prawie pół roku temu po dzień dzisiejszy borykam się z otwartymi ranami na piersiach. To co przechodze to totalny horror ! Zastanówcie się zanim wybierzecie tego lekarza. Negatywne opinie nie są bezpodstawne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc odezwij sie do mnie mialam ten sam problem z otwartymi ranami i znam wiele dziewczyn ktore tez to przezywaja po operacji u owego "lekarza". smerfetka7170@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość menasssssssss
nie polecam. pomniejszylam piersi. na poczatku wygladalo ok, choc mialam zastrzezenia do sterylnosci (na salę weszlam w swoich majtkach, nie wspomnial tez o zakazie posiadania bizuterii, protez, zakazie nakladania kosmetykow przed operacją). piersi nie są równe. jedna jest delikatnie mniejsza i nie przeszzkadzalobyb mi to, gdyby nie to, ze sutki tez wygladają inaczej i nie są skierowane w te samą stronę. do tego wdała mi się martwica w obu piersiach i kiedy pojechalam pokazać Polakowi zakazenie, powiedzial ze wszytsko goi się dobrze, ale dał opatunek ktorego kazal nie sciagac przez 4 dni i bardzo silny antybiotyk. 4tego dnia poszlam prywatnie do innego chirurga, i juz do libora nie wrócę, bo zaalarmowalam ze coś się dzieje, a on powiedzial ze wszytsko jest ok... bede po tej martwicy miala cholerne blizny, i sutki krzywo juz do konca zycia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie polecam korzystac z kliniki tego lekarza. Uzasadnienie; nie otrzymalam informacji, iz nie bede mogla placic karta, przyjechalam z daleka wzielam urlop... i okazalo sie na miejscu , iz operacji nie bedzie , bo nie moge wylozyc kasy na stol. Informacja ta zostala mi przekazana w atmosferze krzyku z uzyciem okerslenia " z wami polaczkami jest tak zawsze " Powinnam w tym momencie odwrocic sie i podziekowac lekarzowi, ktory nie posiada chocby podstawowej kultury jaka charakteryzuje sie kazdy czlowiek.... ale wg . mnie za duzo zainwestowalam czasu na organizacje, aby rezygnowac. Bylam z inna osoba, ktora tez korzystala z uslug tegoz lekarza i zostala potraktowana w identyczny sposob. Zorganizowalysmy gotowke i poddalam sie po paru godzinach operacji. To byl koszmar. Pracuje w sluzbie zdrowia, z zabiegami mam na co dzien do czynienia, dodatkowo mialm juz plastyke oczu w Polsce i absolutnie nie wyobrazalam sobie tego koszmaru w XXI wieku. Na stole operacyjnym, rzeczony PAN DOKTOR ( TAK SIE KAZAL NAZYWAC, NIE MOZNA BYLO POWIEDZIEC DOKTORZE, BO BEZCZENIE ROBIL AWANTURE ZE TUTAJ LEKARZ JEST KIMS i mowimy per pan) przekrecal moja glowe w celu wykonania zabieegu w sposob brutalny, bardzo niedelikatny. Czulam sie jak pacjent pozbawiony godnosci. Ale to pestka w stosunku do reszty. W momencie wycinania tluszczykow, bol byl tak ogromny, jakbym miala wyrywane oczy. Nie wiem czy ten zabieg musi tak przebiegac, ale w dzisiejszej dobie sa jakies srodki p. bolowe. Po zabiegu wstalam i sie roplakalam, gdyz bol i napiecie zrobily swoje. I w tym momencie musialam sie udac do hotelu 100 m od kliniki. Nikt nie mogl mnie zaprowadzic, bo osoba towarzyszaca tez juz oczekiwala na operacje, a moja oeracja byla ponoc przesunieta z powodu braku gotowki. Z trudem doszlam do hotelu, niewiele widzac. Oczy jak dwie ogromne parowki, krwawiace. Kupilam u DOKTORA worki do zimnych okladow, ale po 1 h nie byly juz zamrozone i nie mialam mozliwosci schlodzenia ich. Nie zaproponowano mi abym przynajmniej przez pierwsz 2 godz. pobyla w kilnice i zimnymi okladami zapobiegla obrzeka i krwawieniu. Mimo, iz prosilam aby pielegniarka pomogla mi dojsc do hotelu otrzymalam odmowe. Na nastepny dzien oczy wygladaly koszmarnie. Nie moglam ich otworzyc, ogromna opuchlizna w kolorze granatowym. Z lewego oka saczyla mi dlugo krew. Po tygodniu przyjechalam na wyciagniecie szwow i dowiedzialam sie , ze aby otrzymac instrukcje jak masowac oczy musze przyjechac jeszcze raz za tydzien. Na moja prosbe , ze absolutnie nie moge, bo bedzie juz to trzeci tydzien mojej absencji w pracy i prosze o teoretyczne poinformowanie mnie o masazu powiek, otrzymalam ironiczna odpowiedz nie. Zaczal sie trzeci tydzien po zabiegu, do pracy absolutnie nie moglam wrocic, gdyz utrzymujacy sie duzy obrzek i siniaki pod oczami sa bardzo widoczne. Co do estetyki... mam nadzieje,ze sie wygoi, bo wyglada to koszmarnie. Pod lewa dolna powieka wyglada jakby skalpel sie omsknal i przecial tam gdzie nie trzeba, czyli dodatkowe ciecie w do tu pod powieka, blizny na gornych powiekach grube szerokie.. Powtarzam... moze sie wygoi. Przypomne, ze juz mialam taki zabieg w Polsce i po dwoch tygodniach normalnie funkcjonowalam . Faktem jest, ze nie byl tak inwazyjny, bo bez usuwana tluszczakow... ale powieki wygladaly idealnie. Konkluzja moja; jest to bardzo zly lekarz nastawiony na masowke w implantach piersi. Jego podejscie do pacjenta jest bardzo nieeleganckie, brutalne i chamskie. W dzisiejszych czasach z uslug takich lekarzy sie nie korzysta, gdzyz na jego miejsce jest paru innych, lepszych. Bardzo zaluje, ze sie skusilam chcac oszczedzic ...... Ostrzegam inne osoby, ze lepiej wiecej zaplacic i miec komfort zarowno przed w trakcie jak i po operacji. czego ten czlowiek nie jest w stanie zapewnic. Czasy szpiatli jak ze Zwiazku Radzieckiego juz dawni minely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Absolutnie nie polecam korzystac z kliniki tego lekarza. Uzasadnienie; nie otrzymalam informacji, iz nie bede mogla placic karta, przyjechalam z daleka wzielam urlop... i okazalo sie na miejscu , iz operacji nie bedzie , bo nie moge wylozyc kasy na stol. Informacja ta zostala mi przekazana w atmosferze krzyku z uzyciem okerslenia " z wami polaczkami jest tak zawsze " Powinnam w tym momencie odwrocic sie i podziekowac lekarzowi, ktory nie posiada chocby podstawowej kultury jaka charakteryzuje sie kazdy czlowiek.... ale wg . mnie za duzo zainwestowalam czasu na organizacje, aby rezygnowac. Bylam z inna osoba, ktora tez korzystala z uslug tegoz lekarza i zostala potraktowana w identyczny sposob. Zorganizowalysmy gotowke i poddalam sie po paru godzinach operacji. To byl koszmar. Pracuje w sluzbie zdrowia, z zabiegami mam na co dzien do czynienia, dodatkowo mialm juz plastyke oczu w Polsce i absolutnie nie wyobrazalam sobie tego koszmaru w XXI wieku. Na stole operacyjnym, rzeczony PAN DOKTOR ( TAK SIE KAZAL NAZYWAC, NIE MOZNA BYLO POWIEDZIEC DOKTORZE, BO BEZCZENIE ROBIL AWANTURE ZE TUTAJ LEKARZ JEST KIMS i mowimy per pan) przekrecal moja glowe w celu wykonania zabieegu w sposob brutalny, bardzo niedelikatny. Czulam sie jak pacjent pozbawiony godnosci. Ale to pestka w stosunku do reszty. W momencie wycinania tluszczykow, bol byl tak ogromny, jakbym miala wyrywane oczy. Nie wiem czy ten zabieg musi tak przebiegac, ale w dzisiejszej dobie sa jakies srodki p. bolowe. Po zabiegu wstalam i sie roplakalam, gdyz bol i napiecie zrobily swoje. I w tym momencie musialam sie udac do hotelu 100 m od kliniki. Nikt nie mogl mnie zaprowadzic, bo osoba towarzyszaca tez juz oczekiwala na operacje, a moja oeracja byla ponoc przesunieta z powodu braku gotowki. Z trudem doszlam do hotelu, niewiele widzac. Oczy jak dwie ogromne parowki, krwawiace. Kupilam u DOKTORA worki do zimnych okladow, ale po 1 h nie byly juz zamrozone i nie mialam mozliwosci schlodzenia ich. Nie zaproponowano mi abym przynajmniej przez pierwsz 2 godz. pobyla w kilnice i zimnymi okladami zapobiegla obrzeka i krwawieniu. Mimo, iz prosilam aby pielegniarka pomogla mi dojsc do hotelu otrzymalam odmowe. Na nastepny dzien oczy wygladaly koszmarnie. Nie moglam ich otworzyc, ogromna opuchlizna w kolorze granatowym. Z lewego oka saczyla mi dlugo krew. Po tygodniu przyjechalam na wyciagniecie szwow i dowiedzialam sie , ze aby otrzymac instrukcje jak masowac oczy musze przyjechac jeszcze raz za tydzien. Na moja prosbe , ze absolutnie nie moge, bo bedzie juz to trzeci tydzien mojej absencji w pracy i prosze o teoretyczne poinformowanie mnie o masazu powiek, otrzymalam ironiczna odpowiedz nie. Zaczal sie trzeci tydzien po zabiegu, do pracy absolutnie nie moglam wrocic, gdyz utrzymujacy sie duzy obrzek i siniaki pod oczami sa bardzo widoczne. Co do estetyki... mam nadzieje,ze sie wygoi, bo wyglada to koszmarnie. Pod lewa dolna powieka wyglada jakby skalpel sie omsknal i przecial tam gdzie nie trzeba, czyli dodatkowe ciecie w do tu pod powieka, blizny na gornych powiekach grube szerokie.. Powtarzam... moze sie wygoi. Przypomne, ze juz mialam taki zabieg w Polsce i po dwoch tygodniach normalnie funkcjonowalam . Faktem jest, ze nie byl tak inwazyjny, bo bez usuwana tluszczakow... ale powieki wygladaly idealnie. Konkluzja moja; jest to bardzo zly lekarz nastawiony na masowke w implantach piersi. Jego podejscie do pacjenta jest bardzo nieeleganckie, brutalne i chamskie. W dzisiejszych czasach z uslug takich lekarzy sie nie korzysta, gdzyz na jego miejsce jest paru innych, lepszych. Bardzo zaluje, ze sie skusilam chcac oszczedzic ...... Ostrzegam inne osoby, ze lepiej wiecej zaplacic i miec komfort zarowno przed w trakcie jak i po operacji. czego ten czlowiek nie jest w stanie zapewnic. Czasy szpiatli jak ze Zwiazku Radzieckiego juz dawni minely

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIU

Witam.  Robiłam piersi u doktora LIBORA Polaka 12 grudnia.  Oczywiście przed operacją byłam pełną obaw, ale rozmowa z doktorem podniosła mnie na duchu. Pomógł dobrać odpowiednie implanty, chciałam duże piersi.  Bardzo miły lekarz, konkretny. Rozmowa z anestezjologiem przed operacją.  Sala operacyjna, odlot i obudzenie już na sali.  Zero bólu, doktor przyszedł zapytać jak się czuję,  wylał płyn który wpływały drenem do strzykawki.  Przemiły lekarz, pielęgniarki dwie, dbały o wszystko, LEKI PRZECIWBÓLOWE na czas..  opieka przed operacją jak i po wspaniała.  Bèdę u doktora Polaka  robiła plastykę brzucha, tylko muszè odczekać po powiększeniu piersi.   W każdej klinice po powiekszeniu piersi leży się dobę. Jak komuś mało może hotel wynająć,  żeby dojść do siebie...jestem tydzień po operacji i czuję się świetnie, nie biorę leków,  ponieważ bólu nie ma. Szwy ładnie się goją.  MONIKA

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Jakich implantów używa dr.? Jak calkowita cena operacji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIU

Doktor Libor,ma różane wielkosci implantów, od mniejszych okrągłych,anatomicznych,po duże. Zależy jakie ktoś chce mieć piersi. DOKTOR pomaga w wyborze. Wszystko też zależy od szerokości klatki piersiowej i budowie. Implanty doktor ma te produkowane w niemczech, eurosilikony takie ktore się nie przemieszczaja. Polecam Doktora LIBORA w 100%.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiti

Witam 

Piszę ponieważ chcę powiększyć piersi u doktora Polaka i chciałamsię zapytać czy ktoś w ostatnim czasie robił zabieg u doktora i jakie są efekty oraz oczywiście najważniejsze czy polecacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość rezygnuje

Z tego forum wnioskuję, że wybieramy rzeźnie na własną prośbę... ??? Pewnie nie warto.... Ja rezygnuję!!!!

 A czy nie ma w tej klinice prawdziwych fachowców??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Hej , jestem w trakcie zapisywania sie na konkretny termin , doktor pisze ze trzeba wplacic zaliczke 700 euro ,czy to jest wiarygodne , jak to u Was wygladalo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×