Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość syla1111

Klinika w Czechach dr LIBOR POLAK

Polecane posty

Gość PannaNiktt
Jeśli poczekasz dwa tygodnie napisze ci dzień po dniu :). Lekarz powiedział mi tak: prosze przygotować się że to będzie bolało, po zabiegu najtrudniejsze są trzy pierwsze doby. Lekarstwa przeciwbólowe dostanę, ale mam się nie psodziewać że będzie lekko. Koleżanki mi powiedziały że przy solidnym pilnowaniu godzin przyjmowania środków przeciwbólowych nie jest aż tak tragicznie. Osobiście po zebraniu opinii od lekarza, koleżanek i z internetu boje się pierwszej doby, a w szczególności wyciągnięcia drenów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok,pannanikt,bardzo prosze a jakie implanty wybralas do swojejgo wzr i wagi ,pamietaj o gwarancji I paszporcie na implanty bo podobno nie wszystkim dr,daj***ardzo prosze o opis dokladny od a do z,bardzo dziekuje,Ile czekalas na termin? I czy badania potrzebne do operacji robilas u niego w klinice?..dziekuje za wszystkie info I pozdr,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandziaddd
hej dziewczyny jade koncem maja na konsultacje do dr polaka (operacja piersi), mam pytanie jak wyglądaly sprawy logistyczne , czy np jechalyscie na operacje i zostawalyscie tam tydzien w czechach az do zdjecia opatrunku czy wrocilyscie do domu odrazu po operacji a za tydzien na zmiane i kontrole jechalyscie drugi raz? I co sądzicie o jezdzie pociągiem do czech? wiem ze to troche glupie ale nie wiem dokladnie czy bede miala wolną osobe do jazdy , dobrze by bylo ale jesli nie to przeciez nie pojade autem sama. Mysle zrobic tak aby jechac na operacje, po dobie wyjsc ze szpitala i wynajac tam hotel na tydzien , odpoczac poprostu i poczekac do zmiany opatrunku, po czym wrocic pociągiem (jestem z centralnej polski) . Jak wy to robilyscie? Termin operacji pewnie poznam na konsultacji.. Co do bólu nie boje się, bo bede wiedziala ze musze to przetrwac bo nie ma wyjscia. Przezylam poród siłami natury bez znieczulenia wiec mysle ze to tez przezyje , trzeba myslec pozytywnie :) Moje piersi kwalifikuja się do podnesienia i powiekszenia jednoczenie. 2lata temu karmilam piersią, przez co masakrycznie obwisly, po porodzie wazylam 95kg ! po czym schudlam do 60, teraz waze 60kg. Moje piersi są w oplakanym stanie, jakby puste, a sutki są wielkosci denka od szklanki ! Chce miec duzy biust i co najwazniejsze stojący, marze o tym ! Dziewczyny, kto nie ryzykuje szampana nie pije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, dziewczyny jestem zainteresowana zrobieniem piersi u doktora. Wysłałam zapytanie na jego stronie i nie dostałam odpowiedzi. W jaki sposób się z nim kontaktowałyście? Czy orientujecie się czy można dokonać konsultacji w formie elektronicznej? (ktoś wcześniej o tym pisał) A jechać do niego dopiero na sam zabieg? Jestem z woj. kuj. pomorskiego. Może jest jakaś dziewczyna z tych okolic i chciałaby umówić się na podobny termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PannaNiktt
Zadzon do niego i umow szczegóły przez telefon. Odbiera sam, więc to pewo jego komórka. Dzwonilam do tej pory dwa razy i dwa razy odebrał. Ja na kosulacje normalnie pojechałam samochodem, nie mam aż tak daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia_46
Witam :) Ile obecnie kosztuje powiększenie piersi u dr Polaka ? I czy znajdzie się tutaj osoba z Berlina również chcaca poddać się operacji? ....we dwie zawsze raźniej :) Czytałam wypowiedzi dziewczyn ostatnich miesięcy, fajnie byłoby gdybyście opisała jak się czujecie, czy było warto. Czekam z niecierpliwością na relacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagkor
Hej, konsultacje mailowe Jak najbardziej mozliwe. Co Do podrözy pociagiem... Na Operacje - ok... Po operacji... Ja odradzam. Jechalam godziné i 20 min- straszne, Ale jazda samochodem Po Polskic h drogach pewnie nie lepsza. W razie pytan- martadagmarakorab@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktos roobil odsysanie tluszczu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAM, za tydzień jadę już na zakończenie leczenie to będzie 3 miesiące po operacji. Ból po dosyć przy metodzie podmięśniowej. Ale w domu wystarczył 1 ketonalu na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość48
nikomu nie polecam, strasznie arogancki, leci tylko na kase. dziewczyny nie dajcie sie nabrac. on zeruje na polkach bo gdzie indziej jest po prostu spalony. bez rachunku, bez gwarancji, kasa do reki i won. ODRADZAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość06
Pannanikt jestes juz po operacji?jakie wrazenia?moglabys mi Krok po kroku wszystko opisac.pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaaarijaPRZESTROGA
Dziewczyny odradzam tego lekarza! Strzeżcie sie! Moja przyjaciołka po niecałym roku od zabiegu trafiła w stanie krytycznym z zagrozeniem zycia doszpitala w Polanicy . LEKAZE DAWALI JEJ 3 DNI ZYCIA.... Dr Polak jak zobaczyl jej stan to wyrzucil ja z kliniki i kazal jechac do szpitala w Polsce bo uniego w klinice zajelaby lozko na 3 tygodnie i nie miala tyle pieniedzy ile zadal za wyjecie implantu. Dzis walczymy z lekarzami plastykami by zrekonstruowac piers bo tak naprawde jest okaleczona i piers zostala usunieta.... Gwarancja od Polaka mozna sie podetrzec.... Implanty wlozył zbyt duze....bo sa tansze Nic Was nie chroni a polskie prawo jest bezradne Dziewczyny jesli macie podobne doswiadczenia prosze piszcie na e-mail maaarija@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykro tego słuchać, tak właśnie jest jak dobrze to dobrze. Ale zeby w momencie komplikacji lekarz umyl ręce. Biedna dziewczyna. Dlaczego tak to się skończyło czy piersi ja bolaly cały od razu po operacji. Czy później i dlaczego taki smutny finał. Jeśli możesz to opisz powyższa sytuacje Mam nadzieje że już jest lepiej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 224
Witam Jestem Miesiac po operacji piersi bylo ciezko ale juz jest lepiej piersi wygladaja ladnie..co do samej operacji Nie mam zastrzezen tanio i szybko ...lekarz troszke arogancki i zimny Widac ze chodzi tylko o pieniadze... Za to pielegniarka, ktora byla przy Mnie dzien i noc wspaniala kobieta pomocna I bardzo mila. Generalnie za taka cene polecam jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny wybieram się na liposukcje do doktora. Mam wpłacić zaliczkę w euro i się zastanawiam jak to jest z przelewem przewalutowanie i prowizja. Proszę powiedzcie czy robiąc przelew w euro z Polski na jego konto placilyscie jakas duża prowizję. Mam konto w mBanku najzwyklejsze debetowa i tyle rzeczy piszą o tych przelewach z przewalutowanie ze zglupialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W gruncie rzeczy konto bankowe tego doktora jest w Polsce , więc jest to zwykły przelew tylko , że w walucie euro. Możesz pójścić gotówkę w euro bezpośrednio w banku. Ja tak robiłam. Musisz się zapytać w banku czy byłaby jakakolwiek opłata. Ja nic nie płacilam. Pamiętaj tylko, że nie możesz puścić na konto pieniędzy w złotówkach, bo one się nie zmienią na koncie. Trzeba od razu w euro. Jeśli masz konto swoje w euro to już w ogóle nie ma problemu z niczym. Nawet z kasą za przelew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu wielu negatywnych opinii na temat doktora obawiałam się spotkania z nim i samej operacji, którą miałby przeprowadzić. Na konsultacji nie wydał mi się taki niemiły, jak zarzuca mu wiele osób. Prawdą jest, że doktor ma własną wizję operacji i mało go interesuje nasze zdanie. Do przebiegu operacji i opieki nie mam zastrzeżeń. Panie pielęgniarki są kochane. Są na każde zawołanie. Aż miło patrzeć, że chcą pomagać. To co dla mnie było najbardziej rażące w tym wszystkim to totalnie olewczy stosunek doktora do pacjentów. Kontrole to jakiś żart. Trwają może 2 minuty. Jest to na zasadzie dziękuję to wszystko, do widzenia. Zero komentarza co do operacji, ran, obrzęków itp., żadnych wskazówek jak postępować po operacji. Jest to dla mnie pogarda dla pacjenta jeśli doktor nie omówi tego co wykonał. Wyobraźcie sobie ,że ktoś zdjął wam gips i nawet nie pokazał pacjentowi jak wygląda jego nos. Nie możesz zadać pytań na miejscu , bo nic nie widzisz a potem dostajesz szoku. Po zdjęciu gipsu wręcz wyprosił. Kompletny brak szacunku! Gdybym wiedziała ,że tak będzie to wolałabym zapłacić więcej w Polsce ale być traktowana z należnym nam szacunkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka3
Dziewczyny ja wybieram się na operację powiększenia piersi. Czy są szanse abym po operacji wróciła sama swoim autkiem (ok. 500km)? Czy raczej jest to mission impossible? Dodam że mam bardzo wygodne duże autko i uwielbiam prowadzić ;) Tylko zastanawiam się czy ból mi pozwoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa tygodnie nie można prowadzić samochodu ,zresztą po zabiegu ból jest straszny i problemem jest jechać jako pasażer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka 3
ok dziękuję za podpowiedz :) w takim razie dziewczyny która chętna jechać ze mną na konsultacje w lutym 2017 z okolic POZNANIA chętnie zabiorę bo będę jechać sama dużym wygodnym autkiem dodam :) a w kwietniu wybieram się na operację...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Byłam na konsultacji parę dni temu. Zabieg za 4 tygodnie. Powiększenie piersi. Doktor bardzo miły. Poświęcił mi dużo czasu i odpowiedział na każde pytanie. Klinika bardzo ładna i przytulna. Na miejscu zrobiłam badania. Zobaczymy po :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka3
Dziewczyny bardzo chciałabym porozmawiać z jedną z Was, która jest już po operacji powiększenia piersi...mam mnóstwo pytań i wątpliwości...głównie chodzi mi o to czy będę mogła wrócić do sprawności fizycznej z przed operacji. Jestem osobą intensywnie uprawiającą sport (biegi i sztuki walki) czy operacja nie przekreśli moich pasji? Proszę o radę najlepiej z autopsji...rewelacją byłoby porozmawiać nie tylko na forum...ale chociażby przez email...dzięki bardzo z góry. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z was mogłaby mi napisac jakie sa obecnie ceny u dr? Szykuje mi sie poprawka biustu po nowym roku, chyba zdecyduje sie na doktora. Narazie nie otrzymałam meila zwrotnego :( w jakim czasie dr odpisuje i moge prosić o cennik cycuszkow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Wszystkim czy ktoś robil niedawno liposukcje i plastyke brzuch u tego lekarza /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange l
Witam Szukam szczerej opinii na temat lekarza Polaka w s. Piersi .ogólnie fotografia mi się podoba /.Ale czy partaczy sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaarija
Dziewczyny... Dawno mnie tu nie było ,któraś z Was pytała jak sytuacja u mojej przyjaciółki... No cóż dalej sie meczy Miała juz 3 przeszczepy tłuszczu w celu rekonstrukcji piersi i czekają ja jeszcze 2 nim można bedzie włożyć nowy implant. Znalazłyśmy po roku kancelarie która próbuje skierować sprawę do sadu ale jak wspomniałam to nie jest proste a dokładniej prawnicy musza mieć pozwolenie na wykonywanie zawodu w Czechach i sam proces a także wniosek musi być w ostravie także skomplikowane... Nic Was nie chroni kochane nie macie żadnej rekojmi w razie W . Papierki które wam da do podpisania na stole operacyjnym w języku czeskim możecie sobie włożyć miedzy bajki... Certyfikaty.... Żart My dzis juz wiemy ze implant sie zdeformował po roku od operacji i przeciekał Pajac uciekł jak tchórz i zatrzasnął sie w gabinecie kazał jechać do Polanicy i nie pozwolił nawet pielęgniarce która stoi w recepcji sprawdzić adresu szpitala w Polanicy . Na szczęście był z Nami kolega który moneta przekręcił zamek od zewnętrznej strony gabinetu (dla wtajemniczonych pokój po prawo od wejścia ten za sofa -śmieszny zamek jak w drzwiach łazienkowych )i zmusił go do napisania papierka ze wogole byliśmy tego dnia,ze ja badał....był tak wściekły cały czerwony i roztrzęsiony ze prawie sie pos..ral... Dziewczyny odłóżcie kasę ,weźcie raty cokolwiek....róbcie w Polsce Fakt ze ogólnie cycki mu wychodzą ładne mimo iż pakuje większe implanty o czym sie dowiecie po operacji bo niby stwierdził ze wyglądają lepiej cóż takie akurat miał bo są tańsze mniej chodliwe 400 lub więcej ...niejedna z Was sie ucieszy ze dostała większe za ten sam hajs...ale czy na to sie umawialiście ? Dziękuje wszystkim Wam,które sie zgłosiły na maila z podobnymi problemami z Tym Panem Razem damy radę Ps.: nie wstydźcie sie problemu,piszcie na forach Każdy sam podejmuje ostateczna decyzje u kogo robić, ale może kogoś da sie ustrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatekagatek
Oddam termin u dr. Furmanka na 19 grudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaulaa201611
Cześć dziewczyny, 3 tygodnie temu miałam operację powiększenia piersi u dr Polaka. Jestem bardzo zadowolona! Ale od początku. Miałam mnóstwo obaw i pytań bez odpowiedzi. Dużo czytałam na ten temat, to forum przeanalizowałam od deski do deski. Ale w końcu się zdecydowałam. Umówiłam się na konsultacje mailowo, dr mi odpisał i poinformował że gdybym się zdecydowała to należy przygotować zaliczkę 600 Euro. Też tak zrobiłam. Jadąc na konsultację byłam zestresowana, ale lekarz jest fantastyczny! Świetnie mówi po polsku, odpowiadał na moje wszystkie pytania. Zdecydowałam się. Ustaliliśmy wspólnie termin, wpłaciłam zaliczę, doktor wypisał potwierdzenie zapłaty i tak czekałam na ten dzień. Miałam się zgłosić o 10:00 rano, zrobiono mi badania, otrzymałam szlafrok, kapcie i spokojnie miałam poczekać w sali. Dołączyły do mnie 2 dziewczyny (jedna polka), które w tym samym dniu miały mieć operacje. Ja byłam druga w kolejce. To czekanie było bardzo stresujące. Dostałam tabletkę na uspokojenie żeby nie uciec :) Ok 17:00 trafiłam do sali operacyjnej i obudziłam się po wszystkim. Czy bolało? Jak leżysz w klinice to tak strasznie nie boli bo ciągle dostajesz leki przeciwbólowe więc ból był do wytrzymania. Ja miałam akurat pecha bo ciągle wymiotowałam do jednym leku, więc zamienili mi na inny. Ciężko było na początku oddychać, nie mówiąc już o wstaniu z łóżka. Po operacji śpi się w pozycji siedzącej. Następnego dnia rano przyszedł lekarz i poinformował o wielkości mojego nowego biustu. Wszystko zgodnie z wcześniejszym ustaleniem. I tak do 16:00 leżałam czekając na wyjście. Ostatnie spotkanie z lekarzem to ściągniecie bardzo uciskowego opatrunku, wyciągnięcie drenów (bałam się, że to będzie duży ból, ale w ogóle tego nie czułam, kilka sekund i po sprawie). Na koniec założono mi specjalny stanik, doktor wręczył certyfikat i zaprosił mnie za tydzień do kontroli. W domu ból niemiłosierny! Tylko ketonal mi pomagał. Ani wstać, ani leżeć. Poród mnie tak nie bolał jak ten ból. Ale nie zniechęcam Was, bo teram mam ładne piersi, opuchlizna zeszła i jestem mega zadowolona. Polecam klinikę doktora Polaka. Pielęgniarki świetne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie również operował doktor Polak. Bardzo szybko wyszło w jaki niedbały sposób przeprowadził operację. Na moje pytania i wątpliwości reagował śmiechem i kpiną a uwierzcie mi nie było się czego śmiać. Nie jestem histeryczką , która zwraca uwagę na milimetry. Wszystko było widać jak na obrazku a mimo tego doktor udawał, że tego nie widzi a wedlug niego poprzednio było o wiele gorzej i tutaj zaczęły lecieć negatyczne epitety , które miały mnie przekonać chyba... Możemy mieć rzeczy ładne i brzydsze jednak nie po to idziemy na operacje żeby wyglądać jak zniekształcone ! Mam wrażenie, że wszystkie pozytywne komentarze są osób, które miały szczęście. Idąc na operację trzeba brać pod uwagę drugą stronę. U Polaka żadnej pomocy nie dostaniecie. Będziecie skazane na siebie i dwukrotne płacenie za zabieg w Polsce... polecam się zastanowić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×