Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość POMOC DORAZNA

Czy jesteś w związku, w którym partner molestuje Cię psychicznie? cz.2

Polecane posty

Gość casta26
ulla, nie rozumiem Twojego zarzutu w stosunku do mnie. Rozumiem tylko to, ze nie chcesz, abym sie wypowiadala na Twoj temat. Dobrze. Wypowiadalam sie tylko po to, zeby pokazac, do jakich manipulacji dochodzi na tym forum, a nie po to, zeby dyskutowac o Twoim nieszczesciu. Jesli rzeczywiscie tylko ty mozesz sie wypowiadac w kwestii "kto i ewentualnie dlaczego wpedzil cie w poczucie winy", to dlaczego pozwalasz ujadac calej gromadzie, a mnie uciszasz? Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie... taka sytuacja zdarza się na topiku nie pierwszy raz. Przyglądając się jej nasunęła mi się osobista konkluzja.... Jakże w "cudowny" sposób dyskusyjna kwestia ukazuje... kto był/jest z toksykiem, a kto toksykiem jest lub jesli jest taka opcja bywa.... Dobrej nocy Kochane.... Oby piątek 13 minał jak najszybciej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwazam ze powinnyscie zakonczyc ta dyskusje bo tylko nawzajem sie ranicie i do niczego to nie prowadzi. Niepotrzebnie sie denerwujecie i roztrzasacie sprawe. Powinnismy sie na tym topiku WSPIERAC I BYC DLA SIEBIE OPARCIEM!!!!! a nie zadawac sobie CIOSY!!!!!!. Przeciez kazda kobieta ktora tu pisze, decyduje sie opisac swoja historie potrzebuje wsparcia i czeka na dobre slowo, chce sie poczuc wysluchana i zrozumiana. Dla kazdej z nas takie slowa bardzo duza znacza, podtrzymuja nas na duchu. Ulla sama powiedziala ze dziewczyny bardzo jej pomogly, wyciszyla sie - my jako czytelnicy tego topiku teraz powinnismy uszanowac jej decyzje i juz tego nie roztrzasac, bo nie jest to przyjemne ani dla jednej ani dla drugiej strony. Tutaj kazda kobieta czuje sie spokojnie, nie pownnismy teraz zaklocac tej atmosfery. Bo niedlugo zapanuje tutak nieprzyjemna atmosfera i kobiety beda obawialy sie aby otworzyc sie bo nie beda wiedzialy z jaka reakcja to sie spotka. DZIEWCZYNY POGODZCIE SIE i NIE WRACAJCIE DO TEJ SPRAWY, BYLO MINELO. POZDRAWIAM:) MILEGO WIECZORKU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie "uciszam", tylko proszę. Wszystkich. Tyle jeszcze chyba mogę powiedzieć w mojej kwestii? :-) :-) :-) Dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casta26
Wiecie , co jest najbardziej przykre? To, ze niektore, tak jak napisala Niebo, stosuja te obrzydliwe techniki manipulacji na tym forum. Komus sie moze wydaje, ze slowa, to tylko slowa i ze rzucone w internetowa przestrzen, po prostu zginą. Nie, nie zgina. One uderzą w osobe po drugiej stronie komputera. Moze komus sie wydaje blyskotliwe i inteligentne zwykle pyskowanie, czy ranienie tekstem "zaczynam wspołczuc toksykowi", badz "masz wrazliwosc...nie dokoncze", ale to naprawde boli! Byly tu juz dziewczyny , ktore wylewaly ten przysłowiowy "kubeł", ale one prawie zawsze znikaja po kilku tygodniach! Nie wypowiadam sie w kwestii kto ma racje, tylko w kwestii nagonki, nieuzasadnionej zreszta. Samej techniki tej dyskusji. Zreszta, wiem, ze moja opinia tez nie zgadza sie z wiekszoscia. I bywalam juz "wypraszana" z forum i atakowana. Za inna metode wyjscia z doła i za krytyke. Bylo, minelo. Pozdrawiam Wszystkie bez wyjatku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebo błękitne Ja bywam! Właśnie sama się przeczytałam :-( Cenna lekcja. Kat i ofiara w jednym? Czy to jest możliwe? Poproszę o linki nt. I teraz już naprawdę dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ula35 ❤️ Nie wiem co sie tu dokladnie zadzialalo - przeczytalam tylko te i poprzednia strone, ale przytulam Cie mocno. I jeszcze dodam, ze czuje ogromna, wielka zlosc, gdy ktos wlazi z butami i "dobrymi radami" poprawia sobie samopoczucie poprzez dowalanie juz lezacemu. Jakim prawem oceniasz? Skąd wiesz co Ty byś zrobiła w takiej sytuacji? Przeżyłaś ją? Ula35 ❤️ chroń siebie - moze to miejsce nie jest dla Ciebie ... zastanów sie co jest dla CIEBIE dobre, za tym idz. Niebo i Ula - mam wolny przyszły weekend, może znajdziecie chwikę? Zapraszam do siebie na kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i masz, popłakałam się..... Piękne, wzruszające... Dzięki Niebo Najniebieściiejsze:-) ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie wyczułyśmy i wirtualnie tu spotkałyśmy - telepatia jak nic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 1972 Boże, jak dobrze, ze jesteś ❤️ Do tego samego wniosku doszłam....to chyba nie jest miejsce dla mnie, przeraża mnie i przerasta momentami.... U Uczonego czuję się bezpieczna, tutaj już nie. Wiem, że będę uważała na każde słowo, a to niestety nie tędy droga. Przyszły weekend mam jeszcze wolny, chętnie Cię zobaczę ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z niektórymi czuję więź...która tutaj się zrodziła taką...nieziemską ... prosto z Nieba ;) Love Laski :) Z przyjemnością...ja1972, dziekuję za zaproszenie.... Ulla..jesli łezki z radości...to zawsze. Ja też jestem wrażliwcem.... i takie rzeczy mnie ruszają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebo... :-) Pewien przystojny kawaler ciągle na Ciebie czeka:-) Jest realna szansa, że się doczeka:-) Już się cieszę:-) Jak szalona :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ustalając przed faktem, co ktoś powinien usłyszeć lub jak na to zareaguje, pozbawiamy tego człowieka szansy na przemianę i prawdziwe zrozumienie siebie i nas. Zamiast ustalić granice wokół siebie, budujemy dziecięcy kojec dla tej drugiej osoby, traktując ja jak bezbronne dziecko. I to wcale nie jest troska, to zwykła arogancja". - M.LeBoutillier "Wystarczy powiedzieć nie" Ula jeśli nie możesz być tu w zgodzie ze sobą to po co tu bywać? Szukaj miejsc, ludzi z którymi możesz być sobą. Ty jesteś piękna, wyjątkowa i wspaniała taka jaka jesteś. A co do weekendu - zdzwonimy sie jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja1972 Już nie mam śmiałości, czuję się naga. Zdzwońmy się, ciacho przynoszę ja, ok? :-) Dziewczyny.....❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niebo... - czy Ty czytalas R.Norwood: "Kobiety, ktore kochaja za bardzo" ? 😍 Ulla - 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesienna Roza
Casta - mysle, ze nie ma sensu dyskutowac z kims, kto jest wrogo nastawiony, z wrogiem nie podyskutujesz, wrog cie zniszczy do cna. Niewazne czy masz dobre argumenty, czy masz racje. Tutaj klepie sie jedno i to samo na tym Forum i jedna drugiej slodzi, bo jak jakas przyjdzie i jej opinia jest rozna, to sypia sie na nia gromy z jasnego nieba, jest osmieszana, ponizana, krytykowana. Stosuja te sama metode, co ich partnerzy, nauczyly sie od nich. To jest tak, ze kopany kopie nastepnego. Ja i tak bede pisac co bede chciala, moze niekoniecznie personalnie, ale ogolnie. Ale ja mam odwage pisac pod moim stalym imieniem, nie jak tutaj niktore adresuja: DO: itd., po tchorzowsku wypisujac rozne impertynencje i obrazliwe slowka. Casta - nie czuj sie zle, bo to nie Ty masz problem, to ktos inny ma problem z tolerancja do cudzych opinii. Widzisz, prawniczka, taka madra, stwierdzila, ze Polska jest dla bandziorow, teraz pewno koniki szetlandzkie pasie, a tu taka przemadrzala. Ja tez moge byc zlosliwa, ale brzydkich slowek nie uzywam. Ha ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy czytałam post Jesiennej Róży - wiadomo który - naszła mnie myśl - aby tego 'mojego gwałciciela skurwiela' ujawnić i zgłosić na Policję za to co mi zrobił. Post nie był pisany do mnie,ale mnie dotyczy również. Uwaga!Ofiar nie mozna zmuszac do zeznań,same muszą chcieć to zrobić. Ja powiem szczerze - nie chcę.I nikt mnie do tego nie zmusi. Ulla ❤️ Przytulam Cię mocno 👄 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oneill :-) Optymiści wierzą, że świat stoi przed nimi otworem. Pesymiści wiedzą, gdzie ma ten otwór. Ty to masz te powiedzonka , haha. A to fajne? :-) 'Nadchodzą jeszcze lepsze czasy dla pesymistów' 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesienna Różo :-) Oktavia, ktora pisze (o zgrozo - prawniczka!!!!), ze ten kraj jest dla bandytow, oszustow. Straszne wprost!!! Prawdę napisała. Nie wiem czy znasz Jesienna Różo takie programy telewizyjne - interwencyjne - jak - - 'Sprawa dla Reportera' -Elzbiety Jaworowicz Trochę póżno emisja, szkoda,ja często ten program oglądam. Pamiętam taki jeden 'przypadek' juz nie wiem z jakiego programu,pani nauczycielka została nagrana z ukrycia jak przyjmuje łapówkę,potem jej to pokazują, ona siebie widzi na tym nagraniu i to jak bierze kasę,i ona mówi -to nie ja tam jestem - Hahaha! no to juz jest tupet - nie każdego na taki stać :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Casta, "Uwazam tez po prostu za zalosne tlumaczenie ktorejs z was, ze u nas prawo jest dla bandytow, wiec nie ma sensu zglaszac" Ktoras z nas to ja, Oktavia. Oj, bardzo nie lubie ginac w tlumie :) "wiec nie ma sensu zglaszac" - aaa, to juz jest Twoja interpretacja. Prawo jest dla bandytow. Dura lex sed lex - surowe prawo ale prawo, u nas tlumaczy sie - durne prawo ale prawo. Serdecznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesienna Roza, "prawnikiem niz obecna tu reklamujaca sie Oktavia, ktora pisze (o zgrozo - prawniczka!!!!), ze ten kraj jest dla bandytow, oszustow. Straszne wprost!!!" Ano straszne. Ja tam konikow szetlandzkich pasac nie bede, az taka madra nie jestem. Wystarczy mi jedna reklama, zachlannosc to nie moja cecha, wystarczy mi moja madrosc. Serdecznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do stwierdzen "zalosne", "pozal sie Boze" i inne w tym kontekscie to dla mnie jest zbedny balast. Nie przyjmuje go. Najlepiej go zneutralizowac a nie przerzucac na inne osoby. Serdecznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha oneill :-) Masz rację, zdechłego psa tez się kopie. Dobrze ze to 'wychwyciłaś' wtedy. Dzięki :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casta26
Oktavia, Tak, to moja interpretacja Twojej wypowiedzi. Zaryzykuje nawet stwierdzenie, ze jedyna logiczna. Jezeli masz inna, to prosze, oswiec mnie. Jezeli ktos pisze "Jezeli chodzi o prawo w naszym kraju to ono jest dla bandytow, oszustow i manipulantow a nie dla zwyczjanych ludzi.", to w moim rozumieniu, raczej nie zacheca do wspolpracy z wymiarami sprawiedliwosci. A jezeli twierdzi tak prawnik, to jest dla mnie przygnebiajace, bo wtedy ludzie na pewno przestana wspolpracowac. I dziwie sie, ze , jako prawnik, pozwolilas sobie na takie stwierdzenie. Mnie bys zniechecila do zglaszania czegokolwiek na policje. Eutenia, Sprawa dla reportera, czy inne Uwagi opowiadaja skrajne historie. Sa to przyklady programow, ktore wrecz szukaja skandali. Uwazam za przesade rozciagac jakies patologiczne przypadki na caly wymiar sprawiedliwosci. Nie dajmy sie zwariowac i nie budujmy swojej opinii na podstawie jednego, czy drugiego programu telewizyjnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiezdny-pyl.blogspot.com
oj tak. moze bez wyzwisk, ale z ciaglą hustawką nastrojow,. jednego dnia "moja żoneczko", a drugiego dół, zamkniecie sie w sobie, bez powodu. wielokrotnie tez uslyszalam, ze cos mnie pogrubia, w czyms wygladam zle. nie uwazam tego za molestowanie, ale swego rodzaju torturę psychiczną. nikt tego nie zniesie na dluzsza mete. bardzo bym chciala byscie poczytaly mojego bloga, na pewno jest tu wiele osob z doswiadczeniem, ktore nie oszczędzą mi wsparcia, a tego wlasnie potrzebuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość casta26
Oktavia, Podobno skonczylas studia prawnicze, a nie potrafisz obronic swojej wypowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×