Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WwOwW

pytanie do facetów od 30tki w górę...

Polecane posty

Gość tez szukam...
Yob.....dla mnie to za proste i nie chodzi tu o jakas nieszczerosc, nie wszyscy maja tyle odwagi. Mam jego numer, no i co tego jak nigdy nie zrobie z niego uzytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
WwowW.....tak, on jest bardzo fajny, mozee nie jakis super przystojny, ale mnie nie o to chodzi, madry, mily, uprzejmy, zabawny.....i bardzo chcialabym zobaczyc jaki jeszcze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez szukam ... facet nie musi byc super przystojny wystarczy ze troche ładniejszy od małpy :p byle był własnie mądry , zabawny,uczciwy - w związku przede wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yob
WwOwW...uczciwy? to niech znajdzie lepiej ta małpe hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yob mi nie musisz mowic ze z tą uczciwością to u facetó na bakier dlatego chyba wolę byc sama niz tracic czas z kims takim a jesli goryl okazałby się mądym i uczciwym to nie mam nic przeciwko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypróbowany wielokrotnie
WwowW - nie tak pesymistycznie o facetach. Nie jesteśmy lepsi ale też wcale nie gorsi od Was. Róznie bywa z tą uczciwością, najczęściej się staramy, a wynik zależy też od tego jak babeczka się stara. I pamiętaj, kto nie zaryzykuje nic nie osiągnie. POWODZENIA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypróbowany wielokrotnie ja nie twierdze ze kobiety są czyste jak łza ale z nimi sie nigdy nie spotykałam :p mowie z własnego doswiadczenia a co gorsza czytałam ostatnio jakies statystyki w ktorych podawano ze w moim regionie jest o iles tam wiecej procent koibet niz mężczyzn 😭 moje szanse na \"super znalezisko\" maleją :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypróbowany wielokrotnie
szukasz tylko smutnych i niekorzystnych wiadomości, przestań wyczytywać głupie statystyki. Ty staraj się być wyjątkowa a nie statystyczna. Zamiast rozpamiętywać i szukać powody na nie po prostu RUSZ D*PĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tyłeczkiem to ja potrafię ruszac ;) i wcale nie jest tak ze szukam tych złych stron one same jakos mi wpadają w oko albo ucho jak cos czytam , slucham ,ogladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedlurzacz orgazmow, cos jest na rzeczy z tą przewrotnoscią losu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu tak bywa to nie mam pojęcia, wiem jedno, ze im bardziej czegos chce i im mocniej sie staram tym czesciej idzie cos nie tak nie moge jednak sie nie starac, nie probowac - to by znaczylo ze jestem leniwa, a wtedy to juz wogole nic mi sie nie bedzie udawalo wiec jedyne wyjscie to sprytnie wyposrodkowac i nie przeginac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tak zeby nie przeginac ani w jedną ani w drugą stronę, ciezko ale jak popracuję nad tym to bedzie ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a co gorsza czytałam ostatnio jakies statystyki w ktorych podawano ze w moim regionie jest o iles tam wiecej procent koibet niz mężczyzn moje szanse na \"super znalezisko\" maleją ... może zmień region :D albo rozszerz teren działalności ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o mnie,to jestem zonaty nie mieszkam sam mam opinię drania nie mam urody L.d.Caprio mam wolny zawód mieszkam w centralnej Polsce roszerzysz teren na mazowieckie ? :) ps.reszta na maila/jesli zechesz napisać/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedłurzacz orgazmów :D to milo, ale chyba Twoją ofertę odłoże poki co na boczek:p powód bardzo prosty : żona a ja znajomosci z zonatymi panami mam wystarczająco dosc na codzien stanowią 99% osób z ktorymi codziennie rozmawiam moj mądry brzydal musi byc czlowiekiem wolnym :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój facet ma 32 lata
ja natomiast jestem młodsza;) Mam poniżej 27 lat jak autorka.I uwierz mi autorko nie mam wsiu-bździu w głowie!;) Nie mierz wszystkich kobiet ponizej swojego wieku jedną miarą! Czyli jak idiotki czy też księżniczki hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet ma 32 lata - nie stwierdzilam ze wszystkie są takie a jedynie napisałam ze głownie co wg mnie znaczy duza częśc poza tym bardzo Ci dziekuję za odmłodzenie mnie o te kilkanaście miesięcy > Mam poniżej 27 lat jak autorka< ;) zawsze to cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja was widze:))) i czytam:))) i naskarże:))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yob a na co bedziesz skarzyl? i jak pięknie się zaczerniłes no no ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
No no....widze ze sie temaci rozwija :) Nawet jakis maly romans sie kroi, tylko chyba juz wszysvy zapomnieli o moim medyku.....ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×