Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WwOwW

pytanie do facetów od 30tki w górę...

Polecane posty

tez szukam... moze powinnam poszukac jakiegos doctore kolo siebie przetrenuje na nim, a jak się sprawdzi to poddam Ci pomysl na zagadanie Twojego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
WwowW.....świetny pomysl, jestem za....tylko pamietaj.....zadnego ginekologa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chju w jednym tylko poscie dałes malą plamę to czy lubisz szczupłe czy grube to nie ma nic do rzeczy - kwestia gustu a o gustach się nie dyskutuje, wg mnie to jest wazne tylko na początku, a ja pytałam o to czym kobieta moze zatrzymac przy sobie męzczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez szukam ...:D:D gin to nie lekarz to facet zboczek, ktory troszke przekombinowal bedąc młodym, myslał ze bedzie całymi dniami ogladał tylko młode, ładne cipki a tu zong :D:D :P zartuje, :D:D jesli którys z panow jest ginekologiem to proszę o wybaczenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yob
zatrzymać a wytrzymać z nim to całkiem inne sprawy... zatrzymać to juz wiesz jak:) a wytrzymać.... niewytrzymasz no chybą że znajdziesz równego sobie... jeśli rzucasz skarpetki na środek pokoju to znadz takiego który robi to samo, jeśli któras lubi piss (hehe tez szukam...pozdrawiam) to niech znajdzie takiego co lubi..... Bo w tym cały jest ambaras...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiscie to kwestia gustu...... to z ta szczuploscia..... ale kiedy facet ucieka to z reguly ma juz na oku nowa inna \"nadzieje\" i ciezko takiego zatrzymac .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez szukam - wez znajdz mi jakas ciekawa oferte to cos napisze o sobie :classic_cool: musisz mnie zachecic zebym zaczal sie starac, nie? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kiedy nie ucieka to trzeba sie nim zajac tak jak on lubi zeby nie rozgladal sie za innymi a w przypadkach w ktorych to za nim sie ogladaja poprostu odmowi.....a conajmniej przemysli i odmowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wytrzymac z kims to juz temat na inny topic o tym mozemy pogadac jak juz jest ktos kto został przy nas na dluzszą chwilę i zanosi się na jeszcze dluzszy pobyt :D a mnie ciekawi jak sprawic zeby zaistniala taka początkowa sytuacja do tematu "jak z nim wytrzymac..." powiem tak, dla mnie spotykalnie się z kims ok pół roku to zaden stały związek o czyms takim mogę mowic po upływie min. roku i to tez nie zawsze /kiedys bylam młodsza i glupsza,myslalam inaczej ale takie szopki jakich bylam swiadkiem i uczestniczką troszkę to zweryfikowały/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
Kwiatek....to zart, nic nie pisz, nie szukam nikogo w sieci :) Yob....pamietasz co napisales o kompromisie pozytywnym? Nie szukam partnega na podst jednej tylko cechy. I wcale nie musze tego robic, ale moge o tym rozmawiac....w zwiazku....jezeli oboje bedziemy meli ochote....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypróbowany wielokrotnie
Dziewczyny jak wcześniej ktoś pisał - wykazanie zainteresowania jakąś pasją faceta jest niezawodnym sposobem nawiązania bliższego z nim kontaktu. Sposób ma tę zaletę że, przynajmniej na pozór, nie jest atakiem na jego obecny związek. Problemem jest dowiedzieć się co go pasjonuje - poza pracą. Punktem zaczepienia może być cokolwiek - jakiś gadżet w jego gabinecie lub samochodzie, kalendarz, cokolwiek. Podrywanie ginekologa nawijkami dotyczącymi sytuacji zdrowotnej wydaje mi się pomysłem najgorszym z możliwych. Trochę trzeba się wysilić - poszukać kontaktów w wybranej dziedzinie, czegoś się o niej dowiedzieć. Prezent, szczególnie bez okazji i bez załyłości nie będzie naturalny ale zwykłe zainteresowanie, rozmowa lub jakaś korzystna dla niego propozycja, będzie sprawiała wrażenie zwykłej uprzejmości, bez podtekstów. Np danie kontaktu do znajomego dostawcy załatwiającego nowe wzory ... (czegoś tam). I masz pole do okazania inwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
No tak, tylko ja juz przestalam sie u niego leczyc, zostal mi tylko mail z podziekowaniem za dobra robote. Wprawdzie wiem ze lubi chodzic po gorach, tylko jak to polaczyc, zeby chcial odpisac i kontynuowac znajomosc ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez szukam ...Twoj doctore lubi góry - hmmm ... nie wiem co Ci dolegało i czy nie bedzie to zbyt forsowne po zabiegu, moze zapytaj w mailu cos o tym np, ze masz chęc wybrac sie w gory w najblizszym czasie, ale nie wiesz czy bedzie Ci wolno ,a skoro on po górach chodzi to wie jaki to wysilek i czy jest dla Ciebie wspazany i.... :o nie wiem kurde albo ze przydalby Ci sie jako prywatny lekarz na taki wyjazd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypróbowany wielokrotnie
w mailu z podziękowaniami napisać życzenia udanych wypraw w góry i w PS dopisać informację o jakimś dobrym miejscu (ale naprawdę dobrym ! Ta informacja to jest to nad czym należy popracować. Z udziałem znajomych bo wpisanie pierwszego pensjonatu z wyszukiwarki google go nie zainteresuje. Potem różne rzeczy mogą się zdarzyć, nawet "przypadkowe" spotkanie w tym pensjonacie jak dowiesz się kiedy zarezerwował. KOBIETO WIĘCEJ INWENCJI !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takisobiexx
a co wy z tymi doktorkami :-(? Jest wielu innych wspanialych mezczyzn .Chyba tylko forsa do nich was tak ciagnie :-(?Zal mi was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takisobiexx , zal to mi Ciebie bo nie czytasz całości i tylko z pojedynczych postów wyciagasz mylne wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
No wlasnie jakos z inwencja krucho..... Teraz zastanawiam sie czy rzeczyscie on lubi gory, czy ja to sobie dopowiedzialam....a moze Wy dokonacie interpretacji takiego zdania "bo zamiast robic xxxxxx to lepiej po gorach pochodzic" wtedy wydawalo mi sie jednoznaczne, a teraz to juz nie wiem..... A z tymi pensjonatami.....pewnie masz racje, ale dla mnie to jakies strasznie trudne, ja sie chyba nienadaje do wyrywania facetow.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze go wtedy o to wprost nie zapytałas czy lubi góry :( ale nie poddawaj się cos trzeba wymyslic nie ma rzeczy nie mozliwych jak mowilam wolałabym załowac ze cos nie wyszło ale próbowałam niz zebym miała załowac ze nie spróbowałam choc moglam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
No wlasnie ja tez tak mysle. Do stracenia nie mam zupelnie nic....chodzi tylko o to zeby jawnie nie spalic.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez szukam ... mowisz ze się nie nadajesz do wyrywania facetów , ja mam cos innego - do mnie co jakis czas cos się przyczepi ale nigdy nie jest to facet tylko imitacja faceta w dodatku kiepska :o i tak zle i tak nie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakt poplynąc przed kims na kim chcemy zrobic dobre wrazenie to mało przyjemne - moze to jakos Cię paralizuje i dlatego nie masz pomyslu na to jak go wyrwac bo kazda mysl wydaje Ci sie smieszna i nie trafiona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
WwowW.....dokladnie tak jest, bardzo mi na nim zalezy i czekam az cos mi sie w glowie wyklaruje....ale na razie pustka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez szukam... postaraj się tylko nie zapędzic w takich wyobrazeniach jego osoby i tego jaki on moze byc cudowny - pozniej zetkniecie z rzeczywistością moze bardzo odbiegac od tego co mialas w glowie a tak na marginesie to musi byc chyba jakis fajny gosc skoro tak Cie wzięło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypróbowany wielokrotnie
tez szukam - jak cały czas będziesz się bardziej bała nietrafionej akcji to nigdy się na nic nie zdecydujesz i zwiędniesz, zeschniesz i zapomnisz do czego masz c*pkę. Zaryzykuj, jak coś nie wyjdzie to coś zaiprowizujesz bo będziesz musiała. Cóż to w końcu za kompromitacja jak pożyczysz udanego wypadu w góry a on powie że nie bywa. Walniesz - myślałam że taki wysportowany mężczyzna to na pewno na nartach. Wybrniesz, w dodatku z komplementem. A jaka satysfakcja i przyjemność jak się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony 32
A czego dotyczył zabieg? Jakiej częsci ciała chociaż....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony 32
też szukam ... ma rację musi to być coś wyjątkowego. Codzennie przyłażą ludzie z koniakami za coś dziękować , a to musi być celny strzał...coś wyjątkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
Doswiadczony.....paluszek :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doświadczony 32
Musi w tym meilu być zawarta jakaś myśl, która aż się prosi o kontynuację. Na pewno nie pytanie wprost, ale coś intrygującego. Z górami - dobry pomysł, ale broń Boże nie stawiaj się w roli kogoś kogo trzeba objąć opieką - pomysł z "prywatnym lekarzem w górach" jaet zły bo od razu przekreśla partnerstwo. Musisz zaoferować siebie zaciekawić, zaintrygować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yob
tez szukam...ma wrażenie że chcesz zastawić zasadzkę na doktorka... Pooglądaj kilka bajek o „kłułiku”;) A poważnie mówiąc, lepiej gdybyś zadzwoniła na oddział, złapała nr tel. pod pretekstem tego paluszka i zadzwoniła do doktorka. Co mu powiedzieć? Po prostu zaproponuj kolacje, mamy XXI wiek i kobieta tez może zaprosić:) Dowiesz sie kim jesteś dla doktorka. Raczej należę do szczerych ludzi, może nawet za szczerych, ale według sumienia to lepsze niż krętactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 Doswiadczony jak Boga kocham jakąs terapie sobie wykupie bo widze ze to ja jakos niezrozumiale mowie dla facetów nie bierz wszystkiego na serio co sie mowi/pisze moze powinnam byla wstawic tam ;) zamiast :D :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×