Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WwOwW

pytanie do facetów od 30tki w górę...

Polecane posty

Gość tez szukam...
Tak sobie napisze, bo w sumie nie mam nic innego do roboty.... Bardzo chcialabym byc z "moim" medykiem, bo to bardzo fajny facet, jest potwornie seksowny, ale wedlug moich wyznacznikow, ktore mowia ze najseksowniejsza czesc faceta jest jego mozg :) Tak bardzo chcialabym zeby mnie calowal, przytulal, piescil, zeby kochal sie ze mna, zeby pozwolil poznac mi siebie i "swoj swiat". Moze to naiwne co pisze, moze w ten sposob mysla nastolatki, ale jezeli jestescie tutaj panowie prosze sie odezwac lub ewentualnie pisac dalej co zrobic z medykiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez szukam...Widze że ty nielubisz prostych rozwiązań...więc ci to utrudnie. Wyjedz do afryki, złap jakieś choróbsko, napisz e-mail że pomocy ci trzeba. On przyleci i cie uratuje... i żyli dłogo i szczęsliwie.:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
Nie lubie prostych rozwiazan.......fakt, ale on ma inna specjalizacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez szukam ... nie mam pojęcia jak masz go podejsc :o gosc zupelnie obcy, nie ma zadnego pkt zaczepienia , co kolwiek mi do glowy przychodzi to kolejna mysl jest taka, ze kazdy pacjent moze tak do niego powiedziec, napisac,zadzwonic. wiec moze najprostrze i najbardziej banalne rozwiązanie byłoby najskuteczniejsze. zadzwon do niego, przypomnij mu się i po prostu zapros go na jakies spotkanie. po co kombinowac wymyslac jakies plany dzialania. w ten sposób dasz mu jednoznaczny znak ze Ci sie podoba, a nie ze chcesz mu podziekowac tylko za dobrze zrobiony zabieg czy opieke w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale moze sie nie znam :o , nie wiem . nie jestem facetem i nie wiem jak oni by na to spojrzeli ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WwOwW.... juz przerabiany temat kolacji. Ona lubi sobie życie utrudniać. A my faceci jesteśmy tak prości że proste rozwiązania są najskuteczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli co prosty telefon i romowa na temat zamiast podchodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak! będzie wiedzała na co może liczyc i czy w ogóle może liczyć. jeśli gość zwamy doctore zgodzi sie na kolacje to jest to sukces a reszta zalezy od tego jaką one jest kobietą.... byle nie kręciła. Tego faceci nieznoszą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauwaz że wszystkie proste narzędzia i rozwiązania są stworzone przez samców. Młotek, igła...i tym podobne....;) jeste4śmy prosci jak nasze wynalazki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D cóz za porównanie troszkę trudno mi się z tym zgodzic ale ostatnio wziełam na luz, wiec powiedzmy, ze nie bedę sie z Tobą kłuciła o tą prostotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WwOwW...niemasz:) ale rozmowa z toba jest fajna. Wyobrażasz sobie byśmy rozmawiali o podpaskach? faceci maja proste tematy i wszystkie są uniwersalne, nieznam typowo meskiego tematu nieporuszanego przez kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra robaczki...ide obiadek zrobić. prosty i smaczny tak jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yob nie mam absolutnie ochoty na rozmowy o podpaskach :o :D:D:D nigdy nie mialam biore na luz, bo stres pieknosci szkodzi a ja swojej buzi szybko stracic nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
Hmmm.....ja tam moge o podpaskach pogadac, o tamponach i wkladkach tez....tylko poco? I chcialam dodac, ze yes yes yes.....istnieje pewna szansa, ze pojde do dottore na wizyte, pewnie ostatnia, jezeli czegos nie zrobie!!!! O ludzie! tylko co tu robic, co robic, zzeby nie spieprzyc sprawy!!! Wow ale sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... zapytaj czy doctore bardzo zajety, zapracowany i czy mozesz sie odwdzieczyc kolacją....jak iskrzy to samo zaskoczy....powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez szukam 🖐️ ale nie posunęłas sie do ponownego urazu palca zeby tą wizytę uskutecznic ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez szukam...
WwowW.....nie, jeszcze nie, ale tym razem sie nie uda, to kto wie.... Z ta kolacja dobre, ale ja jestem zbyt niesmiala na takie zachowania. Chyba pozostaje mi mnostwo aluzji i czekanie az sam bedzie mnie chcial poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez szukam... wiesz co, im dluzej czytam wypowiedzi facetów tym bardziej sie przekonuje, ze te nasze kobiece aluzje to tylko my same zauwazamy i rozumiemy. wiec moze, raz kozie smierc, powiedz prosto z mostu i a nuż widelec łyżka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przyszedłem nawracac
wow kłóciła:) pytałaś co dla nas ważne, dla mnie właśnie to, poprawność w mówieniu, czytaniu i pisaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faceci... niektórym podobaja sie niesmiałe panny a niektórym nie. Nieznam medyka ale jestem samcem i mnie by odpowiadalo gdybys tak zaproponowała kolacje i to patrzac z usmiechem w oczy... Usidlenie faceta niejest trudne a w .... niedostaniesz. oczy powinnas mnieć radosne i błyszczace, weź Visine...dobre krople. i tak jak mówie ...wiecej pewnosci siebie, jak ci sie uda to nam opowiesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przyszedłem nawracac
WwOwW cóz za porównanie troszkę trudno mi się z tym zgodzic ale ostatnio wziełam na luz, wiec powiedzmy, ze nie bedę sie z Tobą kłuciła o tą prostotę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przyszedłem nawracac, i co w związku z tym ? mam Cię przeprosic :D:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przyszedłem nawracac...masz na imie Grzegorz i jestes kobieta? Tak wynika z niku i wypowiedzi:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×