Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Nina, przecież przy Twoim wzroście jestes b. szczupła! Nie powinnaś chudnąć! Panowie lubią jak jest i pupa i coś jeszcze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No u mnie właśnie z biustem nie bardzo. Co poradzić. W mojej branży waga ważna jest bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego wieku nawet nikt nie skomentował... Szanując mnie zamilkliście, co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w mojej oko i ręka... No i fantazja. Bo na całej reszcie to już bym daleko nie zajechała z racji zacnego wieku...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samotność, cóż to jest? Pustka? Nicość? Bezmiar oceanu mego życia. Dni bez wyrazu wlokące się w nieskończoność... Jedno istnienie Wśród tłumu bez twarzy Szarych ludzi Niosących z pokorą Swe troski i cierpienia. Drżący liść Targany wichrem losu I nie spełnionych namiętności To ja. Przyjdź, rozwiej mą samotność, Przyjdź z różą we włosach, Rozświetl blaskiem swych oczu Mroczne korytarze Mego życia. Widzę już, jak idziesz Wyciągasz rękę, coś mówisz i nagle... Znikasz w całunie mgły czarnej Otulającej szczelnie mój świat. I znów samotny Zagubiony W szybko upływającym czasie Wypełnionym po brzegi Pustką... Nicością... SAMOTNOŚCIĄ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze Ninka
Bo Ninki tak maja.... Tez czuje sie grubaaa i samotna :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nina, u Kasparova włączyła się wyobraźnia... Stąd ten uśmiech! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprostu lubię rozmiar zero. Pewnie mnie wysmiejecie. Ten wiersz kasiula czyj jest? także Ninka Pamietaj że każda Nina to zajebista dziewczyna. Głowa do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hunter, ale Ci dobrze! Ja teraz jestem szczupła, bo schudłam ze stresu. Ale jak tylko więcej zaczynam jeść, to czuję jak komórki tłuszczowe puchną. Dosłownie to czuję i muszę to kontrolować. Zaważcie że panowie zamilkli jak jesteśmy przy temacie wagi. Czyżbyśy mieli do czynienia z puszystą płcią brzydką? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, strasznie mi tu dobrze z Wami, przeszły mi smutki. 🌼 Ale muszę iść spać, bo rano wstaję, dziecko do szkoły odwożę i do pracy... Jutro tu będę! Dobrej nocy i słodkich snów dla Was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takze Ninka
Nina takze chorujesz na ed??? Ja walcze 3 rok i jest bez zmian, czuje sie fa-tal-nie... nie jak zajebista Nina :D Tak bardzo mi zle, no i brak kogos, kto zrozumie :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz miałam problem z wymiotowaniem jak byłam w wielu z 15 lat. Już jest ok. A z waga nie mam problemu tyle że jak sie tańczy to trzeba wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×