Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polopirynaa

kto z was czuje sie samotny zapraszam?

Polecane posty

Dobry taki ze śmietaną i cukrem? nigdy nie jadłam. W ogóle położyłam lagę na gotowanie. Dawniej obiadki, zawsze dwa dania, upieczone ciasto, byle dogodzić... Dogodziła inna, nie papusiem bynajmniej...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sameńka ja lubie mi smakuje!:-) mój brat je pomidory z cukrem fuj.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że masz przyjaciela... Hunter, już nie będę sie powtarzać, że ja neptyk k....., ale może trzeba zresetować (tak się to nazywa?), mnie pomogło. Ale jak nagle zamilknę kiedyś, to dwie możliwości: 1. szlag mnie trafił :( 2. spieprzyłam komputer :( Repecę w nim, a na niczym się nie znam....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Kochani mykam spac rano wstac mósze!Miłego Wieczorka, udanej imprezki :-) Przytulam Was Mocno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja makaron bardzo lubię, tylko zazwyczaj na słono. chociaż robię też z serem białym pokruszonym widelcem, polany roztopionym masłem, posypany cukrem i cynamonem. Chyba jutro to zrobię, bo to szybkie danie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak szanuję mojego męża może to dziwne ale jest dobrym ojcem dba o tzw byt a że nie układa się między nami cóż bywa i to już nie jest chyba do odbudowania tak myślę za dużo się zdarzyło ale dla mnie ważne że dla obojga nas najważniejsza jest przyszłość naszych dzieci nasze wspólne gospodarstwo bo tutaj się dogadujemy ale nigdy bym nie nie chciała żeby moje dzieci taki list napisały do mnie a nawet jeśli to zrozumiem i zawsze będę po ich stronie bo jestem maaatką polką w końcu i kocham ich ponad wszytko ok wiem przynudzam :D http://www.youtube.com/watch?v=Prf3Q6ICF90

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcieło mi tekst. Ale pisałam, że jak klikam na to, to mi wyskakuje taka gwiazdka z wykrzyknikiem i nic... 123..., ratujcie jakoś to małżeństwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale co ja robię nie tak? Już otwierałam zdjęcia i udawało się. Wyskakuje "otwóż", no i potem ten wykrzyknik. Idę jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam, jedno się otworzyło!!! ;) Jestem w szoku, ale laska! :) To w "poziomie"... ❤️ Dobrze, że nie jestem facetem, bo byłby koniec ze mną... Ale masz figurę! A nie mówiłam? Ładnie to tak prowokować?:) To ja nie wiem czy mam wysłać swoje...:o Ale coś przykombinuje... Miałam wysłać jakieś grzeczne, przy garach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie maleństwo??? Ja pisałam o małżenstwie..., a 123... o maleństwie już myśli. :D Najpierw naprawiać małżeństwo, a potem ewentualnie maleństwo... (he, he!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywalcie mnie spać, bo jutro nie wstanę! Ciekawe co z tonta chica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu ale powstał misz masz jakie maleństwo u mnie ????? nie nie ja stara baba jestem żadnych dzieci więcej :D moje już dorosłe a teraz ewentualnie czekam na wnuki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnuk też maleństwo, a geny Wasze... :) Gdybym tylko mogła mieć męża, przytuliłabym się do niego... A tak czeka mnie zimne łóżko i robię uniki. Wiem, że jak się coś ma pod dostatkiem, to aż się nie chce. Ale i na odwrót - jak się nie ma to się chce. Taka przekora ludzka... ;) Hunter, 123..., muszę zmykać, nie ma żartów, nie moge zaspać jutro. Jak przyjdzie koleżnka, to pomoże mi przy tych dwóch pozostałych fotkach. Jejku - północ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hunter, nie rozumię o czym mówisz kochana, bo bardzo ładna z Ciebie babka!❤️ ❤️ ❤️ Pa! Pa! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×