Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

zawsze miałam do wszystkiego słomiany zapał tylko w jednym uparcie dążę do celu:P i MUSZE WYTRWAĆ.Dzisiaj juz nie mam mtakiego paskudnego samopoczucia jak wczoraj:( wszystkie musimy w końcu mamy jajniki no nie:P? basiu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja podobnie jak Basia stracony cykl, ale mam nadzieję że niedługo przepiszemy się na dolną część tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też pewnie nic z tego, bo dziś 20 dc i brak skoku temp, test owu chyba był pozytywny przedwczoraj, ale tak jak pisałyście te testy są do dupy. Jak nie będzie skoku przez weekend to od poniedziałku zaczynam brać luteinę i tak ciągle. juz myslałam że mój organizm sie przestawił i sam normalnie będzie funkcjonował bez leków, a tu lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla co sie dzieje,że nie ma skoku wpisz tu swoją temp w tym cyklu lukniemy może cos doradzimy?bierzesz jeszcze clo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dzisiaj dobry humor...spac mi się chce , jestem niedożywiona..życie w biegu... , spuchło mi dziąsło tak że nie mog ruszac jezykiem...weekendu nie mam , ale jakos mam dobry humor... a co na przekór wszystkiemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczne testować nowa teorię :) rano stanę przed lustem i będę powtarzać " jesteś wpaniała , już niedługo będziesz w ciąży" .. i to ma podziałać :) hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko.. wiadomo.. co chwile są doł , zawody z powodu kolejnej jednej kreski....przeżywamy to , ale za duze tego w naszym zyciu.. jak mamy zajsc w ciąze...niby wrzucamy na luz.. ale taki nieprawdziwy..i tak przy każdym przytulaniu (niby ze wrzucilysmy na luz) myslimy " o tak , dzisiaj sie uda" .. ale dzisiaj ustaliłam że będę miala dobry humor i musi tak zostac :)czego ogromnie nam wszystkim życzę mimo trudow i niepowodzeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha "jestem wspaniała, juz niedługo będę w ciąży" też tak zrobie :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 dc - 36,12 6 dc - 36,22 7 dc - 36,22 8 dc - 36,08 9 dc - 36,12 10 dc - 36,28 11 dc - 36,09 - badanie na drożność HSG 12 dc - 36,22 13 dc - 36,28 14 dc - 36,22 - Test owu - negatywny 15 dc - brak pomiaru 16 dc - 36,09 -Test owu - negatywny 17 dc - 36,21 - Test owu - pozytywny - dwie równe kreski, szczyt objawu śluzu 18 dc - 36,19 - wydawało mi się że była owu, Test owu - negatywny 19 dc - 36,22 - Test owu - negatywny 20 dc - 36,22 Szyjki nie badam, bo nie bardzo wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karla to dobrze ,że sluz badasz a co do szyjki to trzeba badać długo żeby zakumać kiedy jest nisko ,wysoko,miekka,otwarta czy zamknięta. Co do temperatur to podejrzewam ,że termometr coś szwankuje jesli w 17 dc miałaś szczyt śluzu no i test wyszedł pozytywny to juz skok dzisiaj powinien być. Masz jakis inny termometr żeby sprawdzic czy dobry jest ten pierwszy pomiar? Najlepsze są rtęciowe, bo właśnie termometry owulacyjne często szwankują:( Dobrze by było jakbyś po pierwszym pomiarze jeszcze raz zmierzyła drugim termometrem tak dla porównania.Oczywiście nie wstając z łóżka. Mierzysz zawsze o tej samej godzinie?najpozniej 7 rano? Razem cos tu wymyślimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No skoku niby nie było ale jeden z objawów płodności został spełniony czyli można przypuszczać ,że termpmetr może fałszować tak to jest z elektroniką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zacznij badac szyjkę naprawdę polecam:) zapisuj sobie codziennie najlepiej pod wykresem z temperaturą .Jak będzie w dotyku miękka jak usta to jest miękka:) a jak czubek nosa to jest twarda:0 po jakims czasie zakumasz o co chodzi.ja dopiero pod koniec 2 miesiąca pokapowałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierzę temp codziennie rano o 6.00 (termometr trzymam pod poduszką) bez wstawania termometrem elektronicznym. może faktycznie zastosuje twoją radę i zmierze też rtęciowym. dzięki za podtrzymanie nadzieji. Poczekam jeszcze dwa dni, a potem luteina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo super ,że masz rtęciowy bo z tego co wiem to już jest wycofany z obiegu.:) pamietaj, że luteina podnosi temperaturę. Ja o mój rtęciowy dbam jak o złote jajko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ze luteina podnosi, dlatego czekam na skok. no ale jak nie będzie go przez weekend to w poniedizłaek zaczynam ją brać. Znowu będę miała długi cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślimy kochane myslimy. trzeba pomóc kolezance.. pycha slodycze dzisiaj wcinam :) Taaak , ja otwieram naleśnikarnie... wczoraj przyszły stoliki i krzesła :).. trochę się przeciągabo jest problem z energetyka , która ma zawsze dużo czasu na realizacje umów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchaj jesli chcesz to wejdz na stroke 28dni.pl tam możesz przez miesiąc za darmo prowadzić wykres własnie tam się duzo nauczyłam od dziewczyn. Jesli sie zdecydujesz to daj znać znajde Cię:) i zinterpretujemy ten Twój nieokiełznany wykres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×