Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

no gdybym zaszla w 1 cyklu to mój szkrabek miałby juz 2 lata!!!!!!szlag mnie trafi zaraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esia pójde poprawić sobie humor, mam taki fajny salon odnowy pod nosem a i od przyjaciół na imieniny dostałam karnet na wszystkie zabiegi wiec dam czadu, wyjde taka piekna i odchudzona ze szok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie! Ale już na to niestety nie mamy wpływu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie nakręcajmy sie bo Nam to nie pomoze, a niepotrzebnie sie denerwujemy. Z drugiej strony łatwo mi sie piszę, jak samej się we mnie gotuje:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie taki nakręcanie się mocno się udziela to uciekam w prace- mamy teraz co robić z mężem... otwieramy firme..., wiem ze to nie do konca dobry pomysl -wpadanie w prace - ale pod kontrolą zawsze to cos pomaga.. z drugiej strony wolę salon kosmetyczny jak edith :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie poewiem fajny prezent, a do tego strasznie fajne zabiegi ale a propo fryzjera tez musze sie wybrac tylko nie mam pojęcia co zrobić z tymi włosami mam ochotę na zmianę bo może to pomoże w pozytywnym myśleniu, ale nie wim co mam zrobić, nie znacie może jakiejś fajnej ztrony z fryzurami??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nam strone z fryzurami.. kurde nigdy sie zabardzo nie obcinam bo boje sie ze mi zrobia na glow fuj... zmianiam tylko kolory jak porąbana...jakie kolorki teraz są modne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edith, a moge wiedzieć co Ci lekarz mówił o tych etapach leczenia bezpłodności, na czym to polega itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli w przyszłym miesiącu dalej u mnie się jajeczko nie pojawi to gin powiedział że zanim zaczna mnie terrortyzowac badaniami i wywoływaniem u mnie owulacji, mój mąż ,usi sie zbadać,bo powiedział że nie ma sensu ,mnie męczyć jeśli na dzieńdobry okaże się że mąz ma jakies niedomagania . Po prostu powiedział ze musi być pewny że mąż jest ok, zanim zacznie mnie mordowaćz badaniami i zabiegami , bo napewno bede musiała zrobić badanie na drożność jajowodów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja tez sie obawiam tego badania na drozność, tylko że mój lekarz odrazu mi przepisał leki na owulację. ten następny cykl będzie juz ostatni z clo i pewnie tez mnie skieruje na ten zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No potem jak okaże się a mam nadzieję że tak, że wszystko ok tzn. mąż w porządku i moje jajowody też, to bedzie farmakologicznie próbował wywołac u mnie owulację, a to jeszcze poprzedzone ma być poprzedzone badaniami hormonalnymi i na jakieś 3 bakterie które się mogą przypelętac a nie ma zadnych objawów, no jesli to nie pomoże to inseminacja a potem to tylko in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój powiedział ze na początku mi da skierowanie na badanie drożności bo nie ma sensu starać się jeśli jajeczko i tak do macicy nie dotrze, więc naijpierw ja z mężem na badania a potem leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie moj gin chce mi zrobic droznosc i wysłać na inseminację:( ale jakos nie mogę się przełamać licze ze sie naturalnie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widze ze twój gin podchodzi do tego bardzo poważnie, ale to bardzo dobrze ze masz takiego lekarza. Mój nie wybiega tak daleko w przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dość zadowolona jestem z niego nie powiem konkretny specjalista, ale powiedział że dobrze że już przyszłam bo jak ktos przychodzi dopiero po dwóch trzech latach do lekarza to jego szanse na dziecko bardzo maleja, a tak to ma nadzieje że uda mu się mi pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze tylko pół godziny i wreszczie bedzie miozna iść z tej roboty, bo masakra:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszczę Ci esia wagi!!!!!! ja przy wzroście 150 spadłam z 53 na 40 ;/ nawet mąż mi wypomina że kiedyś byłam taka fajna, a teraz same kości ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty marzenka chudziutka jesteś. Wróciłam z Katowic, ugotowałam się w samochodzie. Jeszcze byłam na kawce u mamy. A teraz luzik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ edytka1980............29.................14............ ...........08.09.09 majka242............. 29.........już nie liczę....................23.09.09 kruszynka173.........24................3................ .........30.09.09 Ania_29.................29.................7............ ...........1.10.09 malutka8686..........23.................2............... ...........03.10.09 dula.....................26..................8.......... ..............04.10.09 EsiaSmH ...............22.................1......................... .04.10.09 karla83 .................25 ................10 .......... .............06.10.09 basia29................29.................8(2z CLO)................07.10.09 marzencia864.........23.................7............... .........08.10.09 edith26.................26.................12........... .............09.10.09 laura33.................33.................6............ .............13.10.09 mała_81...............28..................2............. .............15.10.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........37......29.09.09. .......Piotruś? czuła..........25...........1...........38. .....3.10.09......Oliwka/Malinka chce dzidzie..25..........1.............25.....24.11.09 ..Wiktor? Julian Klapaucius26..26.........6............30.......2 8 .11.09......Radosław Koniczyna30..30.........7.............26.......12. 12.09..Dawid/Natalia szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............22.......03.02.1 0 ...Majka smieska1......23.........3.............20....... luty2010...Kacper/Blanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ edytka1980............29.................14............ ...........08.09.09 kruszynka173.........24................3................ .........30.09.09 Ania_29.................29.................7............ ...........1.10.09 malutka8686..........23.................2............... ...........03.10.09 dula.....................26..................8.......... ..............04.10.09 EsiaSmH ...............22.................1......................... .04.10.09 karla83 .................25 ................10 .......... .............06.10.09 basia29................29.................8(2z CLO)................07.10.09 marzencia864.........23.................7............... .........08.10.09 edith26.................26.................12........... .............09.10.09 laura33.................33.................6............ .............13.10.09 mała_81...............28..................2............. .............15.10.09 majka242............. 29.........już nie liczę....................19.10.09 brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........37......29.09.09. .......Piotruś? czuła..........25...........1...........38. .....3.10.09......Oliwka/Malinka chce dzidzie..25..........1.............25.....24.11.09 ..Wiktor? Julian Klapaucius26..26.........6............30.......2 8 .11.09......Radosław Koniczyna30..30.........7.............26.......12. 12.09..Dawid/Natalia szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............22.......03.02.1 0 ...Majka smieska1......23.........3.............20....... luty2010...Kacper/Blanka Niestety przylazła,idę do pracy,ale jak tu pracować jak tak źle na duszy:( Pozdrawiam Was dziewczyny🌻🖐️ miłego dnia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko Trzymaj się! Pamiętaj nowy cykl, nowa szansa. Tak mi żal, że Ci się nie udało. Wrrrr.... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka trzymaj się. Jakoś ostatnio to nasze forum nieszczęśliwe, jakoś żadna z nas nie może zaciążyć. Ja tez myślałam że biorąc leki na owulacje uda nam się , a tu nic. TYm bardziej że czytałam kiedyś że w lato łatwiej zajść w ciążę bo jest dużo słońca i wydzielają sie jakieś korzystne endorfiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakoś Nam ciężko zaciążyć, ale w koncu zajdziemy wszystkie jedna po drugiej:):) Mnie pobolewa brzuch. A dziwne bo śluz wskazuje na dni niepłodne, więc juz po owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie możemy się załamywać, będzie dobrze, chyba....mam przynajmniej taka nadzieję, pocieszające jest to że panowie nasi przynajmnej to rozumią. Mój misiek po wczorajszej mojej mało przyjemnej wizycie u gin już się pytał kiedy ma iść robic badania, cieszy mnieże przynajmniej nie ma oporów przed tymi mało komfortowymi badaniami:) Jakieś pocieszenie. Głowa do góry dziewczyny jakoś się nam uda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwazniejsze dziewczyny to sie nie poddawac.Wiara czyni cuda.MI sie udalo i to po poronieniu.Ale jakos mam przekonanie ze pomogly mi ziola O.Klimuszki.Juz w pierwszym cyklu pijac ziola zaszlam w ciaze.Potem odstapilam ziola mojej kolezance ktora tez kiedys poronila i stara sie o dzieciatko od ponad 3lat.Po dwoch cyklach picia ziol a w sumie po 38cyklach staran zaszla wlasnie w ciaze:):)Obecnie jest w 7tygodniu ciazy:)Wiec dziewczyny nie poddawajcie sie i wierzcie w to ze sie uda.A napewno tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×