Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

a wsumie co kupimy to bedzie dobrze. Bo coś nowszego się przyda, tym bardziej jak dzidzia będzie. bo mój samochodzik ma już 7 lat i będzie coraz gorzej a nie lepiej bo latka leca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki :) Witam nową staraczkę :) poczytałam od weekendu co się działo... ja się czuję ok. wszytsko dobrze, plamienia od tamtych z pracy się nie powtórzyły. przepracowałam się poprostu. codziennie jak wracam z pracy to zasypiam na 3 godziny... pozdrawiam was i życzę miłego dzionka. przytyłam... chyba zbiera mi sie woda w org.ważyłam 53,5 a teraz 56 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda nie ma znaczenia ile sie przytyje, oby dzidzia dobrze rosła :) no ale ..... zawsze jest jakieś ale :) Ja ważyłam 58, a teraz z 62 :) no ale co tam, mam nadzieje że nie bedzie problemu żeby zrzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam:) Byłam na zakupach,kupiłam prezencik dla brata mojego męża ,bo ma urodziny 2 listopada.Jedziemy do teściów na wszystkich świętych;) W aptece też byłam, kupiłam syrop Guajazyl podobno po nim śluz się poprawia,więc będę piła litrami:P folik bo mi się skończył chyba 3 dni temu:( noooo nieee teraz sobie przypomniałam, że nie kupiłam castagnusa, a 1 tabletka mi została:( kurde!później pójdę... jak się nie ma w głowie to sie ma w nogach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tymi prezentami jesli chodzi o mnie to jest kłopot, nigdy nie wiem co kupić, żeby sprawić przyjemność, najgorsze dla mnie są mikołajki, mam chrześniczkę, że tak powiem delikatnie, bardzo wymagającą, która ma już wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to naprawdę masz problem,bo najgorzej jest chyba kupić prezent dla dziecka które ma wszystko a może książka to dobre wyjście...tylko ile razy można dawać książkę w prezencie? Mąż mi powiedział co mam mu kupić, bo ostatnio jak u Nas był to bardzo mu się spodobał perfum męża więc taki kupiłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
castagnus jest to ziołowy lek na uregulowanie cykli miesiączkowych powiem Ci , że miałam cykle 23-25 góra a teraz co 28dni,bierzesz go tylko przez 90 dni bez przerywania,on obniża prolaktynę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i bardzo ważne jest to ile ważysz bo do 60kg bierzesz 1 tabletkę rano a powyżej 60kg 2 rano:) czytałam na wielu forach dużo dziewczyn go chwali i dużo zaszło po nim w ciążę,niektóre piszą, że rozregulował im cykl dlatego tak ważne jest żeby go odpowiednio do wagi ciała brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja mam problem ze śluzem płodnym,ma być przeźroczysty rozciągliwy jak białko jaja kurzego:) a ja tak nie mam i to też może być przyczyną niepłodności,piję codziennie siemię lniane trochę lepiej ale nie tak dobrze jak miało być:P podobno syrop Guajazyl też jest dobry na sluz bo jest wykrztuśny i rozrzedza śluz .........zobaczymy:) a no i olej z wiesiołka tez podobno jest dobry ale na mnie nie działa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka no to współczuję:) daj znac co kupiłaś może niedługo od Ciebie odgapię....ja nie cierpię kupowac bo tez mam z tym problem, ale lubię dawac jak już kupię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to lepiej nie bierz tych tabletek jak jest dobrze....u mnie było niezbyt więc dlatego się zdecydowałam bo cykle 23 dniowe to trochę za mało:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dosłownie bym była skłonna wszytsko jeść i pić (nawet ten gujazyl, jest okropny w smaku) żeby tylko pomogło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jutro na 13:30 idę na USG do mojej lekarki. Troszkę się stresuję tym szpitalem,szukaniem jej tam ale myślę , że będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i powinnyście obie zaciążyć jeszcze w tym miesiącu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×