Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Gość krop-eczka
a na piwko po prostu miałam coś ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:):) nie bylo mnie bo mialam nawal pracy wrrrrrrrrrrrrrrr.No wiec u mnie nic narazie:( jutro mam termin okresu a nic a nic sie na niego nie czuje na ciaze tym bardziej. Jedyne co to bola mnie jajniki jak na owulacje.... ale nie nakrecam .A 16 czy 17 dc mialam jakies plamienia ale to pewnie owulacja byla bo i brzuch mnie wtedy bolal . wiec na razie cisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiowa czuła
krop-eczka jak ja mam ochotę na piwo... strasznie!! wciąż mi się chce pić, niestety nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiowa czuła
vindict witaj!!! Długo Cię nie było!!! Nie pracuj tyle, bo się pewnie przemęczasz i nie masz w domu siły działać hm :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krop-eczka
już wypiłam ... :) teraz idę poleniuchować z nogami w górze ... a co ... :D miłego wieczorka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiowa czuła
To ja też uciekam co nie będę tu sama... Miłego popołudnia pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krop-eczka
Dzień dobry dziewczynki !!!! Ja już na nóżkach, choć wolny dzień dziś mam ... a wyspałam się za wszystkie czasy chyba ... wczoraj położyłam się przed 18 i wstałam dopiero teraz czyli 6 rono (12 godzin spanka o jaaaaa) Miłego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🌻 ja wczoraj czekoladę zagryzłam ogórkiem konserwowym :)) ale dziś tempka jakby troszkę spadła więc moje nadzieje trochę osłabły ehh nie wiem czy robić testa czy nie wiem że owu się spóźniła i termin @ tak na prawdę będzie późniejszy, dziś dopiero 9 dni od owu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krop-eczka
... Ja tam już nie zwlekam ... dziś kupuje teścik, pewnie nie będę mogła wytrzymać do jutra rana i zrobię od razu ... chociaż może lepiej poczekać do rana ???? Jakoś tak nie czuję żebym była w ciąży, więc wole się nie nastawiać na TAK bo będę potem rozczarowana. Co będzie to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzusiowa czuła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krop-eczka 🌻 koniecznie daj później znać co tam teścik pokazał ;) czuła 🌻 jak tam samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krop-eczka
:( niestety 1 kreseczka ... w sumie to aż tak bardzo się nie nastawiałam ... ale i tak jednak przykro że się nie udało ... teraz czekam na @ ... no i koniecznie muszę udać się do mojego ginekologa te 50 dniowe cykle nie są za fajne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz niby po terminie @ ale u mnie 1-2 dni poślizgu to normalka więc na razie cicho siedzę i czekam co się wydarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ Maggim.................31...........stracilam rachube.......19-1-09 nyny..................23....................7........... .... ......06.02.09 szoja..................29...................2........... ...........08.02.2009 dzusta..................29.................2............ ..........11.02.2009 Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 żaba81.................27.................4............. ..........18.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............??????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ????? Bąblowa A..............24..................1.....................??? ???? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1.................... ? ............ ?...........? czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoja to trzymam kciuki!! a nyny to jets? bo 6 miala miec @....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja dzis zrobilam test heh pospieszylam sie bo mam dpiero 26 dzien cyklu i wyszla jedna kreska:(:( wiec w ciazy nie jestem buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że w końcu pojawiła się nasza założycielka, witaj vindict! ja mam podobne dolegliwości do twoich - czyli brak dolegliwości jakichkolwiek! podejrzewam, że u mnie ta "martwica" zakończy sie standardowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo ja sie tu zagapiłam na onecie a vindict już zatestowała! skoro 26 dc to możne za wczesnie? możne jeszcze się przejaśni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co jest najgorsze ze ja sie nie czuje na okres wcale. nic mnie nie boli nie mam jakiegos napiecia przedmiesiaczkowego. jedynie cyce urosly i bola to wszytsko. No i kluja jajniki. Wiec zrobilam dzis test i jedna kreska :(moze jednak za wczesnie go zrobilam niewiem sama ale nie bede sie nakrecala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak długie masz cykle vindict? no właśnie nyny była w tabelce przede mną więc już pewnie coś wie, ale jakoś na forum się nie udziela, ostatni jej wpis zauważyłam na 13 stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazwyczaj mialam tak 30-32 dni ale ostatni mialam 28dniwy wiec niewiem. W okolicach 16 dnia cyklu strasznie bolal mnie brzuch i mialam jakies brunatne nitki w sluzie niewiem co to bylo pewnie owulacja sie spoznila buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vindict, a Ty czemu masz znaki zapytania przy terminie @ ? to dopiero Twój pierwszy cykl staran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vindict skoro @ nadal brak to po mojemu jeszcze wszystko moze sie zdazyc. może dajmy nieaktywnym jeszcze pare dni,a potem najwyżej je usuniemy z tabelki, jak będą chciały wrócić to przecież ZAWSZE BĘDĄ MOGŁY SIĘ WPISAĆ OD NOWA!!! czy to może zbyt bezczelny pomysł? co reszta sądzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krop-eczka
Vindict może rzeczywiście trochę przy wcześnie na test ... poczekaj jeszcze troszkę ... a może się udało ... Nigdy nie mów nigdy ... Marzenia się spełniają ... Jestem pewna że do każdej z nas na wiosnę przyleci Pan Bocian :D Chyba mimo wszystko mam dobry humor ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem za usunięciem, bo niedlugo beda same znaki zapytania w tabelce,a to nie o to przeciez chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie na pewno tym razem sie nie udalo:( ale trudno to byl faktycznie moj pierwszy cykl staran . W pierwsza ciaze zaszlam wlasnie za pierwszym razem wiec myslalam ze zawsze bedzie tak latwo a tu bec i nici z ciazy. A test ktory robilam nazywal sie animil czy cos takiego moze byl jakis \"zlezaly\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×