Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

takie są: Odchudzanie Bezsenność Wspomaganie wątroby Cholesterol, miażdżyca Nerwica Zaparcia Łuszczyca, trądzik Impotencja Na wzmocnienie włosów Prostata, nerki Niestrawność Witaminy które na płodność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam że można kupić mieszankę tych ziół w 1 pojemniku a tam piszą że trzeba kazde ziółka z osobna kupić, wymieszać i dopiero wtedy zaparzyć i wypić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ Maggim.................31...........stracilam rachube.......19-1-09 nyny..................23....................7........... .... ......06.02.09 majka242.............28..................22............. .........16.02.2009 Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Klapaucius26..........26..................5............. .........27.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3........... ..........10-12.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............??????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ????? Bąblowa A..............24..................1.....................??? ???? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1................... 7 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i rozhustał sie mój @ na dobre, nie pozostawiając złudzen ale wiecie co wam powiem, po raz pierwszy bawiłam sie w pomiar temperatur i gdyby nie jeden dziwny wyskok to miala bym całkiem książkowy wykres - przynajmniej tak na moje oko. spodobało mi sie to mierzenie i w następnym cyklu tez sobie pomierze. witaj majka w naszych skromnych progach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ceść.Ania-ja te ziółka kupiłam w sklepie zielarskim wszystkie paczuszki osobno, zmieszałam w misce i przesypałam do platikowego zamykanego pojemniczka i cała filozofia.Widziałam wprawdzie takie gotowe ziółka na allegro już zmieszane, ale jeśli chodzi o allegro to nie mam pewności. Jak znajdę te ziółka to prześlę Ci przepis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu tak jak obiecałam przesyłam przepis na trzy mieszanki-dopasuj własciwa dla siebie ;) MIESZANKI ZIOŁOWE * Mieszanka nr 1 -Ojca Klimuszki * ( z książki: "Powróćmy do ziół leczniczych", ) antyzrostowa, likwidacja stanów zapalnych w jajowodach i jajnikach, pobudzenie pracy jajników, stabilizacja układu rozrodczego Wszystko po 50 gr.: Szyszka chmielu ziele przywrotnika ziele krwawnika liść ruty ziele nostrzyka żółtego kwiat lawendy kłącze tataraku kwiat nagietka owoc róży Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkem. Po I porcji- przerwa 7 dni, po II- 12 dni, III porcja profilaktycznie * Mieszanka 2 -Ojca Klimuszki * po 50gr: Kwiat jasnoty białej Liść mącznicy Liść rozmarynu Liść pokrzywy Ziele rdestu ptasiego Ziele drapacza Ziele przywrotnika Kwiat kasztanowca Korzeń mniszka Owoc róży Na każde jednorazowe użycie należy brać kopiastą łyżkę stołową, zalać ją szklanką wrzącej wody, przykryć na trzy godziny. Następnie przecedzić, lekko podgrzać i pić trzy razy dziennie po szklance przed posiłkem. * Mieszanka 3 -Ojca Grzegorza Sroki, * z "Poradnika ziołowego" , pobudzająca pracę jajników lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr macierzanka {Serpylli Herba} 50gr pokrzywa {Urticae Folium} 50gr dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr rdest ptasi {Herba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:P Zaraz lecę do sklepu zielarskiego i będę piła \"wiadrami\":P może pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja -mam nadzieję że pomogą mi faktycznie wyregulowały cykl. Tylko wiesz moę nie tak odrazu całymi wiadrami ;).Aha tylko po zaparzeniu ziółek dodajcie miodu bo inaczej przez gardlo nie przejdzie ;) przynajmniej tak jest u mnie ja piję miesznakę numer 3 :). pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzis mam kolejny juz \"pierwszy dzien staran w tym cyklu... zaplanowalismy z mezem romantyczny wieczor i zobaczymy co z tego wyjdzie za miesiac:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ Maggim.................31...........stracilam rachube.......19-1-09 nyny..................23....................7........... .... ......06.02.09 majka242.............28..................22............. .........16.02.2009 Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Klapaucius26..........26..................5............. .........27.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3........... ..........10-12.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............??????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ????? Bąblowa A..............24..................1.....................23.02.2009 Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1................... 7 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1.....................? .............?...........? eh dawno mnie nie było ale jestem tak zapracowna ze nawet nie maiął czasu :( jeszce sesja i jutro 2 egzaminy - ściągi kleje. Myśle ze w tym cyklu znowu mi nic nie wyjdzie bo mój meżuś znowu wyjeżdza na 2 tygodnie i lipa! poza tym strasznei sie przeziębiłam i nawet na seks nie mam ochoty od 5 dni :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi dziewczyny jak dzialaja testy owulacyjne. nigdy ich nie kupowalam a jakos tak nakrecam sie ze moze ja mam cykle bezowulacyjne:(:( moze mam za malo sluzu wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.czy one faktycznie pomagaja w zajsciu w ciaze.? Czy tak na 100 potwirdza owulacje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapaucius26 jak długo piłaś te ziółka żeby zauważyc efekt? miesiac, dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szoja> piję 2 miesiąc i czuję poprawę tylko odrazu napiszę żę w dni płodne czuję ból jajników czego wczesniej nie czułam. We wtorek idę do gina i zapytam się go o zdanie na temat castagnusa dla mnie i promenu dla mojego mężusia - czytałam że pomagają ;) na własną rękę jednak nie biorę mimo, że są bez recepty ;).Ziółka te trzeba pić wieczorem przed snem jedną filiżankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VINDICT> ja stosuję testy owulacyjne 2 miesiąc i za każdym razem wychodzi ze u mnie owulacji BRAK. jeśli chodzi o brak śluzu to proponuję wiesiołka (dostępny w aptece bez recepty) trzeba go brać od pierwszego dnia cyklu do owulacji po tym dniu należy go odstawić bo może wywołac skurcze macicy co może zaszkodzić ciąży jeśli owa by była.Ale śluz po wisiołku JEST!!! 2xpo 2 tabletki dziennie no i folik koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vindict z tego co mi wiadomo to testy owulacyjne potwierdzaja tylko wzrost hormonu LH, ktory powoduje pęknięcie pęcherzyka! ale pomimo wystąpienia tego wzrostu do owulacji nie koniecznie musiało dojść! także 100% nigdy nie masz używając testów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vindict> jeśli zdecydujesz się na testy owulacyjne to ja osobiście proponuję test płytkowy, uważam, że wygodniejszy w użyciu. W instrukcji masz napisane kiedy dokładnie masz zacząć go stosować. Ten test, który ja kupuję kosztuje 32 zł. Dzisiaj koleżanka powiedziała, że ona zastosowała testy płodności, które badają poziom podstawowych hormonów u kobiet i jest też coś takiego dla naszych mężczyzn - testy, ktore badają ilość plemników-ale tego nie próbowałam.Po wizycie u Gina napiszę jakie mam informacje. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dwa miesiace, to troche juz szklaneczek tego naparu wypiłas, ja to mam jakiś wstret do róznego rodzaju zółek, nawet herbata zielona nie bardzo mi smakuje:( Klapaucius, a powiedz mi jeszcze czy róznice w śluzie też odczułas po ich piciu? tzn, w jego ilości? czy tylko po wiesiołku? bo mnie sie jakoś wydaje, ze muszę swój śluz ulepszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie ktoras z was pisala tu o tym ze brala castagnus od chyba poczatku cyklu i juz za pierwszym razem zaszla w ciaze. ale castagnus to chyba ma a zadanie uregulowanie cyklu czy sie myle? niewiem juz sama, tak bardzo bym chciala zobaczyc te dwie kreseczki:(:(:(:( jakos tak sie dzis nakrecilam. wokol mnie same kobiety w ciazy i wydaje mi sie ze tylko ja jedna nie buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć! ja się wogóle na tych waszych wspomagaczach nie znam!!!:) musze koniecznie pojsc do gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ Maggim.................31...........stracilam rachube.......19.01.09 nyny..................23....................7........... .... ......06.02.09 majka242.............28..................22............. .........16.02.2009 Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 Bąblowa A..............24..................1.....................23. 02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Klapaucius26..........26..................5............. .........27.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3........... ..........10-12.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............??????? karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................??????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1................... 7 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ Maggim.................31...........stracilam rachube.......19.01.09 nyny..................23....................7........... .... ......06.02.09 majka242.............28..................22............. .........16.02.2009 Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 Bąblowa A..............24..................1.....................23. 02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Klapaucius26..........26..................5............. .........27.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3........... ..........10-12.03.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............20.02.2009 karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ?????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć....poród Frezyjka0......29..............1................... 7 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1.....................? .............?...........? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ Maggim.................31...........stracilam rachube.......19.01.09 nyny..................23....................7........... .... ......06.02.09 majka242.............28..................22............. .........16.02.2009 Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............20.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 Bąblowa A..............24..................1.....................23. 02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Klapaucius26..........26..................5............. .........27.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3........... ..........10-12.03.2009 karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ?????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 7 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie labudka gdzieś Ty była :) w tabelce brzuchatek dopisałam imię, więc mamuśki jak już wiecie, bądź przypuszczacie jak nazwiecie swoje pociechy to wpiszcie imę. ja mam swoje wymarzone imiona, Wy pewnie też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że się zastanawiałam jakie imię dla bobasa... ale nie uważasz, że trochę jeszcze za wcześnie?! a ja mam po kilka wybranych :-p tak ciężko się zdecydować :-p buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dla dziewczynki to mam pewniaka, a dla chlopca to nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×