Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

No i lipa:( można zmienić tabelkę 28.....23......13.03.09 buuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) my mielsimy wczoraj z mezem zaplanowany super wieczor winko romantyczna kapiel i takie tam. synek poszedl wczesnie spac ja polozylam sie na chwile przed telewizorem i............................zasnelam heh. kiedy maz probowal mnie dobudzic podobno przepraszalam go hehe. wiec wczoraj u mnie nic. A dzis od rana jajniki bola ale na owulacje za wczesnie bo to dopiero 6dc. wiec jajeczkowanie to chyba nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI..........@ Maggim.................31...........stracilam rachube.......19.01.09 nyny..................23....................7........... .... ......06.02.09 Ania_29.................29.................1............ ..........18.02.2009 labudka82.............26..........nawet nieliczę.............20.02.2009 Meg75.................34...................2............ ........23.02.2009 Bąblowa A..............24..................1.....................23. 02.2009 A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 Klapaucius26..........26..................5............. .........27.02.2009 Ania 1982...............26................5...................... .3.03.2009 dzusta..................29.................3............ ..........07.03.2009 żaba81.................27.................5............. ..........09.03.2009 szoja....................29.................3........... ..........10-12.03.2009 majka242.............28..................23............. .........13.03.2009 karotenik..............26..................8............ ..........??????? vindict................32...................1........... ........??????? evanikaa...............29.................0............. ........??????? ninam .................31...................3....................? ?????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 7 ..........?.....29.09.09 czuła............25..............1.....................? .............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Szoja> ja różnicę w śluzie zobaczyłam tylko iwyłącznie po wiesiołku powiem Ci że byłam zdziwiona jego szybkim działaniem - jeżeli chcesz sobie poprawić stan śluzu to z czystym sumieniem mogę Ci go polecić. Dzisiaj byłam zrobić badania do gina nie dość że wydałam sporo kasy to jeszcze się nastałam w kolejce jak głupia. Przede mną kobieta w ciąży za mną kobieta w ciąży ogłupieć można, chyba że to jakiś znam hmmmmm.......rozmarzyłam się ;) Narazie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:0 Ja po wiesiołku tez szybko zauważyłam różnicę.Niestety dwa tygodnie temu okazało się,że problem leży po stronie mojego męża ,ma bardzo niski poziom testosteronu, za dwa tygodnie ma iść z wynikami wiec będę więcej wiedziała:( Jeśli któraś z Was coś wie więcej w tym temacie to chętnie posłucham:P pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce dzidzie
moge sie przylaczyc. mam 25 lat.od 2 lat mezatka.od stycznia zaczelismy sie starac.tzn brak zabezpieczen ,nic wiecej ;-). ale cos czuje ze styczen odpada bo czuje sie jak przed okresem.ostatni mialam 23 stycznia... wiec dzialam dalej.oby te dwie kreseczki. ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce dzidzie
jak tak czytam o wszystkim problemach z zajsciem to az sie boje ;(. po jakim czasie od staran powinnam zaczac sie martwic.robic jakies badania. tak naprawde nawet niewiem co powinnam teraz robic oprocz sexu ;-)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj chce dzidzie> dopiero zaczynacie więc nie masz o co się martwic:) Ja zaczęłam się niepokoić gdzieś po pól roku starań.Łykaj folik i do dzieła:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc chce dzidzie> witamy i zapraszamy do tabelki ;) majka> wiesz co ja się obawiam ze u nas proble tkwi niestety we mnie że z jakiegos powodu u mnie nie wystepuje owulacja strasznie sie boje wizyty u gina boje sie co mi powie. Powiedz jakie rozbiliście badania??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAPAUCIUS26> :) Na początku zaczęliśmy ode mnie,owulacja itp. Lekarz stwierdził,że niekiedy tak bywa,że się za bardzo chce i dlatego tyle czekamy.Byliśmy u endokrynologa(jeśli dobrze pamiętam:P) i on zlecił badania hormonów mojemu mężowi, no i wyszło.Wyniki są złe boje sie co bedzie dalej,co jest przyczyna:( Idz do gina ,sprawdz ta owulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam u Was dziewczyny??? ja mam wrażenie, że teraz na razie tu trochę nie pasuję, bo o czym mamy gadać... co chwila się gdzieś podłączę, witam i jakoś nikt ze mną nie znajduję tematu (chyba tylko dlatego, że w pierwszym m-cu udało mi się zajść)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!!! Pisałam w tym temacie na początku, starałam się o dzidzię przez 4 cykle i dziś zrobiłam test i JESEM w CIĄŻY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dzięki, naprawdę do tej pory nie wierzę w to, bo ostatno lekarz mi powiedział, że nie jajeczkuję a tu proszę!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! no SUPER!!! ależ cudna wiadomosć na poczatku tygodnia :) oby tak dalej; czula a cos Ty za glupoty wypisujesz, ja chce gadać! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję 2 kreseczek!!!Brzusiowa mama> no co ty gadasz za głupoty pewnie że do nas psaujesz zawsze możemy się Cibie doradzic zapytac jestes nam tu potzrebna prawda dziewczyny?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, dzięki za gratulacje, jestem w szoku, bo wiecie byłam 2 tygodnie temu u lekarza i powiedział mi, że absolutnie jajaeczkuję, ale jak widać się mylił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SUPER:) obyśmy jak najszybciej dołączyły do brzusiowej i ninam buziaki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och gratulacje!!! u mnie niestety plamienia w toku zapisałam się już do gina bo nie wytrzymuję już tego. Może to być powód czemu brak ciąży.... eh kurcze jak nie to to tamto ale ok nowy cykl przede mną więc nadzieja jest a skoro tu ciągle brzuchatych nam przybywa to chyba dobrze trafiłam. Czuła, frezyjka ninam rozsiewajcie fluidki ciążowe :) 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce dzidzie
jak mam sie wpisac do tabelki? niewiem dzieki za mile przyjecie co do okresu to jest tak mialam 21 stycznia plamienie a 23 zaczol mi sie okres(zawsze tak mam 2 dni przed mam polgodzinne krwawienie) wiec ktora data zalicza sie do 1 dnia cyklu? co do kolejnej to dzisiaj mam niestety plamienie znow wiec okres bede miala 217-18 luty.dlugosc cyklu albo 24.jak sie nie myle slyszalam wiele rzczy co do kwasu foliowego.naprawde jest az tak dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce dzidzie
a ja z wami tez bede pisac i pytac i odpowiadac ;-) raczej pytac ;-p bo cos w staraniach niejestem na czasie jeszcze. poki co probuje rozwiklac zagadke mojego kalendarzyka plodnosci.kiedy co i jak ;-) czyli co płodne i do dzieła? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×