Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

no naprawdę mam gdzieś 158 jakoś tak ja w ogóle jestem taka malusia, ale mąż ma prawie 2 m :-p i dzidzia może więc będzie zw wzrostem po środku hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego popołudnia:) Idę do pracy :( POZDRAWIAM :D TRZYMAJ SIĘ CIEPLUTKO !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Ja na jakis czas uciekam z forum, niestety choroba mojego taty okazuje sie silniejsza, wiec chce teraz duzo czasu z nim spedzam poki jeszzce moge. Trzymajcie sie dziewczyny i życzę Wam powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki, nie było mnie kilka dni a tu tyle do poczytania. Klapaucius trzymam kciuki aby z tata było wszystko było ok. U mnie ostatni dzień @, chyba, bo to juz 5 dc. Nie wiem czego się spodziewać. Porównam cykl do poprzedniego. Na razie temp. bardzo podobna. Jak dostałam @ to trochę się podłamałam. niecierpię jak ona przychodzi. Myślałam, że jak już mierzę temp i robię testy na owu - to wszystko będzie jasne. A tu coraz bardziej zagmatwane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochana zajrzyj tu do nas czsami! tzrymamy kciuki aby z tata bylo wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klapauciusz - wszystko sie ułoży! nie moze być inaczej!!!! i trzymamy cie za słowo, ze to tylko na jakis czas znikasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz fiksuje przez ta moja @, zaczęłam nawet myśleć, zeby moze zrobic test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mierze, mierze i własnie dlatego wiem (bądź przypuszczam) ze moja owulka była późno bo skok temp. był pożno, licząc od dnia skoku ok.14 dni na druga fazę cyklu to powinnam jeszcze poczekać na @, tyle tylko, ze to pierwszy raz w życiu jak to wszystko tak długo trwa! i zaczyna mnie wnerwiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokłóciłam się z nim znowu byłam w szpitalu, bo zaczęłam plamić teraz jestem w domu niby jest wszystko w porządku jutro napiszę, bo już nie mam dzisiaj sił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was wszystkie, dopiero od tego miesiąca zaczynamy starania z mężem o drugie dziecko (nasza córcia ma już 5 latek) i zaczynamy starania o dzidziusia..ale coś jak na razie pod górkę.. zaczęło się od tego że okres mi znikną (ale to nie jest skutek ciąży),ani stresu ani też hormonów i nie mam go już ponad 2 miesiące, do tej pory nigdy mi się coś takiego nie zdarzało ;( byłam u ginekologa, mam przepisane tabletki Luteina 50 na wywołanie okresu mam je brac przez 7 dni po 2 i dwa razy dziennie mam cichą nadzieję że to pomoże, bo na robionym usg wyglądało jakby było wszystko w porządku a mimo to okresu brak.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe koleżanki. Dopiszcie się do naszej tabelki. akinom-ka a moze to ciąża?? chociaż z naszymi organizmami to różnie bywa. Też tak już miałam, miałam nadzieję że tak długi brak @ to ciąża, nawet wmawiałam sobie wszystkie objawy...było mi niedobrze rano, wszytsko mnie bolało, byłam senna. Jak @ przyszła objawy minęły jak ręką odjął... majka242 my chyba jeszcze nei miałyśmy okazji się przywitać brzusiowa tak mi przykro, uważaj na siebie... szoja a jak tam u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ przepraszam Was za nieobecnosc ale mialam strasznie duzo pracy, dzis tez mnie raczej nie bedzie, najprawdopodobniej dopiero w niedziele poznym popoludniem. szoja, chce dzidzie - co u was?? @ przyszla, czy nie? czula badz dzielna! trzymaja sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dzielna, nadal nie rozmawiamy ze sobą, dla mnie to koniec chyba tego małżeństwa, dziś wyjeżdżam na kilka dni, aby sobie przemyśleć parę spraw, bo najważniejsze nie są teraz nasze kłótnie, ale dziecko!!! Będę się odzywać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moje drogie! ja dziś po 15-ej mykam po moje pierwsze wyniki, a pozatym od rana w kuchni bo jutro moje 31 urodziny/uuuuuuuuuu/ jak ten czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ A.N.N.A.................31..................13.......... .........24.02.2009 żaba81.................27...................5........... ..........09.03.2009 toffik81................28.................ok.30........ .. ......10.03.2009 szoja...................29.................3........... ............13.03.2009 krop-eczka............23.................6............ ...........18.03.2009 labudka82............. 26..........nawet nieliczę.............20.03.2009 Klapaucius26.......... 26..................6............. .........24.03.2009 basia29................ 29.................3............ ............26.03.2009 majka242............. 28..................24............. .........02.04.2009 vindict................ 32.................3............. ............05.04.2009 Ania_29.................29.................2............ ......... .8.04.2009 karla 83 ...............25.................5......................... 08.04.2009 dula.....................26..................2.......... .............08.04.2009 bernadka82.........27...................14.............. .........??????? Ania 1982...............26................5...................... .???????? dzusta..................29.................3............ ..........???????? A.N.N.A.................31..................13.......... ...........???????? żaba81.................27...................5........... ..........???????? toffik81................28.................ok.30........ .. ......????????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 10 .........?.....29.09.09 czuła............25..............1...................11 .......?.....03.10.2009 chce dzidzie 25......1..........3...................................listopad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam bardzo was przepraszam ze nic niepisze. mam jakies 5 minut na neta co pare dni. zaczne pisac od poniedzialku. niegniewajcie sie uaktualnilam tabelke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ A.N.N.A.................31..................13.......... .........12.05.2009 żaba81.................27...................5........... ..........09.03.2009 toffik81................28.................ok.30........ .. ......10.03.2009 szoja...................29.................3........... ............13.03.2009 krop-eczka............23.................6............ ...........18.03.2009 labudka82............. 26..........nawet nieliczę.............20.03.2009 Klapaucius26.......... 26..................6............. .........24.03.2009 basia29................ 29.................3............ ............26.03.2009 majka242............. 28..................24............. .........02.04.2009 vindict................ 32.................3............. ............05.04.2009 Ania_29.................29.................2............ ......... .8.04.2009 karla 83 ...............25.................5......................... 08.04.2009 dula.....................26..................2.......... .............08.04.2009 bernadka82.........27...................14.............. .........??????? Ania 1982...............26................5...................... .???????? dzusta..................29.................3............ ..........???????? A.N.N.A.................31..................13.......... ...........???????? żaba81.................27...................5........... ..........???????? toffik81................28.................ok.30........ .. ......????????? Brzusiowe mamy nick..............wiek..........ilość starań......tydzień.....płeć/imię....poród Frezyjka0......29..............1................... 10 .........?.....29.09.09 czuła............25..............1...................11 .......?.....03.10.2009 chce dzidzie 25......1..........3...................................listo pad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×