Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Gość anczur
Iwonka rozumiem o co ci chodzi z tabelka a jezeli kreska jest ciemna a nie bardzo ciena to tez zalezy od testu ja milm dwie jedna ciemna a druga troche jasniejsza wlasnie dzwonilam do NFZ zeby dowiedziec sie co z tymi badaniami wkoncu i jak gin nie da skierowania to musisz placic a jak d to nie tyle ze kolezanka moja dostala skierowania od lekarza pierwszego kntaktu i nie wiem co mam tera zjuz robic :( ile razy robi sie badania w ciazy bo teraz mam WR antygen HBS Glikemia Grupa Krwi oOdczyn Coombsa Taxo IgG i taxo IgM i P. ciała anty HIV w surowicy krwi oraz morfologie i Ob bede jeszcze raz pozniej powtarzac te badania cyz jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ labudka82.............26..................11............ ..........17.05.09 karla 83 ...............25..................6........................ 21.05.09 smieska1...............23..................3............ .......... .24.05.09 Iwona77................32.................4............. ...........24.05.09 majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 basia29................ 29..................4........................????????? online-79...............30..................2........... ............?????????? Ania_29.................29.................4............ ...........????????? Brzusiowe mamy nick.............wiek....ilość starań....tydzień....poród.......imię Frezyjka.........29...........1...............20.......2 9.09.09....? czuła.............25...........1...............21. .......3.10.09....? chce dzidzie... 25..........1.................14.......24.11.09....? Klapaucius26....26.........6.................13........2 8 .11.09....? Koniczyna30....30.........7.................10.........1 4. 12.09....? szoja..............29..........3................8....... ...21.12.2009 anczur.............20.........3................6........ ...16.01.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ labudka82.............26..................11............ ..........17.05.09 karla 83 ...............25..................6........................ 21.05.09 smieska1...............23..................3............ .......... .24.05.09 majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 basia29................ 29..................4........................????????? online-79...............30..................2........... ............?????????? Ania_29.................29.................4............ ...........????????? Brzusiowe mamy nick.............wiek....ilość starań....tydzień....poród.......imię Frezyjka.........29...........1...............20.......2 9.09.09....? czuła.............25...........1...............21. .......3.10.09....? chce dzidzie... 25..........1.................14.......24.11.09....? Klapaucius26....26.........6.................13........2 8 .11.09....? Koniczyna30....30.........7.................10.........1 4. 12.09....? szoja..............29..........3................8....... ...21.12.2009 anczur.............20.........3................6........ ...16.01.2010 Iwona77...........32..........4................4............05.02.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Jupi Jupi Jupi Jupi Jupi Wielkie gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko gratulacjeeeeeeeee;-):-) Była dziś u gina na usg, powiedział,że moja prolaktyna 30,55 nie jest az tak zła, na razie nie przepisuje leków, dziś mój 17dc i zobaczył na usg że moje ondometrium jest troszke mały, ale po owulaci może taki być, mam w przyszłym między 10-13 dniem przyjśc to podglądnie co i jak:-) Tak sie zastaawiam czy ma znaczenie kiedy sie przytula, może lepiej rano ?? niż po całym dniu?? ja dziś chyba ostatnie przytulanko po owulacji, odpoczniemy troszkę , bo był w tym miesiącu intensywnie:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypisuję się mam już dość poddałam się i już niechcę się rozczarowywać. gratuluję brzusiowym mamom. STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ karla 83 ...............25..................6........................ 21.05.09 smieska1...............23..................3............ .......... .24.05.09 majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 basia29................ 29..................4........................????????? online-79...............30..................2........... ............?????????? Ania_29.................29.................4............ ...........????????? Brzusiowe mamy nick.............wiek....ilość starań....tydzień....poród.......imię Frezyjka.........29...........1...............20.......2 9.09.09....? czuła.............25...........1...............21. .......3.10.09....? chce dzidzie... 25..........1.................14.......24.11.09....? Klapaucius26....26.........6.................13........2 8 .11.09....? Koniczyna30....30.........7.................10.........1 4. 12.09....? szoja..............29..........3................8....... ...21.12.2009 anczur.............20.........3................6........ ...16.01.2010 Iwona77...........32..........4................4........ ....05.02.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Witam Panie serdecznie:) Życzę udanego i ładnego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwona jeszcze raz gratulacje tez zycze milego dzionka. dzis w noicy byly takie burze ze niewiem czy holandia jest cala. nigdy czegos takiego nie widzialam. to trwalpo cala noc... az sie boje z domu wyjsc.noc nie przespana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny:)dzis wizyta u ginki.Zobaczymy co powie:) anczur>to bedziemy prawie jednakowo rodzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko powodzenia na wizycie u ginekologa:) Ja niedawno wstałam, kawkę zrobiłam, a koło 10 jadę na przymiarkę sukni...:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego przyszłe mamusie :* Pewnego razu było dziecko gotowe, żeby się urodzić ... Więc któregoś dnia zapytało Boga: * Mówią, że chcesz mnie jutro posłać na ziemię, ale jak ja mam tak żyć skoro jestem takie małe i bezbronne ??\" - Spomiędzy wielu aniołów wybiorę dla Ciebie jednego. On będzie na Ciebie czekał i zaopiekuje się Tobą. * Ale powiedz mi Boże, tu w Niebie nie robiłem nic innego tylko śpiewałem i uśmiechałem się, to mi wystarczało, by być szczęśliwym ?? - Twój anioł będzie ci śpiewał i będzie się także uśmiechał do Ciebie każdego dnia ... I będziesz czuł jego anielska miłość i będziesz szczęśliwy. * A jak będę rozumiał, kiedy ludzie będą do mnie mówili, jeśli nie znam języka, którym posługują się ludzie ?? - Twój anioł powie Ci więcej pięknych i słodkich słów niż kiedykolwiek słyszałeś i z wielką cierpliwością i troską będzie uczył Cię mówić. * A co będę miał zrobić, kiedy będę chciał porozmawiać z Tobą, Boże ?? - Twój anioł złoży Twoje rączki i nauczy Cię jak się modlić. * Słyszałem, że na ziemi są też źli ludzie. Kto mnie ochroni ?? - Twój anioł będzie cię chronił nawet jeśli miałby ryzykować własnym życiem. * Ale będę zawsze smutny, ponieważ nie będę Ciebie, Boże więcej widział ... - Twój anioł będzie wciąż mówił Tobie o Mnie i nauczy Cię jak do Mnie wrócić. Chociaż ja i tak będę zawsze najbliżej Ciebie ... W tym czasie w Niebie panował duży spokój, ale już dochodziły głosy z ziemi i Dziecię w pośpiechu cicho zapytało: * Boże, jeśli już zaraz mam tam podążyć, powiedz mi proszę imię mojego anioła ... - Imię Twojego anioła nie ma znaczenia ... Będziesz do niego wołał : \"M A M U S I U \"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Iwona GRATULUJE!!!!!!!!!!!hiphip:D:D Labudka82 wiem co czujesz ja juz byłam na tym etapie.Przemyślałam i wróciłam tu:) Wiem ,że to przykre widzieć jak wszystkie po kolei zaciążaja a \"JA\" nie :( Nawet nie wiesz jak Cie rozumiem.Ale wróciłam i nie poddaję się!!!Będę tutaj tak długo aż mnie menopauza przywita:) haha a co tam nie ma co sie załamywać:D!!! Zasiadłam z kawusią,co tam u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Labudka82. Nie wypisuj sie z tabeli i nie załamuj, 11 cykli to jeszcze nie dramat. Dopiero po roku czasu możesz się zacząc martwic a poza tym ja tez mysllam ze juz nie moge miec dzieci, bo mialam ciezka operacje 9 lat temu i wygladalo ze mam takie zrosty pooperacyjne ze nie ma szans. A w pierwsza ciaze zaszlam od razu(przed operacja). Teraz pomogły mi ziółka ojca klimuszki. W drugim cyklu brania ziólek już zaszłam i mam je na zbyciu bo nie wierzylam ze cos sie poprawi i kupilam druga ture ziol (starcza na 2 mce). Wiekszosc powodow nie zaciazenia to zrosty w jajowodach, stany zapalne i odwrocona polaryzacja(mozesz przez rok czasu odpychac plemniki lub nawet dluzej jak masz odwrocona polaryzacje, tak jak magnes przyciaga lub odpycha). Antyzrostowa mieszanka ziolowa klimuszki pomaga na wszystkie te dolegliwosci i normalizuje przy tym poziom hormonow w trakcie cyklu. Juz wiele kobiet zaszlo tylko dzieki ziółkom:) Serdecznie polecam. Ja sie za nie wzielam jak po 5 mcach staran nic nie wychodzilo. Powodzenia, nie zaszkodzi spróbowac, jedyna wada to tylko niedobre w smaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia21
witam wszystkie mamy i starające cię :) mam do was pytanie czy któraś z was tak miała? w tym miesiącu dostałam okres w 26 dniu trwał normalnie więc (dodam że cykle mam nie regularne przez ostatnie kilka miesięcy) postanowiłam w tym cyklu robić testy owulacyjne żeby mi pomogły kiedy mam dni płodne ale co się okazało że przez te 4 dni co robiłam te testy to zawsze miałam 2 mocne kreski i nie wiem dlaczego? może wiecie jaka może być tego przyczyna a może która z was tak miała jeśli coś wiecie o tym to napiszcie z góry dziękuję :) ciekawe jakie dzisiaj wyjdą będzie dzisiaj 5 test a dodam że testy zaraz zaczęłam robić jak jak skończył mi się okres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, zmiencie mi tydzien ciazy na 12ty przy okazji:) Na razie skurcze ustały, wiec jestem dobrej mysli:) W czwartek ide do gina ale chyba powiem o tych skurczach to moze mi zwiekszy dawke magnezu...A w nastepna srode juz mam usg genetyczne I trymestru, strasznie sie boje czy wszystko ok z dzidzia!!!Miałyście już takie usg mamuśki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Witam kochane dziewczynki ;********* Iwonka moje serdeczne gratulacje !!!!!!!!!!! super super super !!! :)))) ja do pracy niedlugo z chaty wychodze, nadal nie mam @ ale podejrzewam ze moze mi sie spoznic jak poprzednio...poprzednio spoznila mi sie 13 dni ;/ wiec jakos wielce sie nie nastawiam na ciaze nie wiem czemu.... Buziaki kochane milego dnia:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia21: Testy owulacyje robiłam tylko w jednym cyklu żeby potwierdzic czy owulacje mam zgodnie z pomiarem temperatury i sie zgodziło. Tempka wskazywała że koło 18 dnia cyklu i testy to samo. 2 kreski pojawiły się w 18/19dniu cyklu. Nie ma sensu robic ich co miesiac bo drogo wychodzi, tylko lepiej sprawdzic czy twoje obliczenia sa dobre. Jak mialas cykl 26 dni to owulacja była wczesniej niz zaczelas robic test. Musisz zaczac jak masz jeszcze 1 kreske i jak wyjda juz dwie(najlepiej tak samo mocne) to znaczy ze miedzy tym jak byla 1 kreska albo druga slabsza a tym jak wyszly dwie mocne była owulacja. Na testach jest zwykle ulotka w ktorym dniu cyklu powinnas zaczac. O ile pamietam to musisz policzyc srednia z 3 ostatnich cykli i tyle dni powinnas wziac do obliczen. Np. 28, 29 i ostatni 26 to srednia jest 28dni cyklu i wtedy patrzysz do tabeli, nawet czasem trzeba od 9 dnia cyklu. Ja mam srednia 29 wiec robilam od 13 dnia cyklu i wyszlo dopiero ze w 18tym. W którym dokładnie dniu cyklu zaczelas, zaraz po okresie czyli w 7ym? Poza tym jak masz nieregularne cykle to możesz przeoczyc łatwo ten moment bo owulacja moze byc duzo wczesniej! Najlepiej robic jak sa regularne, poza tym mierz sobie tempke rano przed wstaniem z łóżka w pochwie przez cały cykl i rysuj wykres. Mi sie zgodzilo z tym wykresem. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieregularny cykl w czasie starań bardzo utrudnia zajscie w ciaze bo nie wiesz kiedy jest ten moment najlepszy. Mozesz poprosic ginekologa o tabletki na wyregulowanie cyklu. Ja brałam duphaston na wyregulowanie bo tak sie stresowalam ze raz mialam 28 dni cyklu a raz 45!!! Stres nie jest dobry. Tylko lepiej odczekac 1 mc po zazywaniu duphastonu, bo jak sie okazalo jakbys zaszla w cyklu z duphastonem to nie mozesz go przerwac bo bedzie spadek progesteronu i mozesz poronic. Tak wiec ja juz biore dlugo, mam teraz 12tydzien ciazy a bierze sie go podobno do 20 tygodnia wtedy! Wiec mysle ze lepiej odczekac 1 cykl. Albo mozesz zaczekac az sie wyreguluje sam okres i wtedy zrobic testy owulacyjne. Inaczej jest zupełnie jeżeli masz nieregularne przez całe życie, wtedy to zwykle sie nazywa PCO ale raczej by Ci ginekolog powiedział o tym, wiec myśle że nie tego nie masz tylko stres i myślenie o dziecku powoduje rozregulowanie cykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jastrzębie a jesli nie to powiedz czy to sa te co na allegro mozna kupic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka242:Chyba najlepiej by było pocztą jak nie mieszkasz w Krakowie? Ulżyło by mi, bo jak nie to mąz juz mi kazał wystawic je na alegro, niepotrzebnie zajmuja iejsce w szafie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam kupowac na allegro. Najlepiej kupic samemu w sklepie zielarskim kazde ziołko osobno i porzadnie wymieszac. Na allegro mogą byc oszukane dawki. Ja sama mieszałam wiec wiem że na pewno są zrobione dobrze, a poza tym udało się za drugim razem więc dowód jest że rozpuściły mi te zrosty!!! Polecam swoje ziółka, a po 2 cyklach zakupic nowa ture(jak jeszcze nie pomoze) wg przepisu ojca Klimuszki. Mogę ci podac sklad w paczce. Zwykle wytarczaja 2 tury, a trzecia jest podobno już profilaktycznie. Mi wystarczyła jedna(jedna jest zwykle na 2 miesiace).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×