Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

To super!!! Ja się chyba na to usg zdecyduję, zobaczę co na to moja gin powie we wtorek, bo nic innego się pewnie nie dowiem od tego lekarza co by mi je zrobił, niż od mojej, bo we wtorek mam zwykłe usg. Chodzi o te dobrej jakości zdjęcia i filmik, a także o to żeby zobaczyć wyrazniej moje maleństwo :-) Pogoda u mnie straszna :-( szkoda gadać :-( Dobra lecę, bo muszę sałatki jeszcze robić, na szczęście ciasta już mam, pózniej zerknę do Was, buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
czesc moje kochane dziewczynki no prosze nie bylo mnie 2dni naforum a tu takie wspaniale nowiny.. anczur GRAULACJE kochana :***** super, bardzo sie ciesze... a ja dzis wolne wlasnie siedzimy z narzeczonym i jego kumplem oni pija drineczki ja winko i tak sobie na neta zajrzalam ;) my z A dzialamy dzialamy zobaczymy cio to bedzie heh....mowi wam dziewczyny ale mi czas szybko smiga masakra.... zabrzuszone jak sie czujecie ? mam nadzieje ze dzieciaczki w brzuszku rosna ;*** buziakiiiiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc! anczur SSUUPPEERR!! Gratulacje ogromne! u mnie @ nie ma i tylko sie wkurzam bo po to bralam duphaton aby mi sie @ wyregulowala - no i ja bralam to mialam co 21 a ten cykl juz nie mialam brac i znowu to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ basia29................ 29..................4........................05.05.09 online-79...............30..................2........... ............09.05.09 anczur.................20..................3............ ........... 08.05.09 Ania_29.................29.................4............ ...........12.05.09 labudka82.............26..................11............ ..........17.05.09 karla 83 ...............25..................6........................ 21.05.09 smieska1...............23..................3............ .......... .24.05.09 Iwona77................32.................4............. ...........24.05.09 majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 Brzusiowe mamy nick.............wiek....ilość starań....tydzień....poród.......imię Frezyjka.........29...........1...............20.......2 9.09.09....? czuła.............25...........1...............19. .......3.10.09....? chce dzidzie... 25..........1.................12.......24.11.09....? Klapaucius26....26.........6.................10........2 8 .11.09....? Koniczyna30....30.........7.................10.........1 4. 12.09....? szoja..............29..........3................8....... ...21.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia i online - jak u Was?? anczur kiedy spadasz na dol? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) chce dzidzie> smutno bo nie pisałyście nic:P i jakoś mi Was brakowało:) anczur jak test pokazał 2 kreski to ciąża na 100%:):):):) hiphiphip huurrraaa:D Zmykam robić obiadek później wpadne.Miłej niedzieli!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka testu nie robilam, ale to nie ciaza, w tym cyklu staranek nie bylo wtedy kiedy byc powinno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może tak:) STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ labudka82.............26..................11............ ..........17.05.09 karla 83 ...............25..................6........................ 21.05.09 smieska1...............23..................3............ .......... .24.05.09 Iwona77................32.................4............. ...........24.05.09 majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 basia29................ 29..................4........................????????? online-79...............30..................2........... ............?????????? anczur.................20..................3............ ........... ????????? Ania_29.................29.................4............ ...........????????? Brzusiowe mamy nick.............wiek....ilość starań....tydzień....poród.......imię Frezyjka.........29...........1...............20.......2 9.09.09....? czuła.............25...........1...............19. .......3.10.09....? chce dzidzie... 25..........1.................12.......24.11.09....? Klapaucius26....26.........6.................10........2 8 .11.09....? Koniczyna30....30.........7.................10.........1 4. 12.09....? szoja..............29..........3................8....... ...21.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Aniu ja tez nie staralam sie w dzien kiedy powinnam bo w te dni nawet nie bylismy 1 łóżku a najprawdopodobniej sie udalo dowiem sie na 100% za 2 dni dluzy mi sie okropnie dzisiaj bylam na komuni to bym sie wydala bo wina nie pilam i kazdy zdziwiony hehehe a szczerz powiem boje sie powiedzie cmojemu tacie chociaz wiem ze sie ucieszy ojj jeszcze 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam majka zeby nie bylo ci smutno to pisze ;) anczur mi tez sie wydaje ze jestes, sa wkoncu te 2 kreski ja chyba jestem jakas niemormalna.siedze w holandi marudze ze niemam tu znajomych i rodziny itp . rodzina sie zjawia poszli gdzies a ja z radosci zostalam sama w domu ;) nie rozumiem siebie.mialam ich od 8mej rano .... i juz wystarczy. a za niedlugo znw plakac bede ze samotna sie czuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
wydaje mi sie z to jest normalne jak oja mama mowila gosci 2 radosci jak przyjezdzaja i odjezdzaja;p mam nadzieje ze gin 2 kreski potwierdzi a myslicie ze zobacze cos na usg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewcyznki! Ja dzisiaj wyleniuchowania na maksa:) Obiadek u rodziców, a potem popołudnie filmowe. Teraz już po kąpieli, kolacyjka naszykowana, a potem znowu jakiś filmik i przytulanki może;):) Miłego wieczoru Wam życZę buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Zapraszam na kawke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
witam kochane :*** dula ja na kawke z checia :P ;) ajjj i po weekendzie, tak szybko zlecial ze niewiadomo kiedy ;/ i znowu do pracy ;/ anczur mi tez sie wydaje ze tociaza, spokojnie :)) a faktycznie nie kochalas sie w dni plodne ? ja mam dostac @ w niedziele, zobaczymy ehh... przynajmniej ladna pogoda sie robi to troche z entuzjazmem do pracy bede szla :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ labudka82.............26..................11............ ..........17.05.09 karla 83 ...............25..................6........................ 21.05.09 smieska1...............23..................3............ .......... .24.05.09 Iwona77................32.................4............. ...........24.05.09 majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 basia29................ 29..................4........................????????? online-79...............30..................2........... ............?????????? anczur.................20..................3............ ........... ????????? Ania_29.................29.................4............ ...........????????? Brzusiowe mamy nick.............wiek....ilość starań....tydzień....poród.......imię Frezyjka.........29...........1...............20.......2 9.09.09....? czuła.............25...........1...............19. .......3.10.09....? chce dzidzie... 25..........1.................12.......24.11.09....? Klapaucius26....26.........6.................12........2 8 .11.09....? Koniczyna30....30.........7.................10.........1 4. 12.09....? szoja..............29..........3................8....... ...21.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 👄 Urodziny się udały, ale dziś umieram :-( O 5 rano się obudziłam i nie mogłam ruszyć głową, taki ból... Do tego potwornie boli mnie gardło, byłam po cytrynki i miód.. Mam nadzieję, że coś pomoże, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ labudka82.............26..................11............ ..........17.05.09 karla 83 ...............25..................6........................ 21.05.09 smieska1...............23..................3............ .......... .24.05.09 Iwona77................32.................4............. ...........24.05.09 majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 basia29................ 29..................4........................????????? online-79...............30..................2........... ............?????????? anczur.................20..................3............ ........... ????????? Ania_29.................29.................4............ ...........????????? Brzusiowe mamy nick.............wiek....ilość starań....tydzień....poród.......imię Frezyjka.........29...........1...............20.......2 9.09.09....? czuła.............25...........1...............20. .......3.10.09....? chce dzidzie... 25..........1.................12.......24.11.09....? Klapaucius26....26.........6.................12........2 8 .11.09....? Koniczyna30....30.........7.................10.........1 4. 12.09....? szoja..............29..........3................8....... ...21.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Witam PAnie co z waszymi @ pojawily sie czy nie robilysce testy czy jak? ja zaraz ide a "rozmowe o prace" musze chociaz jeden miesiac przepracowac bo w czerwcu wyjezdzam do anglii na 2 tyg a skoro bylam na zwolnieniu to nie mam ani grosza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anczur do pracy do anglii czy jak? jak bedziesz w ciazy to uwazaj na siebie w czasie podrozy. czasem wydaje ci sie ze kochalas sie w nieplodne a owulka w innym dniu wystepuje. czekam na potwierdzenie brzusiowa zycze zdrowka..nieciekawie to brzmi.gdzie cie tak przedmuchalo. dziewczyny powtarzam pytanie anczur- robilyscie testy? a co do gosci to beda callly tydzien. tylko jakos nie umiem sie zmusic by z nimi gadac. jakos czuje sie malo atrkcyjna w rozmowie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Chce dzidzie do angli jade tylko na 2 tygodnie na wakacje do brata i jego rodzinki nie moge sie doczekac jutra juz wypelniam sobie czas calkowicie hehe zaraz mam gosci Dziewczynuy jakos tak pusto sie robi na naszym forum napiszcie chociaz ze jest wszytsko ok chyba ze boicie sie zapeszac jak ja wtedy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja testu nie robilam, jutro zamierzam kupic i jak @ sie nie pokaze to zrobie w srode rano... ale tak naprawde to pierwszy cykl kiedy nie biore duphaston (poprzednie 3 bralam) wiec mysle ze to moze dlatego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{chce dzidzie} nie mam pojęcia hehe Za dnia już było lepiej, a znów wieczór i ledwo gadam :-( tak mnie gardło boli, cholera i głowa też brrrr A jeszcze mąż oczywiście został dłużej w pracy jak na złość i sama siedzę cały dzień, awantura wisi w powietrzu :-p Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzis ledwo zywa, tak mie sie nie chcialo wstawac... zapraszam na kawe bo bez tego nie rusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Dołączam do kawusi.Pogoda taka beznadziejna, że bez kawy ani rusz. Nie miałam czasu pisać bo okna mi wymieniali i po prostu jeden wielki syf! :( Masakra i tyle! Pozdrawiam kochane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam szcześliwe mamy i staraczki. Mam do was trudne pytanie. Czy któraś z mam latała samolotem w ciąży? Pytam w związku z ostatnią tragedią dziecka z Pakistanu, które przyszło na świat w 6 mcu ciąży w samolocie i zmarło niedługo potem w szpitalu. Wiem na pewno że to musiało byc coś nie tak z tą ciążą bo przecież lekarze doradzają loty najlepiej między 18tym a 24 tygodniem ciąży jako bezpieczne czyli do 6 mca. Wczesniej grozi to poronieniem a pozniej wczesnym porodem. A wtedy to podroz samolotem do 3 godzin jest lepsza niz wielogodzinna wyprawa samochodem np. nad nasze morze. Fakt lot musiał też byc za długi. Moje pytaie- jak wy sądzicie? Ja tak strasznie chciałabym poleciec w lipcu za granice a teraz to juz sie zaczelam bac. Wtedy będę własnie kolo 20 tygodnia ciąży wiec powinno byc ok. Dawniej sie słyszało ze tylko kobiety w zaawansowanej ciązy od 7 mca nie mogą latac i bywało ze takie rodziły w samolocie ale 6 mc? Znacie może jakieś szczegóły czemu ta Pakistanka zaczęła rodzic po 5 godzinach od startu? Może to już było za późno na latanie albo coś musiało byc nie tak z tą ciąża...Znam osobiscie kilka kolezanek ktore latały kolo 5 mca ciazy i wszystko bylo ok, lekarze nie zabraniali... Odpiszcie cos prosze bo tak czy siak musze gdzies sie wyrwac na odpoczynek w te wakacje, potrzeba mi uciec od zatrutego krakowa i pooddychac troche lepszym powietrzem! czekam na jakies propozycje od Was dziewczynki, jak wy zamierzacie spędzic okres wakacyjny w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Witam ja znam wiele osob ktore lataty w trakcie ciaży i nic sie nie stalo ja sama lece za kilka tygodni i jak nie bede myslec to nic sie nei stanie wiekszość przypadków rodzenia sie dzieci w chmurach jest to sprawa indywidualna a do tego wszytsko jest w naszej glowie jezeli lekarz nie zabroni to wszytsko powinno byc w pozadku nie ma czym sie martwic jezeli lecialas juz samolotem i sie nie boisz samego lotu startu i ladowania i wszystkiego innego to jest ok ale trzeba pogadac z lekarzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Anczur! Leciałam już wiele razy i to były bardzo dalekie i łaczone podróże, jako że pracuje w frmie lotniczej mam tanie loty nawet na koniec swiata. Nie boje sie startu i ladowania tylko tych cholernych ciśnien, jedni lekarze pozwalaja a inni w ogole nawet w 2 trymestrze, chodzi o plamienia na początku a potem ten przedwczesny poród. No i ta tragedia, wolałabym wiedziec co naprawdę spowodowało ten poród. Przecież 6 mc to jeszcze powinno byc ok!!!Jeżeli chodzi o klimat to bardzo chciałam do Australii(bedzie tam chłodniej i lepsza niz u nas opieka lekarska i nie ma chorób) ale teraz widzę że to za długi lot z przedsiadkami. Wiec chyba pozostają okolice morza śródziemnego tyle że niestety będzie gorąco. Trudno. A gdzie te koleżanki latały, daleko? Może możesz coś polecic? Czekam też na opinię innych forumowiczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×