Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Gość smieska1
Anczur trzymam kciuki zeby nie przyszla @ :)*** Konieczna30 bedziemy 3mac kciuki wszystko bedziedobrze zobaczysz :):* Szoja ajajja uroki ciazy cio ?:P ;) 3maj sie cieplutko i milego pobytu w domciu ja wrocilam z pracy pije piwko i przed snem.... hehehe ;) ajajaj zmeczona troche jestem, pewnie wypije piwko i mnie klepnie pewnie cos bo dlugo alkoholu nie pilam, buziaki dzierwuszki kochane i do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anczur ja też trzymam kciuki:) Ja już po pracy, obiadek przygotowany do wstawienia do piekarnika i sobie siedzę i czekam aż panowie skończą( robią nam zabudowaną szafę w przedpokoju). około 16 jadę mierzyć sukienkę. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Ania29 a ty jak tam dostalas @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Witam Panie :):):)::) Nie moglam spac juz od kilku godzin zrobilismy test wyszly 2 keseczki jednak nie wierze w to az tak b to test kubeczkowy (wiecie czy one sa dobre?) no i msze sie umowic do mojej doktorki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anczur w takim razie gratuluje! Super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Moje gratulacje anczur!!!!Hip hip huuura!!!! Dbaj o siebie kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Dzieki dziewczyny wizyte mam 19 maja oszaleje do tego czasu hehezabieram sie za sprzatanka przynajmniej nie ebde myslec buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{anczur} ja też mam wizytę 19,go maja :-) Mam dziś tak okropny dzień, że szok, mogłabym chyba wzrokiem zabić!!! Nic mi się w tym tygodniu nie udaje, a od jutra powinnam wszystko rozwozić (produkty do ciast, bo nawet nie mam porządnego piekarnika brrr) i zacząć przygotowania na niedzielę... Już mi się odechciało nawet urodzin ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Brzusiowa a kiedy asz urodzinki ja maialm 3 maja wiec prezent mam sama raz wczoraj rozmawialam z moja mama bo 12 maja urodzila sie moja siostrzenica i smieje sie ze jest lancuszek najpierw mojemu bratu corka i w tym sammay miesiacu moja siostra powiedziala nam ze jest w ciazy a tera zona urodzila i na mnie kolej :) tyle ze tata ma 3 wnuczki a wiec czas na wnuka;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Ja mam w niedzielę :-) i też będę miała prezent, bo w niedzielę wypadnie równiutkie 5 m-cy jak jestem w ciąży :-) A 19-go mam nadzieję się dowiedzieć czy to Oliwka, czy Szymonek rusza się w brzuszku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anczur>moje gratulacje:):) U mnie staranka trwaja obecnie jestem po owulacji,czas pokaze czy owocnej:)Poza tym przygotowania do slubu.Zostalo niewiele czasu:)Pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Anczur wielkie gratulacje......... STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ basia29................ 29..................4........................05.05.09 online-79...............30..................2........... ............09.05.09 anczur.................20..................3............ ........... 08.05.09 Ania_29.................29.................4............ ...........12.05.09 labudka82.............26..................11............ ..........17.05.09 karla 83 ...............25..................6........................ 21.05.09 smieska1...............23..................3............ .......... .24.05.09 Iwona77................32.................4............. ...........24.05.09 majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 Brzusiowe mamy nick.............wiek....ilość starań....tydzień....poród.......imię Frezyjka.........29...........1...............20.......29.09.09....? czuła.............25...........1...............19. .......3.10.09....? chce dzidzie... 25..........1.................12.......24.11.09....? Klapaucius26....26.........6.................10........2 8 .11.09....? Koniczyna30....30.........7.................10.........1 4. 12.09....? szoja..............29..........3................8....... ...21.12.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
nie wpisuje sie narazie do tabelki chociaz z obliczen mojej mam(ona jeszcze nic nie wie) wychodzi ok 10-20 stycznia porod dam znac we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to brzusio rośnie wspaniale :) Ja nadal ciągnę ten okropny dzień :-( Mąż był o 15-tej na obiedzie i miałam nadzieję, że się trochę na nim powyżywam :-p a on przyjechał w takim samym humorze i nie było co się odzywać, żeby nie wywołać burzy, stwierdziliśmy że najlepiej jak się uspokoimy to porozmawiamy a on teraz wróci do pracy, ja pozmywam naczynia i się położę.. Byłam kupić kilka gazet i zaraz zmykam, żeby sobie odpocząć i przy prasie choć na chwilę zapomnieć o tym wstrętnym dniu :-(( bo nawet jak chciałam wyjąć z szafki sól, żeby posolić ziemniaki, wypadł mi cały makaron i się rozsypał po kuchni ehhhhh Mam dziś dość, załamka totalna :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
brzusiowa to ty lepiej sie poloz i relasuj mojego ez nie ma wiec sprzam sobie i ogladm tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anczur gratuluje suuper ja bylam dzis u lekarza hmm poloznej. slyszalam bicie serca,zmierzyla cisnienie, waga pogadanka i do zobaczenia za 4 tyg. niewiem co o tym myslec. dolegliwosci ciazowe minely. czasem sennosc.pozatym walcza z prawem pracy. wsciekla chodze caly czas.nibywszystkie kobiety tak mialy w mojej rodzinie w czasie ciazy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia21
Witam was wszystkie jestem tu nowa myślę, że mogę do was dołączyć? :) ja mam taki sam problem jak WY nie mogę zajść w ciąże już 8 cykli i byłam u siostry zakonnej i też mi dała te ziółka ciekawe czy pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia21
Będę zaglądać do was od czasu do czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) Witam Nowa i zapraszam do tabelki. Nie śpię od 5 siedzę na kompie i się nudzę:( Dula słonko co u Ciebie? Brzuchatki nasze jak się czujecie??? Piszcie coś bo smutno:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Witam dziewczyny nie wierze w t 2 kreseczki a niechce robic trugiego test pojde do gina to mi powie ale boje sie ze bedzie mial zle nowiny;/ stra sie nei myslec ale oni mi nie jest niedorze alni nic sie nei dzieje wiec mysle i mysle moze test byl zly hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia21
Do anczur gratuluje ci dwóch kreseczek :) i na pewno to jest prawda uwierz w to :) ja to chyba nigdy w życiu się nie doczekam dwóch kreseczek niestety jakoś muszę się z tym pogodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Sylwia niemartw sie napewno ci sie uda my staralismy sie krotko i sie udalo moja siostra starala sie bardzo dlugo i kilka dni emu urodzila dziewczynke takze nie ma sie co martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia21
Dziękuje za ciepłe słowo :) ale powiem ci że ja już straciłam nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie latanina straszna. W czwzrtek byłam na pogrzebie pod Krakowem, wczoraj pod Częstochową na zakupach z siostrą i mama bo sobie kreacje na wesele kupowały:) Dzisiaj wstałam już o 7:30 bo o 8 odstawiłam auto na serwis bo mi sie mechanizm szyby elektrycznej popsuł...echhh. Teraz pije kawkę, a potem na zakupy bo jeszcze nie mam prezentu dla szwagra a dzisiaj na 19 idziemy na imieniny. Majka sukienka przymierzona, chyba troszkę schudłam bo miałam troszkę za luźną. Na drugiej przymiarce ( 23 maja) ma być już dobrA:):) @ SIĘ skończyla więc....:) pozdrawiam Was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja tylko na sekundkę, muszę zmykać na zakupy. Brzusiowa moja koleżanka miała 4D i naprawdę super przeżycie z tego co opowiadała.Widziałam to zdjęcie wszystko super widać nosek,policzek,rysy twarzy itp. Dula>kochana to chyba przez tą bieganinę schudłaś;):) Miłego weekendu dziewczyny pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miala 4d za pare tygodni. w holandi kazdy je ma. i strasznie sie ciesze ;) anczur bedzie dobrze. wierze ze jestes w ciazy. pozytywne myslenie tylko majka czemu ci smutno? ja od jutra mam gosci na caaaly tydzien. super. wkoncu nie tylko z holendrami. rodznka sie zjawia. i kuzynka w 5 miesiacu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×