Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Gość anczur
:) ja chetnie herbatki sie napije:) a jeszcze co do porodow moja siostra jeszcze o ok 17 przestawiala meble i zaraz pojechala do szpitala i rodzila 1.40H a szwagierka rodzila w anglii to wtedy przezylismy koszmar nie dosyc ze daleko od nas o jeszcze 2 tyg po terminie nie miala skurczy nic dostawala leki na wywolanie po kilku godzinach miala rozwarcie 3 cm odeszly jej wody ale nic wiecej sie nie dzialo balismy sie ze dziecko sie udusi a lekarze mowia ze poczekaja do jutro Ola sie wkurzyla i zaraz jej zrobili cesarke chyba po 30 paru godzinach urodzila moja rodzinka sie sieje ze ja nie urodze oni ne wiedza jak sobie poradze hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Dula u mnie tez przygotowania do slubu Dzis mam 24dc i jakies brazowe plamienia wewnatrz od dwoch dni:(zrobilam test i jest druga bardzo blada kreska..albo za wczesnie jeszcze albo to bedzie ciaza biochemiczna...Mam nadzieje ze jutro jak powtorze test to bedzie wyrazniejsza kreska.Zrobilam bete ale wynik w poniedzialek dopiero:( Gdyby nie ten sluz brazowy to bym sie tak nie martwila.Do okresu jeszcze 3dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Iwona} oby była mocniejsza!!! Dzisiaj się napracowałam, rano już biegłam na ryneczek po kwiatki i wsadziłam je przed naszą kamienicą i tak sobie patrzę na nie z okienka Ale nie wiem co o tym myśleć, bo nie czuję dzisiaj maleństwa zbytnio A wczoraj to cały dzień.... Ból gardła nadal ogromny byłam w aptece i jak zwykle jakiś niedouczony i dał mi cholinex i nawet jak zapytałam czy w ciąży można, to przeczytał przy mnie ulotkę, po czym stwierdził, że mogę bez problemu. Mam siostrę, która pracuje w aptece i mówiła mi na początku ciąży, że mogę jedynie homeopatyczne, ale nie wiedziałam jakie to są, a skoro twierdził, że mogę to poszłam do domu . Na szczęście zanim ją wzięłam, przeczytałam sama tą ulotkę i jak byk napisane, że ciąża oraz karmienie piersią ---- DECYDUJE LEKARZ!!! Poszłam się na niego wydrzeć, a jeszcze czytał przy mnie że nie zauważyłam, żeby miał jakieś uprawnienia lekarza i ma mi dać homeopatyczne!!!!!!!!!!!!!! I nareszcie dał, ale zmieszany był, bo mu mówiłam czy miałam sobie coś narobić, skoro już biorę tabletki na podtrzymanie!!! Co za nieuki!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kurcze wszystko trzeba samemu sprawdzac bo nigdy nie wiadomo czy po drugirj stronie jest osoba kompetentna... iwona!!!!!!!!! trzymam kciki!! oby to byla dzidzia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt Aniu!!! A apteka to dla mnie horror, bo jak zaszłam w ciążę to poszłam po pojemniki do badań moczu, to kretynka się na mnie patrzy i mówię do niej wreszcie: Pani doktor ginekolog kazała mi zrobić badanie moczu, czy muszę pani dokładnie opowiadać po co i jakie to będą badania, kiedy będę sikać :-p czy mi cholera pani ten kubek na siki poda czy nie???? Jak do dziecka... Mam szczęście, że siostra pracuje w aptece i z każdą pierdołą dzwonię do niej uffffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
ja tez mam nadzieje ze kreseczka bedzie wyrazna ale moim zdaniem powinnas poczec 2 dni tak jest napisane a tez tak robilam 2 lata temu jak bylam pierwszy raz w ciazy(niestety poronilam przer kretyna niedoszlego tatusia)ale to juz inna bajka poczekaj do niedzieli tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
czesc dziewczynki kochane co u was ??? Anczur bede trzymala kciuki zeby byl kreska mocniejsza !! :* ja wrocilam z pracy pije winko musze odreagowac ten tydzien dzieki bobu ze wolny weekend w koncu ...ehh w pracy z kolega sie poklocilam strasznie dzis az z nerwow sie poplakalam nie odzywamy sie do siebie i slaba atmosfera w robocie ...tydzien beznajdziejny ogolnie... ja mam @ dostac w niedziele zobaczymy jak bedzie heh aczkolwiek nie czuje sie na @ ale z drugiej strony ostatnio 2 tyg prawie mi sie spoznila... jestem tak dzis zmeczona fizycznie i psychicznie ze wysiadam... do juterka kochane majcie sie cieplutko ;********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane!!! Śpicie jeszcze??? Hehe U mnie dzisiaj pogoda w tzw kratkę :-) Idę z siostrzeńcami za 2 godzinki na festyn dla dzieci :-p A niech się ciotka też rozerwie :-pa co..... A ból głowy nadal mam, katar, kaszel ehhhhh :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Coś mnie dzisiaj pobolewa brzuch...chyba owulacja się zbliża. Pogoda śliczna...Ide się szykować, potem zawoże siostrę na chrzciny i idę do rodziców na obiadek. Pozdrawiam Was gorąco i miłej niedzieli życzę. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dawno się nie odzywałam, ale cały czas was podczytywałam. Iwona trzymam kciuki. byłam ostatnio u gina, dostałam luteinę na wywołanie @. potem jak ją dostanę to mam zacząć brać clostilbegyt od 3 do 7 dc, a potem estrofem mite od 8 do 12 dc. W 13 -14 dc mam się zgłosić na usg, a jak wszystko będzie ok to dalej luteinę. Mój A ma do czasu USG zrobić badanie nasienia. Przyznam szczerze że zareagował bardzo dojrzale i nie protestował. Po prostu potraktował to tak jakby musiało być i już. Jestem z niego dumna. czy któraś z was stosowała już taki zestaw leków? Do tego wszystkie cały czas biorę Bromergon. Tak się zastanawiam czy mój organizm wytrzyma taką dawkę leków, czy miałyście jakieś skutki uboczne po tych lekach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)dzis mocniejsza kreska:)Beta 30,1:)Boze jak sie ciesze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwonko super ;) gratulacje ja dzis griluje...maz mnie rozkochuje w sobie jeszcze raz ;)) goscie wyjechali. jak bedzie ktoras zmieniac tabelke zmiencie mi na 14 tydzien ;) bruszek mi juz wybija. od ktorego tygodnia nosic spodnie z tymi gumkami...i po co sa one dlaczego nie mozna nosic szpilek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już ci wybija w 14ym? To chyba dobrze. Ja zaczynam 12ty i na razie jestem szczuplejsza niż przed ciążą. Schudłam tylko 1 kg. W poprzedniej ciąży to wybiło lekko dopiero w 16tym ale to tylko bardzo niziutko, bo wtedy dno macicy powinno byc na 1-2 palce powyzej spojenia łonowego. Ale tak było w pierwszej ciąży, wiem że w drugiej będzie bardziej widoczny brzuszek bo już mięśnie są rozciągnięte. Jak to twoja pierwsza ciąża i jesteś sczupła to spodnie ciążowe gdzieś od 20tego tygodnia, ja tak przynajmniej nosiłam. Wcześniej poprostu luźniejsze dzinsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z mam miała może skurcze we wczesnej ciąży? Do tej pory miałam tylko bóle-kłucia na dole brzucha i np. przy kaszlu mocno ciągnęło po prawej i lewej stronie ale to podobno normalne bo się rozciąga macica i więzadła, ale to dziś to był koszmar. Aż się poryczałam że zaraz stracę tą ciążę. Po powrocie do domu z kina usiadłam i dostałam skurczy chyba jak na okres. Ból mały ale kilka razy takie napięcie brzucha na kilka sekund i potem przerwa i znowu i tak kilka razy w ciągu pół godziny! Wiem że normalne są skurcze dopiero po 20tym tygodniu bo to są skurcze przygotowujące macicę do porodu, ale w 12tym tygodniu? Na szczęście przeszły po no spie i duphastonie i nie było plamienia ale zaczynam się bac że zaszkodzilam sobie cwiczeniami na brzuch, chociaz wczesniej nic mi po nich nie bylo i robie je delikatnie. Proszę jak któraś z Was miała takie skurcze to poradzcie coś czy to normalne czy moze mam sie bac i powinnam lezec w łózku. W czwartek mam wizyte u gina i cos sie boje ze jeszcze mnie zostawi w domu a ja tak juz chcialam sie ruszyc do pracy od pitaku, juz siedze w domu od 7go tygodnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwiczenia robię 5 minut rano a skurcze przyszly poźno popołudniu, wiec to chyba nie od tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
Iwonka gratulacje wielkie ogromne:):):) Karla ja jestem w 7 tc i dostalam luteine i jakies globulki tylko nie wiem co jest na podtrzymanie kazdy mi mowi zebym sie nie martwila bolem brzucha a jka mnie zlapie to placze doslownie wiec dostalam te leki i teraz juz sama nie wiem co mam myslec aha mam pytanko i prosze o odpowiedz mam duzo badan do zrobienia ale wszytsk mam robic prywatnie w labolatorium da sie jakos dostac na to skierowane? bo to drogo wyjdzie trche niestety:( i nie wiem co robic a moja internistka nie chciala mi dac na nic skierowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Iwonka jeszcze raz GRATULACJE!!!!!!!!!! ja jutro mam wizyte - @ nadal brak.... ja chodze prywatnie i do tej pory badania tez robilam prywanie, nie wiem jak to jest ze skierowanem itp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
che dzidzie - poprawilam Ci tydzień :) STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ labudka82.............26..................11............ ..........17.05.09 karla 83 ...............25..................6........................ 21.05.09 smieska1...............23..................3............ .......... .24.05.09 Iwona77................32.................4............. ...........24.05.09 majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 basia29................ 29..................4........................????????? online-79...............30..................2........... ............?????????? Ania_29.................29.................4............ ...........????????? Brzusiowe mamy nick.............wiek....ilość starań....tydzień....poród.......imię Frezyjka.........29...........1...............20.......2 9.09.09....? czuła.............25...........1...............20. .......3.10.09....? chce dzidzie... 25..........1.................14.......24.11.09....? Klapaucius26....26.........6.................10........2 8 .11.09....? Koniczyna30....30.........7.................10.........1 4. 12.09....? szoja..............29..........3................8....... ...21.12.2009 anczur.............20.........3................6........ ...16.01.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki aniu ;) iwonka zapraszamy na dol ;) ale fajnie koniczyna przyznam ze zawsze mialam problem z waga i przed ciaza wazylam jakies 72 teraz mam 74. jak dodam jakies 20 kg ktore moga mi przyjsc to bedzie prawie 100 ;((((( zaryczec sie idzie. monstrum bede. troche sie zalamuje tym. narazie w niektore spodnie sie mieszcze jeszcze. w te co mialam wyzej zabiecie. ta z nizszym stanem odpadaja. a piersi jak mi urosly . bomba;)) staniki nowe musze miec.hurra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie cwicze bo w poprzedniej tez cwiczylam i nie bylo problemu, byłam szczupła 57k i teraz tez przed ciaza udao mi sie schudnac do ok 57 i waga sie na razie trzyma, ale wystraszyły mnie te skurcze wczorajsze...do 12tego tygodnia nie cwiczylam bo czulam sie potwornie slabo no i te nudnosci a teraz juz powinno byc ok. Czy zadna z Was nie miała skurczy(stawiania sie brzucha) we wczesnej ciąży???niech ktoś odpisze czy to grozi poronieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko ogromne gratulację! Tak właśnie myślałam o Tobie....Więc plan zrealizowany! Na ślubie będzie dzidzia:) Super! My dalej się staramy. Zobaczymy 8-go czerwca. Jak dostanę okres to po weselu idę do lekarza. Pozdrawiam i na kawkę i herbatkę zapraszam ( dla tych co kawki nie moga):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
che dzidzie - poprawilam Ci tydzień STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI................@ labudka82.............26..................11............ ..........17.05.09 karla 83 ...............25..................6........................ 21.05.09 smieska1...............23..................3............ .......... .24.05.09 Iwona77................32.................4............. ...........24.05.09 majka242............. 29..................24........................04.06.09 dula.....................26..................4.......... ..............08.06.09 basia29................ 29..................4........................????????? online-79...............30..................2........... ............?????????? Ania_29.................29.................4............ ...........????????? Brzusiowe mamy nick.............wiek....ilość starań....tydzień....poród.......imię Frezyjka.........29...........1...............20.......2 9.09.09....? czuła.............25...........1...............20. .......3.10.09....? chce dzidzie... 25..........1.................14.......24.11.09....? Klapaucius26....26.........6.................13........2 8 .11.09....? Koniczyna30....30.........7.................10.........1 4. 12.09....? szoja..............29..........3................8....... ...21.12.2009 anczur.............20.........3................6........ ...16.01.2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anczur
dzieki dula:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane;) Jeszcze raz gratulacje dla zaciążonych!!!! Przyłączam się do kawki.U mnie nieciekawie od tabletek anty dostałam infekcji a wizytę mam dopiero 1 czerwca:( Umrę chyba do tego czasu. Cholera jak nie urok to ..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze Majka współczuje Ci...tak to jest, ze jak się wali to wszystko po kolei niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziecwczyny.O 15tej odbieram powtorna bete.Zobacze czy przyrasta.Boje sie bo kreska na tescie dzis taka sama jak wczoraj,a chyba powinna byc ciemniejsza:(Jak lekarz potwierdzi ze jest dobrze i beta przyrosnie zejde na dol do tabelki.Narazie jeszcze wole poczekac.....ta niepewnosc jest najgorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×