Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Gość mała_81
chciałam napisać co trzy m-ce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale upał:) Obrałam ziemniaczki, pokroiłam...będą frytki:) Mój szef ( 31 lat) ma dwoje dzieci, żonę, willę i 4 samochody... Jak się zepsuło krzesło w biurze to na nowe czekalam 2 miesiące bo...drogie sa:/Ogólnie stram się na niego nie narzekać, ale czasem zastanawiam się jak to możliwe, ze do własnego biura szkoda mu na fotel, nowa drukarkę czy obojętnie co, przecież w ten sposób dba o własny wizerunek! a w domu nowocześnie jak tralala. No ale tego się pewnie nie zmieni. Mój szef to taki typ, ze im wiecej ma tym bardziej sknerą sie robi. Ja od stycznia pracuje na 1/4 etatu ( wczesniej na 3/4) bo kryzys:/ Mój maż ma biuro rachunkowe z mamą i tak zawsze staram się dbać o to, żeby czasem mu się nie przewrociło w glowie. Chociaż to nie jakaś wielka firma więc kokosów strasnzych nie ma ale zawsze to lepsze niz "praca na czyjeś buty"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny nie bede pisac za czesto wrocilam do kraju. okazalo sie ze mimo anemi od 20 tyg lekarze w holandi nic nie robili i sie poglebila. mozliwe ze czeka mnie szpital.dzisiaj odbior wynikow. pozatym szyjke mam skrocona.grozi mi wczesny porod.a dzidzia ma dopiero 940 gram.siedze i rycze. mam skonczony dopiero 26 tydz. tak sie boje. mialam zalatwic sobie l4. a okazalo sie ze niewolno mi nic robic. mowilam w holandi ze mi brzuch opada.to olali to...a teraz :( niewiem co myslec robic.tak sie boje ze bede zaraz rodzic. i dzidzia nieprzezyje :(. on jest za malutki. biore luteine i inne tabsy. niewiem na ile mi pomoga,na ile to poprawi sytuacje ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie🌻naważniejsze to myśleć pozytywnie! Będzie dobrze zobaczysz, tylko sie nie załamuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie 🌼 nie martw się, nie możesz się eraz poddać, nie w tej chwili, zobaczysz wszystko dobrze się skończy i urodzisz zdeową i piękną dzidzie. Główka do góry i9 nie załamuj się, nie wolno Tobie. Musisz myśleć pozytywnie !!!!!! ❤️ Zawsze gdy jest ci smutni i źle, pomyśl o tym maleństwie, które nosisz pod ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia> jestem z Tobą tym bardziej że jesteśmy w podobnym "wieku" ciążowym, więc mogę sobie wyobrazić co czujesz, trzymaj się i myśl pozytywnie, napewno Twój chłopak to silny gość.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie 🌻 trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze i na pewno tak będzie, co do skróconej szyjki to powiem ci że ja miałam to samo i to praktycznie od jakiegoś 15 tygodnia ciąży lekarz mi ciągle to powtarzał i wiedziałam że muszę bardzo uważać na siebie i dzidzię właśnie ze względu na zbyt krótką szyjkę macicy. Urodziłam w 38 tygodniu i Tobie też tego życzę tzn. rozwiązania we właściwym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane kobietki będę uciekała 🖐️ Życzę każdej z Was miłego i spokojnego weekendu no i oczywiście starajcie się, starajcie o fasolinkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chce dzidzie> Skarbie dobrze ,że jesteś w Polsce tutaj się Tobą lekarze zajmą jak trzeba to idź do szpitala.Ja też miałam skrócona szyjkę macicy i założyli mi szef mcdonalda;) polowę ciąży leżałam na podtrzymaniu i urodziłam 2 tygodnie po terminie cesarka bo mały się jeszcze na świat nie wybierał:P widzisz na moim przykładzie ,że wszystko się dobrze musi skończyc:) Brzusiowa!!!!!!!!!!!!!słoniku mój!!!!:):) ale nie robisz za ponton:P:P ŻARTOWAŁAM!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah dziewczyny uwielbiam Was!:) Dzwoniliśmy do kamerzysty koło 17,mówił, ze do 21 się wyrobi...za 15 minut mój zadzwoni...ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{chce dzidzie} 🌼 bądz dzielna, musi być dobrze!!! {majka242} 🌼 to całkiem możliwe :D:D:D Nie wiem jak mnie tam ludzie odbierają... Ponton czy wieloryb :-P {Dula} 🌼 i jak tam, zdjątka i płytka jest???? A no i tak dziewczyny z tą pracą jest.... Pewnie, że trzeba ponarzekać, bo inaczej byłoby za dobrze :-P Buzka moje słodziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywaaaa
jak to wszystko czytam to modle sie do Boga zebym to nie ja byla w ciazy ale jakas kobieta ktora ma kochajacego meza i stara sie o dziecko.. bo to nie sprawiedlniwe jak dziecko dostaja ci ktorzy go nie chcieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty PIĘKNA!!!! Skoro modlisz się do Boga widocznie nie masz męża, nikt Cię nie kocha i masz w jednym rację!!! Niesprawiedliwe jak dziecko dostają ci co nie chcieli, obyś Ty chciała.... Nawet nie masz pojęcia dziecino jak piękna jest ciąża, jak piękny jest stan, w którym wszystko zależy od Ciebie... Ty widocznie jesteś małolatą, która tego nie rozumie i na to nie zasługuje!!! Więc wracaj do książek, bo rok szkolny za pasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bywaaa
nie o to chodzi. zawsze chcialam miec dzidziusia; ] ale dopiero jak dorosne... fakt jestem malolata. az wstyd sie przyznac mam dopiero 15 lat. mam chlopaka ktory mnie kocha... ale w naszym wieku wychowywac dziecko? boje sie ze bym mogla je zle wychowac... napewno by bylo przez nas kochane.. ale to chyba nie wystarczy.. ; ( nigdy wiecej nie dopuszcze do takiej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam :) Narobiłam się dzisiaj cały dzień :( Posprzątałam, żarcia :-P narobiłam, bo goście przyjadą na noc ehhhh Nie wiem co by tu Wam dziś napisać :) Tematu żadnego, ruchu tu dziś żadnego... Powiem tyle, bawcie się dobrze pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Nie oddzywałam się, bo rano pojechałam do babci na ogródek z mężem i pieskami, co by w domu nie dostać z Nimi kota do głowy:P Wczoraj odebraliśmy płyty i zdjęcia, ale...Pierwsza płyta jest skończona, mamy głowy i wszystko jest git. Druga płyta nie dokończona ( tzn. bez koncowej parodii a tak jest wszystko) i kamerzysta mówił, że nie wyrobił się jej sprawdzić. Troszkę się przy końcówce przycinała, ale do obejrzenia. Album rewelka:) W przyszły piątek na 1000%(tak mówił) mamy mieć do odbioru zrobioną do kona drugą płytę. Ale nie ejst źle. Najbliżsi już mogą oglądać w takiej wersji jak jest. Najważniejsze, ze mamy wszyscy głowy bo myślałam, ze już nic z tego nie bedzie. Takim sposobem do 2 oglądałam wczoraj film z wesela, wstałam o 9 i teraz padam na twarz;) Psy tak się ulatały że spią z łapami do góry:D Miłego wieczoru Wam życzę ! Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nudna niedziela się zapowiada ale w sumie to dobrze bo tym remontem już tak jestem zmęczona,że padam.Oni pracuja a ja się męczę haha to trzeba mieć mistrza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. ja juz po starankach :( mojemu w piątek coś walnęlo do łba no i wczoraj nawet nie wiem kiedy poszedł sobie do mamusi. zostawił mnie skurczybyk. nie wiem na jak długo, nie mam zamiaru za nim jeździć, przyjdzie koza do woza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj marzencia nie wiem co napisac:( Tak po prostu sie wyprowadził bez słowa? Jesteśmy z Toba zobaczysz ,że mu przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzencia pokłóciliśie się?? Ja gotuję:) Teraz chwilowa przerwa na kawki łyk:) Mój pies śpi w małym pokoju, przy mezu, który siedzi na kompie, a mojej siostry szczeniaczek siedzi mi na kolanach:P normalnie cyrk mam w domu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×