Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

o kurczę to mnie zaskoczyłaś z tym łożyskiem. Nigdy mi nic na żadnym usg nikt o tym nic nie mówił...Aż mnie zaciekawiłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn powiem Ci że mi też pierwszy raz powiedzieli, więc pewnie wcześniej było OK...a 3 stopień to już ostatni i tak czytałam że średnio od 39 tc jest w tym stopniu stare...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Marta moja koleżanka nie mogła zajść w ciążę 5 lat okazało się,że miała polipa,usunęli jej i w następnym cyklu zaszła w ciążę:) teraz jest w 2 miesiącu:):):) Więc usuwaj to cholerstwo i do dzieła!!:D:D:D:D Nie bój się zabiegu to podobno nie boli. Kruszynko jak masz ostatni stopień łożyska to jesteś blisko porodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! martasc ja tez miałam polipa na ranie poporodowej. wyłyżeczkowali mi go poł dnia w szpitalu, fakt, ze trochę strachu i już dawno o nim nie pamiętam. także bierz sie za to jak najszybciej. słyszałam o łożysku, ze się starzeje, gorzej jak jest jeszcze dobrych kilka tygodni do porodu, a tu lożysko nie spełnia prawidłowo swoich funkcji. Ale u Was juz nie ma sie co martwić, bo po 36 tygodniu to ciąża donoszona i w każdej chwili poród może nastąpić. Przytyłam od poczatku ciąży 4,5 kg. Co ciekawe wg. moich wyliczeń jestem w 21 tc, a mój gin mówi że 22 tc. tzn. jak jest np. 21 i np. 3 dzień to liczy się juz 22. Jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zle się wyraziłam, w szpitalu spędziłam pół dnia, a samo łyżeczkowanie trwało nie więcej niz kwadrans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde to ładnie, a ja durna cały czas o tydzień byłam do tyłu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23................................. ...........10.05.10 Ania_29...............29.................11............ ..............??????? Myszka24.............26..............ok.31............. ...........??????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23..................7.............. ...........??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24..........3...........37...........8.06. 2010 Gabrysia labudka82........27.........15...........37..........9.06 .2010 Szymonek dula................27..........8...........36..........1 0.06.10 Filip EsiaSmH ..........23..........2............30.........13.06.2010 Nadia Fridka.............29.........11............6...........K arol/Lenka........ mała_81...........29..........6...........22.........2 2.09.2010 r. majka242.........30......................19..........11. 10.2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn To maja nic nie rozumiem, jakim cudem miedzy nami jest 3 tyg. różnicy? Skoro faktycznie jest 11 dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może czeka mnie szybszy poród... zobaczę co powie mi gin dzisiaj jak do niej pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, zmieniłam lekarz wie lepiej. ale mi sie nic nie chce. najchetniej bym się polozyła i lezała. A tu w pracy trzeba siedziec, ale jeszcze 1,5 miesiaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po zakupach i drugim śniadanku! Mały rozrabia, aż czasami zaboli:) Ja na wizytę idę za tydzień i już się doczekać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała ja jak chodziłam do pracy to mi się leżeć chciało, a jak jestem w domu to mnie nosi:):) Tak skonstruowani jesteśmy:) Ale jak piszesz 1,5 miesiąca to zleci szybciutko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zleci Dula, zleci. Ale po prostu już jestem zmęczona. Chcę juz wakacji za dwa tygodnie wylatuję na 10 dni i powiem szczerze, ze juz mysle tylko o tym. Chyba kazdemu się należy po tej okropnej zimie i chłodnej wiosnie troche zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziele angielskie
Plum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Dziewczyny co za pogoda??leje,leje i leje!:( muszę się zebrać na badania, ale strasznego mam lenia:P pochwalę sie Wam co wczoraj kupiłam na allegro:):):) marzyłam o tym koszu Mojżesza ale z tej firmy nie ma możliwości kupić w Polsce, chwała temu co wymyślił allegro;):):) http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1029384138

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Maja moja siostra ma taki sam leżaczek i o dziwo identyczny kosz, tylko do tego kosza ma całkiem inny stelarz. Z kosza była bardzo zadowolona, służył jej córci do piatego miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mam nadzieję,że ja też będę zadowolona;) Będę później....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki :) Po wczorajszej wizycie u gin po badaniu i w związku z tym 3 stopniami starości łożyska dowiedziałam się że do czerwca nie dochodzę... przynajmniej jest bardzo małe prawdopodobieństwo tego... aż mnie zestresowała :) co innego myśleć że urodzę powiedzmy za 3 tyg, a co innego że może to być już za tydzień :) no ale co zobaczymy jak to będzie :) Już mi powiedziała żebym do niej nie przychodziła, bo nie ma sensu że teraz to już w razie czego do szpitala mam jechać... u mnie dzisiaj też brzydka pogoda, pochmurno i zimno.. brrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka ale to już u ciebie 37 tydzień to się nie martw. Ale co ci powiedziala, ze po prostu poród moze się szybciej rozpocząć wywolany tym łozyskiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziała mi że 3 stopień starości łożyska oznacza że jest ono już gotowe do porodu. a to że wcześniej urodzę stwierdziła po badaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka ale fajnie:):):):):) już niedługo dzidzia będzie z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick...................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ malutka8686.........23................................. ...........10.05.10 Ania_29...............29.................11............ ..............??????? Myszka24.............26..............ok.31............. ...........??????? martacs...............29............................... ..............??????? marzena87............23..................7.............. ...........??????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię kruszynka173...24..........3...........37...........8.06. 2010 Gabrysia labudka82........27.........15...........37..........9.06 .2010 Szymonek dula................27..........8...........37..........1 0.06.10 Filip EsiaSmH ..........23..........2............30.........13.06.2010 Nadia Fridka.............29.........11............6...........K arol/Lenka........ mała_81...........29..........6...........22.........2 2.09.2010 r. majka242.........30......................19..........11. 10.2010 MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc chcedzidzie................????...........?????....24.11 .09 ..Wiktor/Julian koniczyna30.....Bartosz...12.12.09...3720..........61... .........sn szoja..................????..........?????.......???? ...........? Iwona77.........Maja.......19.01.2010.....2750......52.. .......cc smieska1.......Blanka......19.01.2010.....2710......53.. ........sn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! U mnie też leje, już mam dość tej pogody! Do tego tak mi wczoraj opuchły kostki, że własnych nóg poznać nie moglam:)Dzisiaj od rana miałam troszkę zajęc a teraz idę poleżeć. Kruszynko to córeczkę już niedługo będziesz tulić w ramionach!:) Ja mam wizytę u mojej gin w czwartek, ciekawe co mi powie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po weekendzie! Pogoda jest okropna!!! Leje non stop. Takiego maja brzydkiego to nie pamiętam. Wczoraj oprócz tego, że ugotowałam obiad to prawie cały dzień przespałam!!! Normalnie aż się sama sobie dziwiłam, a potem wieczorem miałam problem z zaśnieciem... Kruszynko jak samopoczucie?? Zapraszam na herbatkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) u mnie też cały czas pada,a właściwie leje.... najgorsze jest to że dzisiaj mają robić u nas o 11 wylewkę betonu na fundamenty, a nie wiem jak to będzie przy takim deszczu.... mam nadzieje że od 11 do jakiejś 13 przestanie padać i wyjdzie słoneczko :) Jeśli chodzi o samopoczucie to bardzo dobrze, choć po tym jak mi lekarz powiedział to cały czas myślę i czekam i się doczekać nie mogę, choć z drugiej strony trochę się denerwuje :) brzuszek mam już obniżony więc to kolejny znak, choć nie wiem ile przed porodem mniej więcej brzuch się obniża?? a jak tam Twój brzuszek?? i jak Twoje nastawienie do porodu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też coraz więcej i coraz częściej myslę o porodzie, z jednej strony już bym chciała z drugiej stresuje się strasznie! A w nocy jakie mi się bzdury śnią to masakra. A jak sobie pomyśle jak to będzie z synkiem jak juz go będe miała przy sobie to takie nierealne mi się wydaje:) Brzuch mam coraz bardziej napięty,wydaje mi się, że mi go rozerwie:) Smaruję się też często bo mnie swędzi...W czwartek mam wizytę u gin...ciekawe jak tam szyjka itp. już się doczekać nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynka> witam. Ja miałam łożysko 3 stopnia już w 32 tc, ale przepływy były prawidłowe - podobno. W 36 tc odeszły mi wody i urodziłam przez cc mojego synka. Powodem szybszego porodu było właśnie starzejące się łożysko. Druga sprawa niech wam nikt nie wciska głupot że 36tc to ciąża donoszona bo to nie jest prawda. Ja urodziłam w 36tc i mój mały z tego powodu ma osłabione napięcie mięśniowe i jest rehabilitowany wprawdzie już nadgania dzieci w jego wieku ale co było to było. Dzidziuś powinien być w brzuszku u mamy jak najdłużej wiem to z doświadczenia. Pozdrawiam. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapaucius mnie moja lekarka mówiła, że ciąża donoszona jest po skończonym 37 tygodniu, czyli dopiero od 38 tygodnia, wiec zapewne masz rację. Mnie się 37 tydzień kończy w czwartek wiec jestem spokojna już... A dzisiaj w nocy tak mnie łapały skurcze łydek, że mnie do tej pory boli! herbatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×