Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Esia>no super:)trzymam kciuki w takim razie za jutrzejszy test:) Dula>pecherzyk ciazowy bedzie widac juz ok 5tygodnia,ale nic wiecej nawet zarodka.Twoja ginka chce bys wtedy dopiero przyszla na usg bo juz bedzie zarodek i bijace serduszko.Wiec jak wytrzymasz do tego czasu to poczekaj chyba ze bedziesz wolala isc szybciej by zobaczyc sam pechrzyk ciazowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz Iwonko rację. Gin się zapytała kiedy była ostatnia @ i powiedziała, ze to dopiero 2 tygodnie więc za wcześnie.I wyliczyła na po 20-stym.Echh no chyba wytrzymam bo innego wyjścia nie mam:) Chyba, ze pójde do innego lekarza ale to bez sensu jak zawsze chodze do mojej gin. Ale u mnie z cierpliwością ciężko wiec pewnie cięzko mi będzie wytrzymac 3 tygodnie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula 🌻Twoja gin ma rację poczekaj do wizyty a jutro zrób test z krwi betahcg PROSZE ZRÓB BO JA ZEŚWIRUJĘ:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esia, Dula i Kruszynko strasznie wam gratuluję, tak się cieszę waszym szczęściem jakbym conajmniej to ja zobaczyła te dwie krechy, muszę wam powiedzieć że nieźle się zgrałyście :) ale przynajmniej przełamałyście złą passę, teraz wszystkie pokolei pozachodzimy i zamiast gadać o zajściu w ciążę będziemy romawiać o ciąży i naszych bobaskach, mam przynajmniej taką nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko a co u ciebie??? Mam nadzieję, że pomimo wypisania się z tabelki nie zaprzestałaś starań i nie straciłaś nadzieji. Dziewczyny tak radośnie rozpoczeły miesiąc że może i nam to pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edith ja już nadzieje straciłam;( cieszę się z ciąż dziewczyn:) dula Ty mój kwiatuszku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kochane z rana Jak tam Wasze dzisiejsze powtorne testy???:):):):) ja wlasnie wybieram sie do zlobka bo zeby dzieciatko moje poszlo we wrzesniu nastepnego roku musze je juz zapisac.Boze tak mi ciezko bedzie je oddac do zlobka ale nie bede miala wyjscia bo trzeba bedzie isc do pracy:( Zapraszam do wspolnej kawki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) dzisiaj powtórzyłam test.... i znowu jest pozytywny z tym że ta druga krecha jest dalej słaba, alle mimo wszystko się ciesze :) Dula jeszcze raz moje gratulacje!!!!! 🌻 Esia Tobie też gratuluje :) 🌻 daj znać jak dzisiejszy test?? Coraz lepiej nam wszystkim idzie :) We wrzesień to chyba coś było w powietrzu że tak nam się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha miałam nie mówić wczoraj swojemu M, ale niestety wczoraj rano z tego zaskoczenia, szcześcia itd wrzuciłam ulotke od testu do kosza i jak obierał jajkja do białego barszczu na obiad to ją zauważył :) Więc jak wróciłam do domu to tak patrzył na mnie i patrzyl aż w końcu nie wytrzymał i pyta "czy robiłaś test??" na co ja że tak, a on no i jak??.... więc chcialam posciemniac ze negatywny itd, ale niestety mój uśmiech od ucha do ucha mnie zdradzil;) najpierw sie bardzo ucieszył, potem na jakieś 10 minut zamknął się w sobie(jak zapytałam czemu nic nie mówi to powiedział że musi to przeżyć w sobie;) ) jak już ochłonął to się uśmiechnął, dał mi 😘 i powiedział że bardzo się cieszy :) 😍 a dzisiaj z rana z niecierpliwością czekał na powtórke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jeszcze raz moje gratulacje👄 bardzo się ciesze, że dolna tabelka się powiększa:) oby niedługo górna zniknęła:P haha niedługo to tylko ja będę piła tutaj kawkę, a Wy herbatkę albo soczek:P:P:D:D:D:D:D:D:D no to kawusia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Zrobiłam test rano, z tej samej firmy co wczorajszy pierwszy i słaba ta druga kreska, ale już mocniejsza niż wczoraj!!! Matko jak się cieszę. Ten wczorajszy co robiłam popłudniu(ultraczuły) był najlepszy bo od razu widoczna krecha wyszła:) No i jestem w pracy, troszkę mnie gardło dzisiaj boli bo te pogody takie dziwne sa. Kruszynka kiedy masz zamiar udac się do lekarza?? Esia jak tam?? Majeczko z tego wszystkiego nie pomyślałam nawet wczoraj żeby dzisiaj iść na betę bo skoro testy sa pozytywne...:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też piję kawkę! :) Majka ja wierzę, że napewno w koncu Wam się uda! Zobacz Nam nic nie "doelgało" i też troszke czasu nam to zajęło. Chcę być ciocią dla Twojego bobasa!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula ja tak sie przejęłam i ucieszyłam Twoja ciążą, że mój mąż wczoraj miał przekichane ze mną:P z tego szczęścia otworzyłam wino na specjalną okazję,dostałam od koleżanki z Francji:) wszystkie was uczciłam:D:D:D:D:D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Dula jaka kawa, herbatkę teraz a nie kawkę. Super dziewczyny bardzo cieszę sie z waszych testów i serdecznie jeszcze raz gratuluję, teraz tylko martwie się co u ESi bo się nie odozywa, mam nadzieje że potórny też wyszedł pozytywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beta okresli ktory to tydzien ciąży,mam koleżankę która zrobiła betę i jak szła z wynikiem do lekarza to już wiedziala, że ma bliźniaki taka wysoka beta była:)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci Słonko! Jesteś Kochana! 🌻 Ja z wrażenie zasnęłam po 21!!! a obudziłam się o 1 i ogladałam film z mężem:):) A Mój mąż taki troskiliwy...wstałam patrze a ja mam skarpetki na nogach, patzre a On się śmieje i mówi, ze to po to żeby mi ciepło było;):) Majka ja się chyba tam do Ciebie przeprowadzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. jeszcze raz gratuluję wszystkim szczęsciarom 🌻. Nareszcie dobre wiadmości. Dula jaki to był test, który wykazał ci mocną krechę - dobrze wiedziec na przyszłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też o tym myślałam:D ale byśmy miały fajnie:) szczerze powiem,żaczynam żalować, że nie posłuchałam męża z ta przeprowadzką do Sosnowca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pójdę na ta betę w poniedziałek. Bo to jednak jakieś lepsze potwierdzenie niż test. a skoro na usg mam tak długo czekać:) Nie pije się kawy w ciąży?? Matko ja to nic nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ACON Ultraczuły test ciązowy. Płytkowy. No to dobrze, że mi powiedziałyscie bo ja bym dalej kawę piła. Dzisiaj to jest ostatnia w takim razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam taki w szafce:) Acon ultraczuły 10mlu:D płytkowy wiem ,że jest najlepszy tak dziewczyny pisały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ malutka8686..........23.................2............... ...........03.10.09 dula.....................26..................8.......... ..............04.10.09 EsiaSmH ...............22.................2........................ .04.10.09 basia29................29.................8(2z CLO)................07.10.09 marzencia864.........23.................7............... .........08.10.09 edith26.................26.................12........... .............09.10.09 karla83 .................26 ................10 .......... .............12.10.09 laura33.................33.................6............ .............13.10.09 mała_81...............28..................2............. .............15.10.09 Ania_29.................29.................8............ ...........2.11.09 edytka1980............29.................14............ ...........????????? brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........37......29.09.09. .......Piotruś? czuła..........25...........1...........39. .....3.10.09......Oliwka/Malinka chce dzidzie..25..........1..........25.....24.11.09 ...Wiktor? Julian Klapaucius26..26.........6............31.......2 8 .11.09......Radosław Koniczyna30..30.........7.............30.......12. 12.09..Dawid/Natalia szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............23.......03.02.1 0 ...Majka smieska1......23.........3.............21....... luty2010...Kacper/Blanka kruszynka173...24......3............?.........? zapraszamy do tabelki niżej:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×