Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

mam nadzieję, ze do przyszłego miesiaca wszystkie zajdziemy. i bedziemy musialy zmienić nazwe topiku. heheheheh prawda maja? my nastepne w kolejce i esiah oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała ale ja tępa jestem no jak masz dac linka jak nie możesz wejść na stronę:( och ide płakać:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja narazie nie mam żadnych objawów :) nie wiem czy to dobrze czy nie?? tzn czsami mnie kuja jajniki :) No pooglądałam was troche Agata S :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ten miesiąc odpada bo jak pisałam mój mąż jest chory i niestety nici z bzykania:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka, nawet te objawy jak są bardzo dokuczliwe to czlowiek i tak je sobie tak potrafi wytłumaczyć, że znosi je z pokorą, bo wie ,że przybliżają to wypragnionego i wyczekanego celu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja Was wszystkie pozaprasząłam ale niestety na oglądanie zdjęć nie mam teraz czasu...Nadrobie w domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znajde dziś troche czasu to posiedze nad waszymi profilami i poogladam .. fajne laski z was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja tu wyczytuję!!!!!!!! Gratulacje moje kochane !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dula 🌻 Kruszynka 🌻 Esia 🌻 Nareszcie !!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo się cieszę dziewczyny waszym szczęściem 😘 Oby dobra passa trwała nadal!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie miałam ze swoim M problemu, ponieważ on nie zdąrzył sie dowiedzieć kiedy są dni płodne itd więc jak miałam to po prostu myślał że mam taką ochote ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam o tyle z mężem dobrze że on jeszcze bardziej chyba pragnuie tego dziecka niz ja więc molestuje mnie kiedy tylko może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój po prostu może to robic 24 godz na dobę i dlatego nie mam problemu. no chyba, że leci siatkówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja nie mam tak jak Wy:P mój jak przyjdzie padniety z pracy to nic go nie rusza:P a do tego przez chora tarczyce wiecznie jest spiacy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×