Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

:) , kochane ten poranny test nic nowego mi nie powiedział... mam dwie wersje wydarzeń. 1. jestem w ciąży , na teście wychodzi po jakimś czasie druga krecha , ale taaak mocno słaaaba i ledwo wiodoczna dosłownie cień..., jest za wcześnie , @ dopiero 4.10 2. nie jestem w ciąży a ta krecha która "widzą moje oczy nadzieji" nie istnieje... Sama nie wiem.. ale wiecie jak zapali sie nadzieja to choćby nie wiem ile tych pojedynczych kresek widze to cień tej drugiej każe czekać może @ nie przyjdie wtedy zrobie tes i pokaże się wiecej... Nie jestem smutna.. czekam na nieznane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nir lubię zapeszac ale mam nadzieję, ze będzie ok i nie będe się musiała z Niej wypisywac:) STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ malutka8686..........23.................2............... ...........03.10.09 EsiaSmH ...............22.................2........................ .04.10.09 basia29................29.................8(2z CLO)................07.10.09 marzencia864.........23.................7............... .........08.10.09 edith26.................26.................12........... .............09.10.09 karla83 .................26 ................10 .......... .............12.10.09 laura33.................33.................6............ .............13.10.09 mała_81...............28..................2............. .............15.10.09 Ania_29.................29.................8............ ...........2.11.09 edytka1980............29.................14............ ...........????????? brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię Frezyjka......29...........1...........37......29.09.09. .......Piotruś? czuła..........25...........1...........39. .....3.10.09......Oliwka/Malinka chce dzidzie..25..........1..........25.....24.11.09 ...Wiktor? Julian Klapaucius26..26.........6............31.......2 8 .11.09......Radosław Koniczyna30..30.........7.............30.......12. 12.09..Dawid/Natalia szoja...........29..........3............15.......19.12. 0 9...........? Iwona77.......32..........4............23.......03.02.1 0 ...Majka smieska1......23.........3.............21....... luty2010...Kacper/Blanka kruszynka173...24......3............?.........? dula............26..........8...............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esia trzymam kciuki mocno. Ja to się obawiam, zebym teraz np. okresu nie dostała...Ja to taki niedowiarek jestem, że masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esia ACON. Ja wczoraj razem z mężem to płakałam tak, ze przestać nie mogłam:) Tak mi tu dobrze z Wami. Muszę jechać wystawiać faktury do Katowic a tak mi sie nie chce...Pojadę po 9:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki! Jezus Maria co ja tu czytam, strasznnnnnie się cieszę. Dula gratuluję dzisiaj Tobie. Dbajcie o siebie teraz dziewczeta. kwas foliowy obowiazkowo! gratuluje gratuluje gratuluję :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i kupiłam go na allegro :) chcę go dostać super hiper mega szybko.. bo robiłam testy z czułością 25mlu ...i byla bardzo blada kreska..a jesli bedzie czulszy to ona bedzie mocniejsza.... kochane ja zwariuje...nie umim opisac tego uczucia.. to jest jak obłąkanie.. albo iara. jakas wielka.. bo myslę a nie widzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane ale sie ciesze:):):)Esia u Ciebie tez kreseczka bedzie bardziej widoczna pozniej:)Usmiechnij sie i badz dobrej mysli:) Jak to milo ze tabelka dolna sie powieksza:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny narazie zrobcie bete,lekarz i tak za wiele teraz nie powie.Ja robilam bete i w tym samym dniu mialam potwierdzenie czy jest ok i ktory to tydzien.A zebym byla w 100% spokojna powtorzylam po 48godz zeby sprawdzic czy prawidlowo przyrasta.Wiec pedzcie na bete i jeszcze dzis bedziecie mialy wyniki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze z tego wszystkiego zapomnialam ze jutro jest sobota... test przyjdzie w poniedzialek.. juz po terminie @.... bleeech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nic majeczko, praca, praca, praca nawet nie wiem czy w tym m -cu cos wyjdzie bo nawet nie mieliśmy za duzo czasu dla siebie, chociaz biorac pod uwage tak dobrą passę na naszym topiku wszystko sie może zdażyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak to ten test z linka. U mnie chyba pobierają krew tylko rano. Musze tam zadzwonić i zapytac. A jak na złość sporo zajęć mi się nazbierało:)A tak mi się nie chce pracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do lekarza teraz nie ma co iść, b o tak wczesnej ciązy nie widac jeszcze na ush. o ile sie nie myle to ok. 8 tygodnia mozna usłyszec serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala u mnie tez kiepsko ze staraniami,mąż jest chory i nie męczę go, więc ten miesiąc też spisany na straty:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłabym na bete... ale jestem w pracy.. a jutro weekend... :( kurcze .. chyba ktoś tu mnie chce cierpliwosci nauczyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to szkoda:(beta by was uspokila(sama wiem po sobie jaka to ulga)U mnie krew pobierają do 16tej i w soboty rowniez tylko ze w soboty z rana.No to w takim razie kochane trzeba byc cierpliwym,ponoc to anielska cnota:):):):) ale wiem ze latwo sie mowi sama przezywalam strasznie i te dni na poczatku tak bardzo sie dluzyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×