Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Dula a boli Cie co?? kruszynka a Ciebie?? mnie kłuje prawy jajnik... jak dostane @ to wszystko się skończy...i znów się zacznie cała zabawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak rosnie teraz i to szybko:)dziewczyny ni myslcie o @:( Precz z nia.Niech idzie w cholere:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esia widze ze z Ciebie piosenkarka:)Super.Ja odwazylam sie zaspiewac dla swojego meza na slubie:)Plakal ze szczescia jak dziecko:)Na nk jest fotka gdzie probuje swoich sil spiewajac hehe:) NO nic trzeba troszke ogarnac w domku i wstawic jakis obiadek.Dzis mam ochote na rosolek.Milego dnia kochane:)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a ja w pracy mam zablokowana naszaklasę i nie nawet wejsc i was poogladac i pokazac swojej rodzinki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko dziękuję, ale ja mam straszne zdanie na temat mojego wyglądy. Wy za to przesliczne wyglądacie :) I dziękuję za zaproszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już Was dziewczyny pozapraszam:) Edyta K z Dabrowy Górniczej to ja:) Mnie boli w krzyżu i piersi strasznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula🌻 ach te objawy ciążowe:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak z kawa dula nie masz wstrętu? u mnie pierwszym objawem był wstret do kawy. jeszcze n ie wiedzialam, ze jestem w ciazy a juz na nia patrzyc nie mogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×