Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Dula przestań krakać z tymi testami będzie dobrze zobaczysz, Esia a ty na co czekasz po test marsz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak testujemy. Ja jeszcze dzisiaj zatestuje koło 16:) pojadę do siostry i zatestuje:) A potem jutro o 7 przed pracą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh.. wysle meża do apteki...a jak nie bedzie dwoch to co ?? bede plakac... i strace ochote do wszystkiego...a mam dzisiaj po pracy jedyny wolny czas zeby zrobic obiad i posprzatac caly dom.. ale schiza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co ja bym bez Was zrobiła🌻 i od razu przepraszam z góry za zanudzanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pieknie zaczełyście ten październik oby i dla mnie był szczęsliwy :( Reszcie staraczek też życze udanych starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i mąż sie wkurzył.. powiedział ż nie pojedzie mi do apteki bo za 2 dni i tak sie okarze.. i juz teraz placze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CO JA TU CZYTAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kruszynka{kwiat] dula🌻:D:D:D:D:D:D kurde laski NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! GRATULUJE MAMUSIE:):):):)::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uda sie Nam wszystkim ! Zobaczycie. Najważniejsze, że już Kruszynka przełamala złą passę.Teraz byle do przodu i wszystkie z brzuchami zaczniemy chodzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aleście napisały stron:P kochane moje jak ja Wam gratuluje!!!!!!! ściskam i całuje:):):) musze zmykać bo mam inaugurację na uczelni na 16 :):):):):):D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esia nie przejmuj się,mi wydaje się że faceci nie mają takiego wyczucia jak my i wcale nie wiedza co my przezywamy więc nawet sobie chyba twój mąż nie zdaje z tego sprawy że tym co ci powiedział zrobił ci większą przykrość niż tym jakby miała wyjść tylko jedna krecha. Nie wiem ja tam wam życze jak najlepiej więc trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zytka2222222
hey moze wy mi powiecie co to ciaza biochemiczna i kiedy on sie konczy i czy jak lekarz na usg znlazl jakas taka mala kropke to moze oznaczac ze ja poronie w wyniku tej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam👄🌻 jestescie mi bliskie i naprawdę dawno nic mnie tak nie ucieszyło jak te 2 wspaniałe wiadomości:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko powodzenia na inauguracji. Ja to juz nawet nie wiem jak się nazywam:P O 15 przyjeżdza siostra po mnie i jadę do niej na kawę. Po drodze zakupimy test:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko trochę mnie nie było a tu tyle do czytania dula i kruszynka 🌻 moje gratulacje nareszcie zła passa przełamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mnie przeprosil i powiedzial ze pojedzie gdzie tylko ja zechce... jaka hustawka emocjonalna...! moze to ten PMS?! wysle go po test , ale lepiej zeby kupil ten pre test wykrywający 7 dniową ciąze co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esiu normalnie jestem tak przejęta conajmniej jakbym sama miała robić ten test:) Oczywiście troche mam wyrzuty sumienia że cię tak namawiamy a jeśli wyjdzie negatywny to będzie ci przez nas przykro:) Ale kciuki trzymam cały czas :) Dula i Kruszynka nie myślcie sobie że za was kciuków nie trzymam , oczywiście ściskam ile sił ale o was jakoś jestem spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też Esia trzymam mocno kciuki:) Ja uciekam juz do domku, dzisiaj nie będę się już odzywać, żeby przed M nie wyszła tajemnica ;) Jutro rano drugi test i juz wtedy będe pewna:) Aha Dula za Ciebie też trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie sie kochane za 10 min lece po test.... nie wiem czy robic rano czy teraz.. do pozniej. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esia trzymam mocno kciuki! Dziewczyny dziękuję, że jesteście ze mną:):) Zrobiłam dwa testy. Każdy inny. Na pierwszym tak blada kreska jak na tym wcześniejszym, a drugi zrobiłam 30 minut po pierwszym i już taka wyraźna druga krecha, ze ślepy by zauważył!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Już nie ytrzymałam i mojemu powiedziałąm, aż się popłakaliśmy! Boże, jeszcze tylko potwierdzenie od lekarza i będę najszczęśliwszą kobietą na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula to jeszcze raz gratulacje:):):):)Teraz tylko duzo odpoczywaj i uwazaj na siebie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dulcia kochana...:) gratulacje ogromne. Wiecie co przed chwilką zrobiłam test. ogólni to widzę jakby dugą kreskę tlko ona jest taaaak blada że no przez lupe... ale ją widzę.. pozatym @ ma być dopiero 4.10 a dziś 1.10 ... kurcze do tego sikam baaardzo duzo razy dzenie i myśl że poprostu stężenie jest słabe... jutro rano po przebudzeniu robię drugi :).. ale sie podjarałam.. mam nadzieję ,że chyba się udało... kochane serce mi tak rośnie z raości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Esia trzymam mocno kciuki! Dzwoniłam do mojej ginekolog. Powiedziała mi, żebym sie zgłosiła na USG 26 pażdziernika!!!Bo wcześniej to i tak nic nie wykryje...Rany tak długo mam czekać na potwierdzenie?! To normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm , może ona ma dopiero wtdy wolny termin?? pęcherzyk ciazowy i dalszy rozwoj widać już w 4-5 tyg ciąży , liczone od daty ostatniej miesiączki.. więc teoretycznie powinna już coś na usg widzieć....ale prawdopodobnie chce mieć większa pewność... 26 .10 prawdopodobnie bedziesz mogla uslyszec bicie serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u niej z terminami raczej nie ma problemów.Przyjmuje prywatnie i zawsze jak dzownie to góra za kilka dni mam wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×