Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

hahah Majka 🌻Kochany ten Twój mąż! Jak czyta to pozdrawiam go serdecznie!!!:) Esia to Ty jak ja, ja też jutro betę odbieram. Nic bym nie robiła tylko spała, ale ja to zawsze pospać lubiałam:P Idę do kuchni, będe gotować jarzynową:P I oczywiście będe tutaj zaglądać! Majka dzisiaj wolne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała wolne:) ale już w piątek biore, więc się ciesze z tym że mam dużo spraw do załatwienia :) więc i tak nie odpoczne :) Dula jednak jade dzisiaj do lekarza, jednak dzisiaj przyjmuje :) już mi się wszystko poplątało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edzia🌻 niestety nie:( idę do pracy na 14:( skarbie jak czytasz to JA CIEBIE TEZ POZDRAWIAM OGROMNIE PS.ZRÓB W KOŃCU TĄ ŁAZIENKĘ:P hahahahaha:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sp[ij dula ,spij kochana i korzystaj ile sie da. chodzcie z mężem do kina na imprezy (nie mowie o dyskotece) bo my przez pierwszy rok ic nie urzylismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się chyba zestarzałam bo tez nie przepadam za dyskotekami, a kiedys chętnie chodziłam:):) Mam warzywa swieże i jak sie mam zabrać za obiernaie, krojenie itp. to już mi się nie chce:D Kruszynka ciekawe co tam Ci lekarz powie. Ja muszę czekać do 26:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie ciekawe czy cokolwiek mi powie, czy że jeszcze za wcześnie ..... ja myśle że czuła teraz leży ze swoim maleństwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka98222
hey dziewczyny mam do was pytanie lekarz stwierdzil u mnie 6 tygodniowa ciaze ale dzidzi nie widac tylko jest cialo zolte widoczne nic wiecej stwierdzil ze jest to spowodowane rzesunieciem owulacji i troszeczke idzie u mnie wolnej to wszystko powiedzcie mi czy w pustym jaju plodowym widac owe cialko zolte czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja nie mam pojęcia, ale skąd takie złe wróżby, że to może być puste jajo płodowe????robiłaś badanie betahcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka98222
nie robilam nie wiem ale wszytskie objawy ciazowe mam jak najbradziej jak bylam na 1 usg to byla czarna kropka na 2 usg widac juz ladny domeczekmojej dzidzi i cialko zolte bez fasolki kazal mi przyjsc za 2 tygodnie ehhh martwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
około 7 tygodnia ciąży zaczyna bić serduszko a jak miałaś później owulkę to wiadomo, że później było zapłodnienie itd......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka98222
ostatnia @ mialam 13 sierpnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×