Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Mi sie tez jeszcze mylicie Ania daj swojego linka do nk, bo Ciebie jeszcze chyba nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam fajne fotki? :) moj maz to paparazzi :) i z wakacji ja mam zdjec z 1000 a on co najwyzej 5 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się kiedyś będziemy wybierać do Zakopanego to odwiedzimy Anię:) A ja tego linka do małej dalej nie dostałam:P Majka piosenka rewelacja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję bardzo:) muszę coś zacząć robić w domu tylko tak jakoś ciężko mi się zmobilizować:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki :) Czuła pewnie już się uporała z porodem :) buziaczki ja wrociłam z hcg...ale dopiero jutro wynik mężuś odbierze.. moje kochane a ja nie mam prawie żadnego śluzu , za to piersi powoli dają o sobie znać.. i kłuje w podbrzuszku ale mniej.. Moje kochane... pozachodzicie w mig... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja_juz_bogata_A_TY
Poszukuję osób chetnych do pracy przez internet, mozesz bardzo dobrze zarobic nie wychodząc z domu (nawet do 2,5 tys na miesiac pracując 2 h dziennie!!!). Ja juz zarabiam, a Ty? jeśli jesteś chętny(a) napisz do mnie maila na adres: kizior508@vp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa dziewczyny zapomniałam:P Ja nie wiem czy czasem mój mąż nie czyta tu co piszemy albo taki zbieg okoliczności:P ale jak sie go zapytałam wieczorem co dziś mam zrobić na obiad to powiedział UWAGA! FRYTKI!!!!!! hahahahhahaha SZOK!:) nie mięso????:) super tylko musze ziemniaki obrać hahaha:D:D:D:D jak mi sie jeszcze coś przypomni to ponarzekam może też będzie skutek:P:P KOCHAM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe do 10 dni możesz dostać:) nie martw sie jeszcze nie masz czym ja dostałam tydzień po odstawieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×