Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

cześć 🌻 czytam i czytam.. nadrukowałyście dzisiaj sporo. Majka fajne butki... ale szukaj kozaków bo zmarzniesz :) ale chce mi sie spać...ide dałabym za ciepełko i łóżeczko... grr..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, ja poproszę herbatkę, buty rewelacyjne majeczka mój poród trwał 45 minut praktycznie, nie dostałam zadnych leków przeciwbólowych. może dlatego bo tak szybko poszło, a myslałam, ze bedzie dłużej. nie wiem co lepsze, bo miałam poród sn dlatego nie mam porównania. poza tym każdy jest inny i nie sposób przewidziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie zgadzam się z Tobą mała każdy poród jest inny i jedna zachwali sn a druga cc:) gdyby nie cc to mnie byłoby mnie i mojego syna dlatego nie powiem złego słowa na cc:) uciekam do sklepu będę niedługo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka super te buty - chyba tez se takie kupie :) tylko ten obcas chyba dla mnie za wysoki... :( zaczekam az dojdzie do Ciebie przesylka i daj znac ile on ma cm :) i ogolnie czy sa fajne - takie jak na zdjeciu a tak wogole to czesc Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aniu:) 9cm ma obcas ale one maja koturne więc myślę że około 1 cm odejdzie.Jak dojdą to napisze czy takie jak na zdjęciu:) Ja uwielbiam buty na obcasie,tylko takie posiadam:) Kiedys jak założyłam na płaskim to nie mogłam chodzić tak mnie mięśnie łydek bolały,nie przyzwyczajone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaaaa pomyłka one nie mają koturny pomyliłam z innymi:) więc obcas ma 9 cm jak dojdą to dokładnie napisze jak wyglądają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, mamuśki a macie może już wózek dla dziecka? Jakiej firmy, bo coś nie mogę się zdecydować a muszę mieć duże koła do gondoli na pewno, bo synek się urodzi w zimie, więc ciężko będzie jechać po śniegu z małymi kółkami. Chyba muszę wziąć na razie taki, a ten typu parasolka na spacery lekki to może później. doradźcie coś jak juz macie wybrane🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniczynka ja nie w temacie wózków ale z tego co wiem to trójkołowe są beznadziejne i tym bardziej, że będzie zima:) słyszałam też,że z firmy Tako sie psują ,teraz taki wybór, że oszaleć można;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka narobiłaś mi apetytu na kozaki i wogole butki :) , mam ochote wszystko pozmieniać. fryzure kolor , eh.. ale mnie wzielo.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka mi te kozaki nie bardzo sie widza - za duzo dodatkow ja dla mnie, obcas tez wysoki jak na zimówki :) - ale jesli Ty sie w takich dobrze czujesz to szalej Kochana, szalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ sie wkurzyłam!!!! i mnie daleeej trzyma!!! piątek kuźwa... deszcz leje już po 16 godzinie.mialam byc w domu ale pieprzony durny głupi spedytor sie kurde kłóci ze mna i mi nie przyjezdza po towar... ależ emocje przezyłam!!! całą spedycję na nogi w piatek przed weekendem postawiłam!!! i cholera musz esiedziec w biurze do 17! no i z tych nerwów aż mnie boli dół brzucha.. ;/ ide na l4 nie bede sie wkurzac i stresować cholera!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko,o tako to nawet nie myślalam bo te z tych tanich i taki już miałam podobny to przekładana rączka się popsuła. Bardziej teraz patrze na typu coneco lub baby dreams,espiro i też chicco tyle że chicco mają małe kółka i nie wiem jak to się sprawdzi na śniegu, ale w końcu długo tego śniegu nie będzie, większość roku jest bezśnieżna. Może warto wziąć to chicco...sama nie wiem. interesuje mnie na pewno kwota między 1000 a 2000 zł i najlepiej z fotelikiem samochodowym i torbą do wóżka. Jeszcze fajne są typu X-lander ale te są ciężkie 17kg z gondolą a np. chicco dużo lżejsze, tyle że te kółka! Trójkołowych nie chce bo jest problem z podjazdami, one są ustawione pod 4 kołowe wózki. Jak coś komuś wpadnie do głowy albo ma już sprawdzone proszę o cynk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie :) Ja już najgorsze mam za sobą, wszystkie zakupy zrobione, łóżeczko złożone i wyposażone, ciuszki poprane , wyprasowane i ułożone do komody dzisiaj jeszcze spakuje torbę no i chyba mam wszystko :), ale padam na ryjka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! Przepraszam, że się nie odzywam. Ja jeszcze dochodzę do siebie, staram się o tym co tam przeżyłam nie myśleć... Póki co jestem cały czas sama z małą w domu, jak będzie więcej czasu, to napiszę o porodzie! Na razie jestem od środy w domu i już mam dość gości. Mała przestała mi spać, a naprawdę potrafiła przygarować :P Przeszkadza jej przy karmieniu moje gadanie heh, może śmieszne, ale widzę, że musi mieć do tego spokój, potem możemy krzyczeć, ona będzie spała :) Jestem strasznie przemęczona, dzisiaj pół dnia płakałam, pierwszy raz poczułam, że mnie coś tak mocno przerasta... Wszyscy by mieli ochotę pomagać, ale wiadomo, bardziej szkodzą, bo Malinka nie lubi noszenia, całowania, tulenia przez kogoś innego niż ja, oni ją biorą na ręce i myślą, że mi pomogą, a w efekcie i tak kończy się po 15 minutach na tym, że muszę ją uspokoić piersią i śpi dalej......... To też wina szpitala, może bardziej moja, bo ja ją miałam rzadko przy sobie, ciągle była z pigułami ehhhhhhhhhh Teraz najważniejsze jest dla niej zatopić nosek w pierś i widzę, że jest szczęśliwa!!! Napiszę jeszcze, dajcie mi czas!!! Pozdrawiamy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
Witam dziewuszki ;) Czula nie martw sie wszystko bedzie dobrze troche czasu i bedzie si nie stresuj sie i nie denerwuj ciesz sie i badz szczesliwa ze malutka zdrowa !! i ze jest juz z wami :)))) my przeprowadzke mamy dzis byly na nowym mieszkaniu meble skrecane jutro jeszcze do ikei jechac meble chlopy beda skrecac, wiec dzis spimy ostatnia noc u przyszlych tesciow :) od jutra na nowym w koncu mieszkanku. mialam sie oszczedzac itp lekarz kazal mi lezec ale kurcze nie potrafie tak, tyle gratow jest do rozpakowania ze jakas masakra imusze powoli to sama zrobic bo inni chca pomoc ale nie ma to jak po swojemu poukladac wszystko... czuje sie w sumie ok, biore duuuzo tabletek myla mi sie co kiedy ... boli mnie krzyz i czesto bardzo na dole brzucha mnie kluje.... sorkiii wielie kochane ale rzadko teraz sie odzywam ale sajgon jest. Pozdrawiam was wszystkie !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczny:)MIlej nieidzieli zyczę:) Czula buziaki wielkie dla Was.Trzymaj sie dzielnie.Najgorsze są poczatki.Poza tym jestes jeszcze podłamana pobytem w szpitalu.Oczywiscie ze dajemy i czas.Najwazniejsze jest to bys doszła do siebie.Twoj nastroj udziela sie Malince wiec pomalutku z wszystkim sobie poradzisz:)A potem jak juz w inny sposob bedziesz myslec o szpitalu bedziesz w stanie nam wszystkim opowiedziec co przezylyscie.Buziaki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Czula nic sie nie martw - wazne ze juz jest ok i ze jestescie razem w domu :) Trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×