Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

a ten castangnus moge brac jezeli biore luteinę i czy to przepisuje lekarz? jak to wyglada dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
castagnus jest bez recapty to lek ziołowy nie wolno go łączyć z ziołami i hormonami,luteina to hormon tak? to chyba nie wolna łączyć bo może się cykl rozregulować a jak długo masz brać luteinę???? castagnus się bierze przez 90 dni bez robienia przerw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kromoni
Witajcie Dziewczyny, jestem tu nowa i mam nadzieję, że odpowiecie na moje pytania, mianowicie kiedy powinno się iść do ginekologa po wykonaniu testu? Miesiączkę miałam dostać w sobotę (17.10), nie dostałam, więc zrobiłam test. Druga kreska wyszła bardzo słaba, ale jednak widoczna, więc powtórzyłam test i wyszło tak samo. Poza tym bolą mnie piersi, mam zaparcia, bóle głowy i bóle w podbrzuszu, podwyższona temperatura i oczywiścia mdłości (zaczęły sie 5 dni przed spodziewanym terminem miesiączki). Chciałabym już się cieszyć, ale się boję... do tego jeszcze mam stan zapalny w zębodole po usunięciu ósemki (2,5 m-ca temu) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kromoni🌻 odczekaj pare dni bo może jeszcze gin na usg nic nie zobaczyć, ciężko jest doradzić, ale ja na twoim miejscu jeszcze bym poczekala z wizyta a poleciałabym na betahcg:) gratuluję ciąży!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kromoni
Dziękuję :) Jutro idę do endokrynologa, bo leczę się na niedoczynność tarczycy, więc przed wizytą jeszcze zrobię test. Mam jeszcze pytanie dotyczące dawki kwasu foliowego, tzn. czytałam gdzieś, że w ciąży powinno się brać dwunastokrotnie wiekszą dawkę niż w czasie starania się. A jak Wasi lekarze? Przepisywali większą dawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki maja za odpowiedz, biorę luteinę, a to czysta prolaktyna tzn. hormon, także odpada jeszcze przez 2 miesiące. w takim razie ten castangnus zacznę od grudnia albo stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny idę dzisiaj po południu do gina z wynikami z hsg, jestem ciekawa co mi dalej powie. kazał mi przyjsc w 14 dc więc moze zrobi mi usg i monitoring?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kromoni poczekaj do wizyty z większa dawkę kwasu.Lepiej niczego sama nie zmieniaj, lekarz może Ci poleci jakis zestaw witamin?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karla🌻 trzymam mocno kciuki za dzisiejsza wizytę.Tak teraz pomyślałam, jak nie wspomni o monitoringu to może sama zaproponuj???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj ide do niego z takim nastawieniem i powiem że chcę monitoring i koniec. już mam dość zastanawiania się czy owu była czy nie. Temp szaleje, brak skoku, ale inne objawy są na owu. takiej 100 % pewnosci nigdy nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po owu temp powinna sie podnieść i utrzymać przez conajmiej trzy dni, a w przypadku ciąży powinna sie utrzymać na podwyższonym poziomie przez długi czas. Jak brałam clo, to zawsze miałam skok temp. a clo to lek który stymuluje owu, więc wydaje mi się że jak nie ma skoku to owu tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokładnie nie ma skoku to nie było owulki......z lekarzami jest niekiedy tak, że samemu trzeba ich pokierować bo mam wrażenie , że niekiedy im się nie chce nas leczyc i tylko odbębnią wizyte i do domu;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie - chociaz mojego wszyscy w mieście chwalą że jest najlepszy - a moze on już teraz tylko jedzie na dobrej opini i odwala swoją robotę byle jak. Zaczynam miec wątpliwości, dlatego dużo zalezy od dzisiejszej wizyty. jezeli mnie spławi to już więcej do niego nie pójde i poszukam innego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja dopiero wstalam.Wczoraj te badania jakos kiepsko na mnie wplynely.Zle sie czulam.Dzis mam wizyte u ginki.Dobrze ze po poludniu bo tereaz nie mialabym sily.Musze napic sie kawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala wcale nie uciekłam :) po prostu zajęłam się troszkę pracą :) samopoczucie bardzo dobre, jak zwykle zresztą :) choć nie powiem pospałabym jeszcze troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze,że zrobiłam wczoraj zakupy na dzisiajszy obiad to nie muszę wychodzic z rana do sklepu.....zimno tam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×