Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

zrobiona :) pychotka! zapraszam, która chętna? do tego kawusia dla staraczek i herbatka dla mamusiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochana Madziu👄jestes dzielną kobitką naprawdę:) Taaaak!:) mocno cię przytulam:):):)i buziaka ślę:) Nie myśl o przykrych i niemiłych chwilach, tylko o tych przyjemnych i jedynych dla Ciebie. Wracaj kochana szybciutko do zdrówka🌻🌻🌻 Wielkie buziaki od cioci dla Malinki👄👄👄 Aniu ja poproszę kawusię i karpatkę:)UWIELBIAM:):):) kochane miłego wieczoru pa do jutra:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny :) witam w poniedziałkowy mglisty poranek i życzę miłego dnia :) Byłam w piatek na usg i widziałam swoje maleństwo:) ma całe 3,8 mm i według tego jest to przełom 5/6 tygodnia :) ale jestem szczęśliwa :) Rodzince już sie pochwaliłam :) wczyscy zaskoczeni, aczkolwiek szcześliwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobitki, pogoda okropna, zimno, rano tak mi się wstawac nie chciało. Czuła najwazniejsze, że Ty i Malinka jesteście zdrowe i w domu. Nie mysl o tym, maleństwo to wszystko wyczuwa. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Mam dzisiaj strasznie dużo pracy:( Czuła, głowa do góry wszystko bedzie dobrze! Kruszynka, bicia serduszka jeszcze nie słyszałaś? Ja jeszcze tydzień i coś będe wiedziała:) Majka[usta}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słyszałam serduszka, ale nie wiem czy to przez to że ze mnie gapa, czy lekarz chciał pójść na łatwizne..... niby w 5 tyg zaczyna bić serduszko więc powinno być słychać, ale lekarz nic na ten temat nie powiedział, a ja z wrazenia jak już zobaczyłam kropeczke zapomniałam o serduszko zapytac... nie wiem kiedy teraz bedę miała usg?? jak będe na wizycie w połowie listopada to będe muaiała się dowiedzieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Ja wlasnie wrocilam z badan(mocz,morfologia i cukier po obciazeniu)Po wypiciu tej glukozy zwyczajnie zaslablam.Takie to bylo slodkie ze myslalam wogole ze zwymiotuje. Kruszynka u mnie w 6tyg bilo serduszko ale nie slyszalam tylko ginka pokazala mi na ekranie jak pulsuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff chwilkę przerwy sobie robię:) Mnie dzisiaj troszkę muli. Zjadłam pączka i myslałam,że zwymiotuje:/ Mnie wg badań bety wychodzi, że jestem w 7 tygodniu teraz, a w czwartek ósmy się zacznie wg moich obliczeń. A Ty przecież miałaś Kruszynka @ wcześniej niż ja...Nic nie kumam:):) Dobrze, że już blizej niż dalej na USG. Majeczko szkoda, że nie masz dzisiaj wolnego to byś poodpoczywałą🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od paru dni nie mogę na siebie patrzeć;( taki mam trądzik jak w wieku 15 lat:( wyglądam strasznieeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe od czego tak masz?? Moja znajoma miała tak w ciązy:):):) A tak poważnie to może wybierz się do apteki po jakiś specyfik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanie zastanawiam się czy to nie od castagnusa? kończę teraz 2 opakowanie jeszcze jedno musze wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciąża odpada mam zero objawów i do tego czuję, że @ sie zbliża:( dzisiaj temperatura jeszce nie opadła jak przed @ ale pewnie w ciągu 2 dni dostanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dula ja powiem szczerzę że nie wiem jak to jest wyliczane.... no ale na usg to chyba według wielkości fasolki więc wydaje mi się że najbardziej prawdopodobne:) według moich wyliczeń to powinien byś juz poczatek 8tyg, no ale jak widać tak nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka ja odkąd jestem w ciąży mam własnie strasznie zanieczyszczoną twarz, a kiedyś miałam ladna i pryszcz to byl poprostu cud ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na karcie ciązy musisz mieć wyliczone od miesiączki a według USG możesz mieć nawet 2 tygodnie róznicy ja tak miałam w ciąży termin według miesiączki na 10 czerwca a według USG na 20 maja:) a urodziłam 22 czerwca hahaha:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Majka ja tez nie moge na siebie patrzeć... przez weeknd wyskoczyło mi tego więcej niż przed okresem,a to dopiero 14 dc. dzisiaj ide do gina - ciekawe co mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja gdzieś czytałam, ze ciąże się liczy od dnia @ i my Kruszynka liczymy od daty @, a lekarz pewnie od daty zapłodnienia i stąd ta róznica:) Majka mnie dzisiaj tez się nic nie chce. Dobrze, że obiad mam z wczoraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarz liczy od ostatniej @ na 100% i wy tez dobrze liczycie bo przeciez nie wiadomo kiedy doszlo do zaplodnienia u jednej moglo byc to w 15dc a u drugiej w 23dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam cycki nabrzmiałe i bolące. Zostało mi to do dzisiaj:) Jak się mocniej dotknę to ból jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbieram się zaniedługo do domku.Resztę pracy zostawiam sobie na środę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×