Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Cześć mam grypę ledwo żyję temp prawie 40 stopni;( byłam u lekarza dostałam leki i mam nosa z dom nie wysuwać:( opierdzieliła mnie, że sie nie zaszczepiłam:( echhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pech do tego taki, że akurat teraz mi owulacja przypada:(:(:(:(:(:( więc tan cykl stracony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko Słonko! Kuruj się! Zdrowie najważniejsze! i do łóżka!:) Myslami jestem z Tobą🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
czesc kochane :* fridka przede wszystkim gratuluje zaciazenia bedzie si :))) Majka faktycznie kuruj sie bo nie ma zartow co do grypy a najgorsze sa powiklania !!! do wyrka juz ! :) dula jak sie autko sprawuje ?:) czula slonce ty moje jeja z tym twoim michem ja juz bym sobie porozmawiala i wbila mu troche do tego lba wrrrr ....jestes kochana bardzo bardzo dzielna,podziwiam cie !!! :* nie daj sie zobaczysz wszystko sie ulozy !!! ja sobie przyjechalam do biura z A bo mi sie w chacie nudzi, bylam w zeszlym tygodniu u gina mojego niedowierzlaam, od 1,5 miesiaca pierwszy raz na ktg mi wyszlo ze nie mam skurczy normalnie cieszylam sie jak dziecko :) moja blaneczka wazyla w czwartek zeszly jak bylam u gina 1400g lekarz powiedzial ze wszystko idealnie i waga i rozwoj :)))) poza tym od zeszlego tygodnia w brzuszku 3 cm przytylam brzuszek sie robi coraz wiekszy ponoc wlasnie w 7 i 8 miesiacu najbardziej rosnie tak ?? siara i bialawy plym z sutkow tez juz leci ... a waga moja sie nie zmienia procz wiekszego brzuszka takze niestety jakos mega duzo nie przybiore heh ;) wiecie co mam pytanie bo moja przyszla bratowa od pol roku sie z mezem staraja o dziecko i nic... co wy za ziolka czy syropy pijecie moze jej powiem niech sobie kupi co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane babki Majka do wyrka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smieska super ze nie masz tych skurczy :) marzencia864 do powtorki :) ja mam coraz mniej pokarmu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufffffffffff wreszcie wyłowiłam szczątki tej zjedzonej ryby :D:D:D:D:D czekam az chlor opadnie :-P i wrzucam te jeszcze nie zjedzone :D no cisza, cisza cos tu..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam na chwilkę..... czuła nie kumam jaka ryba??? jaki chlor??? boże przez tą gorączkę nie wiem jak sie nazywam:/ spałam sobie smacznie i nagle telefon mnie obudził...z pracy:(:(:( kurdeee.....L-4 mam no nie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka 🌼 z pracy :( grrrrrrr no bo jedna z rybek zjada resztę i dziś wreszcie wydobyłam ta ktora zjadla ostatnio, to znaczy jej czesci :D bo plywaly w szkle :( a Ty jak juz lepiej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuła🌻 aaaa no to teraz kumam:P u mnie bez zmian nadal gorączkuje 39,4 zbije do 38,4 i jak tabletki przestają działać to od nowa Macieju:( nigdy wcześniej nie miałam grypy straszna męczarnia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty na pewno masz rybki hodowlane?:P może jakaś pirania tam pływa??:P:P:P:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i po następnej :( cholerka ale została tylko ta ZJADAJĄCA :D:D:D:D chyba sama siebie nie schrupie hm??? hihi Majka 🌼 one razem były w jednym szkle w zoologicznym, ale tutaj... może chciała być tą silniejszą :-P Buziulki na dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Zmieniam tabelke bo @ jak zwykle przylazla dzis z samego rana..... Dzielnie pije ziolka i juz coraz lepiej mi idzie hehehe.....mam nadzieje ze nastepna @ juz sie nie pojawi bo wypada mi gdzies okolo Wigilii....moze bedzie prezent na Swieta, oj tak bardzo bym chciala:):) Pozdrawiam Was wszystkie i przesylam 👄, oraz trzymam kciuki za wszystkie:)Papa!!!! STARAJACE SIE: Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ edith26................26.................14........... ..............28.11.09 marzencia864........23..................9............... ...........04.12.09 laura33................33..................7............ .............06.12.09 martacs................29............................... .............07.12.09 mała_81...............28..................5............. ............11.12.09 majka242..............29................................ ...........12.12.09 Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........24.12.09 edytka1980...........29.................14............ ..............????????? malutka8686..........23..................2.............. . ...........??????? karla83 ................26 ................11 .......... ..............??????? basia29................29..................9............ . ............?????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chcedzidzie..25..........1..........40.........24.11.09 .....Wiktor/Julian Koniczyna30..30..........7..........37........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........36........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........31........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3.......... 29....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........?.........czerwiec 2010............. labudka82......27.........15..........10.........09.06.2 010.............? dula.............26..........8...........12........10.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........12.......13.06.2010..Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄STARAJACE SIE:👄 Nick....................WIEK..........ILOŚĆ CYKLI....................DATA@ edith26................26.................14........... ..............28.11.09 marzencia864........23..................9............... ...........04.12.09 laura33................33..................7............ .............06.12.09 martacs................29............................... .............07.12.09 mała_81...............28..................5............. ............11.12.09 majka242..............29................................ ...........12.12.09 Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 Myszka24..............26..............ok.31............. ...........24.12.09 edytka1980...........29.................14............ ..............????????? malutka8686..........23..................2.............. . ...........??????? karla83 ................26 ................11 .......... ..............??????? basia29................29..................9............ . ............?????? 🌻BRZUSIOWE MAMY:🌻 nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chcedzidzie..25..........1..........40.........24.11.09 .....Wiktor/Julian Koniczyna30..30..........7..........37........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........36........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........31........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3.......... 29....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........?.........czerwiec 2010............. labudka82......27.........15..........10.........09.06.2 010.............? dula.............26..........8...........12........10.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........12.......13.06.2010..Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... ❤️MAMUSKI:❤️ NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Majeczka jak samopoczucie? Brzuciowa gratuluję lodóweczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. dawno się nie odzywałam, ale się załamałam. W ciąży oczywiście nie jestem. W tym miesiącu nie biore żadnych leków na owulację bo lekarz powiedział, że najpierw musi zobaczyc wyniki męża. Tak więc nie ma sensu sie starać, choć mąż chce, ale ja już w nic nie wierzę. I jeszcze dowiedziałam się że moja bratowa jest w ciąży. Wyobrażacie to sobie są miesiąc po ślubie i już jest w ciąży, za pierwszym razem. Nic nie brała, żadnych specyfików, nie leczyła się. A ja co już tyle czasu minęło i nic. Dlaczego tak się w zyciu układa, nigdy tego nie zrozumiem. Czym ja sobie w życiu na to zasłużyłam, zawsze miałam i mam pod górkę. Dziewczyny pomóżcie mi bo ja juz nie daje rady, nie mam już siły. I do tego wszystkiego pokłóciłam sie z mama i powiedziałam jej ze tak bardzo chciała miec wnuka to teraz synowa jej da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:) Ale dzis u mnie paskudna pogoda....leje okropnie az sie z domu ruszac nie chce.Dzis mam wizyte u ginki o 14tej,a tak mi sie nie chce wychodzic.Ostatnio wogole zalapalam lenia na calego.najchetniej tylko bym lezala:)a co tam...korzystam poki moge:):) Zapraszam na kawke lub herbatke😘 Majeczko jak samopoczucie dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu slonce...nie poddawaj się.Nie mozesz sie tak zalamywac.Rozumiem Twoj bol,tym bardziej jak wokol same dzieci się rodzą,ale pamietaj ze Ty tez jeszcze sie doczekasz.Najwazniejsze to byc dobrej mysli i probowac.Niech maz zrobi badania wspomagaj go wit C ktora porpawia jakosc plemnikow i kochana nie poddawaj się.Musisz byc silna i musisz wierzyc.Wiara naprawde czyni cuda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu Słonko nie możesz się załamywać! Zawsze trzeba sobie znależć "światełko w tunelu". Ze mną było wszystko w porządku a udało się Nam dopiero po 8 miesiącach...! Glowa do góry Kochana! Aż mi się smutno zrobiło:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwonko wypoczywac i leniuchuj póki masz możliwość! ciąza ma swoje prawa:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) dla mnie herbatka. Basiu 🌻 najgorsza porażka to sie poddac...nie rób tego. Znajdz w sobie jeszcze troche siły i nadzieji.Zajdziesz w ciąże w najbardziej odpowiednim momencie..jaki uzna natura..Denerwujące jest to że nie mamy na to wpływu, ale ułoży się wszystko na dobre. Jesteś dzielna dziewczyna , a jeden cykl przerwy w staraniach to może nawet dobry pomysł troche relaksu jeden cykl bez oczekiwania- mi pomógł, w tabelce mam zapisane 2 cykle starań z WAMI..ale wcześniej też się nie udawało.. Cierpliwości 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz tak oglądam tabelke to chcedzidzie miała wczoraj termin porodu, ktoś wie co u niej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze Wy wszystkie jesteście zdrowe, tylko ja się lecze bo mam cykle bezowulacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, ale nie będę zmieniać nic w tabelce, bo nie wiem kiedy dostane @, ostatnio jak nie brałam leków to miałam 2 razy w miesiącu, a teraz nie wiem, juz nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, wiem co czujesz, mnie tez czasem nachodzą takie myśli, to jest silniejsze od nas, ale niestety to nic nie pomoże, może jedynie pogorszyć Twoje relacje z mężem. Nie myśl usilnie o ciąży, mi kiedyś ginka powiedziała, że nawet sobie sprawy nie zdaję z tego jaki blokada psychiczna może mieć wpływ na starania, powiedziała żeby wyluzować, zająć się czymś innym, a to przyjdzie samo. I pomyśl Basiu, ona ma rację, widzisz Fridka całkiem wyluzowała i się jej udało :-) a wiara rzeczywiście czyni cuda. Jesli się poddasz i z góry zakładasz że się nie uda to jak może się to spełnić. Jesli ma sie marzenia, to oczekuje się ze się ziszczą, nie zakłada sie że się nie uda. Więc głowa do góry, nie jesteś sama z tym problemem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
czesc dziewuszki moje kochane ;* Basia kochana bedzie dobrze dziewczyny dobrze pisza ze wiara naprawde czyni cuda zobaczysz ze bedzie wszystko ok i zajdziesz w ciaze nie ma innej opcji tylko nie zalamuj sie bo najgorzej sie zalamac !!!! badz silna i cierpliwa !:*:* U mnie dolina.... jechalam z moim a do pracy poklocilismy sie zaczal mi mega ublizac ze mam spierd..... ze mi zapierdo... itp rece mi opadaja ja go nie poznaje zaczal sobie za duzo pozwalac ja tak do niego sie nie zwracam. do tego w sobote mamy jechac do jego rodziny do lodzi na urodziny jego ciotki i powiedzialam mu "zapomnij ze z toba gdzies pojade" a on "to jak nie pojedziesz to slubu cywilnego nie bedzie" no czaicie to wogole ? kur.... gowniarz niedojrzaly mysli ze co bedzie mnie slubem szantazowal .??!! ja mam dosyc jestem w 7 miesiacu ciazy a takie stresy mam przez niego ... :((( wyszedl z biura i mi napisal eske "konfidenci w dupe rznieci" no czaicie ? kur...wa ja nie wiem czy nie odejde od niego traktuje mnie jak jakiegos smiecia a ja tylko rycze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maratcs
Basiu, nie mam dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×