Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Biedactwo🌻 Ale moze szybciutko przejdzie... Mnie się nie chce pracować:/ Siadam za biurkiem i nuda...patrze w komputer. Chce już początek miesiąca bo przynajmniej będe miała się czymś zająć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Fridka przedewszystkim gratulacje!!!!! Dula Tobie też gratuluje samochodu :) Majka z grypa nie ma zartów, lecz się porządnie!!! Jak tam po weekendzie?? u mnie minął spkojnie i całkiem sympatycznie :) od dzisiaj do piątku zajmuje się swoją 2 letnia siostrzenica, więc niebęde miała za bardzo czasu na pisanie :) Także buziaki dla Was i miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko to nie ma żartów. Może idź do lekarza po jakieś antybiotyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 dla wszystkich :) Majka 🌼 a kto popilnuje Malinki jak Ty będziesz chorować :-P U mnie nadal w domu burza, już myślałam, że jest lepiej, ale wczoraj pizłam drzwiami po drugiej stronie :) Gdybym dzisiaj nie miała wizyty u ginekologa to bym nie wróciła z małą na noc :0 Co za facet wrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzusiowa tylko się nie denerwuj i nie stresuj! Szkoda Ciebie. Faceci tak zazwyczaj mają, że ciężko cokolwiek do nich dociera...niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro pójdę do lekarza, bo dzisiaj nie ma mnie kto zastąpić w pracy:( Do tego ile będzie gadania, że po urlopie ide na L-4:((( Madziu🌻współczuję Ci kochana bardzo z takim mężem:( może nim jakoś potrząśnij niech coś do niego dotrze:( ma wspaniałą żonę i córkę a tak wszystko psuje:(:( kochana ja Cię podziwiam jaka ty jesteś silna❤️❤️ ps.daj znać co u gina!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy Majeczko jak w pracy, najważniejsze jest Twoje zdrowie!! Pogadają i im przejdzie, a Ty masz prawo się kurować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bynajmniej wczoraj posprzątał ten panujący w kuchni chlew :D Nie myłam naczyń kilka dni znowu, żeby nie miał szklanki ani sztućców :) Niech się nauczy i zobaczy ile ja muszę robić w domu sama A CO !!!!!! Wiecie co dziewczyny??? Ja siebie sama też podziwiam :) Rodzina to mnie terroryzuje, że mam zacząć butlą karmić, bo mała nerwowa (ona na tym najgorzej cierpi, bo ja się wypłaczę i mi przejdzie) i tak też rzeczywiście jest, nie spała wczoraj znów cały dzień... Tylko histeria i płacz, matko jak ja umieram patrząc w te malusie smutne oczy :( :( :( Do tego na mnie jadą, że ma go zostawić, a dokąd cholera mam pójść??? mała już znerwicowana i mam się teraz tułać dla niej po obcych domach??? Bo przecież każdy z rodziny ma dzieciaki, krzyki, hałasy.... I do tego wszystko inne ehhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuła kochana Ty jesteś taka silna, ze aż sobie nie umiem wyobrazić!! Może rzeczywiscie lepiej małą przestawić na butelke?Albo mniej się denerwować. Choć wiem, ze łatwo się mówi...W rzeczywistości juz nie jest tak prosto! U mnie wszystko ok, w piatek idę na usg i troszkę się stresuję. Mam nadzieję, ze wszystko będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czuła czy Twój mąż też taki był przed narodzinami Malinki, czy dopiero po porodzie tak sie zmienił?? bo jeśli po porodzie to aż się boje co bedzie z moim M...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane, jestem po szkoleniach, wyjazdach i przeziebieniach mojego dziecka. Dużo sie u mnie dzialo, ale co ja tu widzę nastepna fasolka na forum. Fridka gratuluję serdecznie, zazdroszczę, ale tak pozytywnie :) Czuła spokojnie, postaraj sie z nim porozmawiać. Może nie potrafi sie odnależć w roli ojca i potrzebuje troche czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha zaczęłam sobie mierzyc temperaturęi piję ten syrop co mi Majeczko poleciłaś. Zobaczymy. temeratura od tygodnia 36,6 lub 36,5, a 18 powinnam mieć owulacje, nie wiem juz co mam robić zeby sobie pomóc. na pewno zmienię lekarza od nowego roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki.Majeczko kuruj sie kochana bo z grypa nie ma zartow.Jak juz jest temp to do lozka pod kolderke niestety.... Czula bardzo Ci wspolczuje.Ja sobie nie wyobrazam aby moj M tak sie zachowywal.Podziwiam Cie ze to wytrzymujesz,no ale coz jezeli uwazasz ze nie masz innego wyjscia to chociaz sprobuj z nim o tym rozmawiac.Do skutku.A moze powiedz ze odejdziesz z malą jezeli sie nie zmieni.Przeciez Ty sie wykonczysz kochana.... Ja jutro na badanka i w srode wizyta u ginki. Buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE: Nick..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ martacs................29............................... ..............22.11.09 Myszka24..............26..............ok.30............. ............22.11.09 edith26................26.................14........... ..............28.11.09 marzencia864........23..................9............... ...........04.12.09 laura33................33..................7............ .............06.12.09 mała_81...............28..................5............. ............11.12.09 majka242..............29................................ ...........12.12.09 Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 edytka1980...........29.................14............ ..............????????? malutka8686..........23..................2.............. . ...........??????? karla83 ................26 ................11 .......... ..............??????? basia29................29..................9............ . ............?????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chcedzidzie..25..........1..........40.........24.11.09 .....Wiktor/Julian Koniczyna30..30..........7..........37........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........36........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........31........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3.......... 29....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........?.........czerwiec 2010............. labudka82......27.........15..........10.........09.06.2 010.............? dula.............26..........8...........12........10.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........11.......13.06.2010..Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc Matko ja juz 31 tydzien.......ale ten czas leci.Zmienilam tygodnie ciazy naszym dziewczynom ktore sie nie pojawiaja.Swoją droga tez sie zastanawiam co u nich i czemu nie daja znaku zycia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super niecale 20 km ode mnie zmarl dzis 22 letni chlopak na swinska grype :( a jezeli chodzi o micha to rozmowa nie ma sensu zadnegooooooooooo ale wlasnie wrocil z pracy matko co sie stalo??? o tak wczesnej porze??? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D a i Malinka dzis dostala pierwszy raz mleko Nan ehhhh bez cycuszka ;-) bo sciagalam laktatorem i ledwo co tam sie srkoplilo i nie wiem czy sprzet zawiodl czy pokarmu brak :) buziulki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruszynka173 🌼 on mi nigdy nie pomagal w pracach domowych, po prostu tesciowa wszystko robila i mial pod nos a sprawy meskie domowe :) to ona se tam kogos wzywala takze on nie byl tego nawet nauczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE: Nick..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ Myszka24..............26..............ok.30............. ............22.11.09 edith26................26.................14........... ..............28.11.09 marzencia864........23..................9............... ...........04.12.09 laura33................33..................7............ .............06.12.09 martacs................29............................... .............07.12.09 mała_81...............28..................5............. ............11.12.09 majka242..............29................................ ...........12.12.09 Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 edytka1980...........29.................14............ ..............????????? malutka8686..........23..................2.............. . ...........??????? karla83 ................26 ................11 .......... ..............??????? basia29................29..................9............ . ............?????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chcedzidzie..25..........1..........40.........24.11.09 .....Wiktor/Julian Koniczyna30..30..........7..........37........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........36........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........31........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3.......... 29....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........?.........czerwiec 2010............. labudka82......27.........15..........10.........09.06.2 010.............? dula.............26..........8...........12........10.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........11.......13.06.2010..Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! a Ty martacs masz takie krotkie cykle??? 2 tygodniowe??? w sumie to u mnie nic nowego, czytam Was, ale nie za bardzo mam co pisać... moze gdybym w pracy miala chwile aby do was zajrzec, a tak to Wy rano gadacie,a ja to wieczorem "zczytuje" :) a więc jak co dzien gaszę światlo! dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki kochane :* podobno kto pyta nie błądzi, więc ja znów z pytaniem do was ;) zrobiłam wczoraj teścior (a co miałam w domu to czemu ma leżeć? ;)) po trzech minutach była tylko jedna kreska, ale po godzinie pokazała się druga i to nie jakaś tam bledziutka tylko całkiem dobrze widoczna. jak sądzicie co to może oznaczać? mam nadzieję, że nie to, że "po upływie więcej niż 3 min wyniku nie odczytywać" ;/ a i temp mam 37 stopni w 21 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzencia powtórz test za pare dni...możliwe że coś tam jest..ale wiesz...na chłodno powtórz teścik..ja tak miałam pare razy.... zwiazki chemiczne tam wydzielają już sie dalej... Cześć dziewczyny.. 🌻 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJACE SIE: Nick..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ Myszka24..............26..............ok.30............. ............22.11.09 edith26................26.................14........... ..............28.11.09 marzencia864........23..................9............... ...........04.12.09 laura33................33..................7............ .............06.12.09 martacs................29............................... .............07.12.09 mała_81...............28..................5............. ............11.12.09 majka242..............29................................ ...........12.12.09 Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 edytka1980...........29.................14............ ..............????????? malutka8686..........23..................2.............. . ...........??????? karla83 ................26 ................11 .......... ..............??????? basia29................29..................9............ . ............?????? BRZUSIOWE MAMY: nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chcedzidzie..25..........1..........40.........24.11.09 .....Wiktor/Julian Koniczyna30..30..........7..........37........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........36........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........31........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3.......... 29....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........?.........czerwiec 2010............. labudka82......27.........15..........10.........09.06.2 010.............? dula.............26..........8...........12........10.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........12.......13.06.2010..Nadia/ Samuel Fridka..........29.........11............6............ ..Karol/Lenka.......... MAMUSKI: NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. .........cc Marzencia poza tym do @ jeszcze troche dni zostało..poczekja kilka dni i powtorz..mi test pozytywny wyszedl przed @ jeszcze tlyko baaaardzo blada kreska. U każdej jest inaczej... Zycze II kreseczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja dziwo z rana, ale tylko aby sie przywitac, przy okazji zapraszam na kawe i herbate :) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×