Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

haha:) urodziłam się w niedziele 13 i to się zgadza bo jestem śpioch i straszny leń!!! ale nie w pracy!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to mnie zabiłaś:D:D Ja też urodziłam się w niedziele!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dokladnie:) A ja się użeram z drukarka bo mi franca drukować nie chce...wrrr a szef ma po fakture podjechać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jade do biura do Katowic:) A potem muszę jescze do księgowej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umarłam ze śmiechu!!!!!!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D JAK UPRAWIAJĄ SEKS? BANKIER - na raty ALPINISTA - zawsze na górze INŻYNIER - zgodnie z planem LISTONOSZ - dochodzi szybko POLITYK - kończy na obietnicach DENTYSTA - wiadomo zawsze oralnie ŚMIECIARZ - dochodzi raz w tygodniu POLICJANT - twarda pałka z kajdankami SZACHISTA - bije króla nawet przy królowej DETEKTYW - tylko w ciemnościach i incognito DŻOKEJ - galopuje ostro i zawsze chce być pierwszy PIŁKARZ - jak nie faul to spalony i nigdy nie może trafić DOSTAWCA PIZZY - jak nie dojedzie w 5 min to zimny NUREK - ma wielkie ciśnienie zwłaszcza gdy jest głęboko GOLFISTA - małe piłeczki, a upiera się żeby zaliczyć 18 dziurek MUZYK - ma niezwykle sprawne palce, ale potrzebuje dyrygenta PRACOWNIK BIURA PODRÓŻY - nigdy nie może znaleźć właściwego miejsca DEALER SAMOCHODOWY - nie ważne gdzie i komu, aby tylko wepchnąć ten swój złom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dziewczyny a gdzie Wy sie wszystkie dzisiaj podziewacie??:) Ale mnie senność zaczęła ogarniać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i pogodziłam sie z mężem:) juz nie moge sie doczekać kiedy wróci z pracy!:):):):):)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny znów proszę o poradę. mierzę temp już parę miesięcy i w tym cyklu mi nie wzrosła a jest już 15 dc, a cykle mam 30 dniowe. czy to oznacza że nie mam owulacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzencia może Ci wzrosnąć temp nawet 20dc i dalej też:) nie martw się:) jesli okazałby się bezowulacyjny, każda kobieta może w ciągu 12 cykli mieć jeden bezowulacyjny cykl,to normalne;) Ja ostatnio miałam cykl 28 dniowy i wzrost miałam w 17 dc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja się już melduje ;) teraz jak siedzę w domu to nie chce mi się nawet do kompa podchodzić;) bardzo się ciesze że już się pogodziłyście ze swoimi M 👄 Dula a ty się trzymaj, może jutro już cie nie będą te mdłości męczyć:) Mi też się właśnie wydaje że to usg jest dopochwowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooo nareszcie🌻 matko czekam i czekam nikogo niet:) co to u Ciebie??? jak się czujesz oprócz zmęczenia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe bardziej jestem leniwa niż zmęczona ;) nie no czuje się bardzo dobrze, zero dolegliwości (całe szczęście ) a zaraz i tak zacznie się 2 trymestr więc samopoczucie powinno się polepszać :) słuchajcie moja koleżanka też jest w ciąży tera termin ma na marzec 2010 i słuchajcie przytyła tylko 3kg!! szok ona pewnie wogóle brzuszka nie ma... jutro się z nią zobaczę to będe mogła ocenić :) ale coś czuje że bedzie miała taki brzuszek jak ja teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 kg to niewiele, patrząc jescze ze za 4 miesiace bedzie rodzić. Ja juz w domku. Majeczko buziaki dla Ciebie i męza!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×