Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Dzięki 👄 Kochana kobita z Ciebie, że się tak martwisz 🌼 Byłam u lekarza, wyniki trochę odbiegają od normy, ale anemii nie mam :) Psychicznie też już lepiej, michu np dzisiaj był prawie 2 godz z małą, fakt że spała ;-) Ale to już coś :D Może się coś zmieni, ale wiem, że to do czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cd..... Wiek mężczyzn ♥ •*¯*•.♥ :0 – 20 lat – mężczyzna jest jak FIAT: mały i figlarny. 20-30 lat – mężczyzna jest jak PORSCHE: szybki i energiczny. 30-40 lat – mężczyzna jest jak CITROEN: perfekcyjny. 40-50 lat – mężczyzna jest jak POLONEZ: obiecuje więcej niż może zrobić. 50-60 lat – mężczyzna jest jak ŻUK: trzeba go ręcznie zastartować. 60- … lat – wypada zmienić markę. Wiek kobiet: ♥ •*¯*•.♥ 0 – 20 lat – kobieta jest jak AZJA: dobrze znana, ale jeszcze nie odkryta. 20-30 lat – kobieta jest jak AFRYKA: gorąca i wilgotna. 30-40 lat – kobieta jest jak USA: wydajna i technicznie doskonała. 40-50 lat – kobieta jest jak EUROPA: po dwóch wojnach światowych, wykorzystana ale wciąż piękna. 50-60 lat – kobieta jest jak ROSJA: wszyscy wiedzą gdzie to jest, ale nikt nie chce tam jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, że już jej ta opuchlizna(krwiak to był chyba tak?) z głowy zeszła:) śliczna coraz większa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam:) Podczytuje Wasz topik dziewczyny od dluzszego czasu i ciesze sie za kazdym razem jak ktoras z Was oglasza dobre wiesci o II kreseczkach i trzymam za Was kciuki:) Czy duzo Was zaszlo w ciaze po piciu Mieszanki Ojca Klimuszki na zrosty?? My staramy sie o dzidziusia juz bardzo dlugo , ale dopiero w tym roku dowiedzialam sie ze nie mam jednego jajowodu , a na drugim sa zrosty....mialam robione HSG ale nie udalo sie usunac tych zrostow....lekarz wiec zaproponowal nam Invitro, ale nie decydujemy sie na to....postanowilam wlasnie sprobowac tych ziolek....zamowilam je przez internet i wlasnie na dniach mam otrzymac przesylke....mam nadzieje ze po tych ziolkach uda nam sie zajsc w ciaze..... Mam nadzieje ze nie macie nic przeciwko temu zeby do Was dolaczyc.... Pozdrawiam Was wszystkie i zycze milutkiego dnia👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć myszka24:):):) wskakuj do Naszej tabelki, witamy Cię w Naszym gronie:) Ja też mam jeden jajowód,usunięty mam razem z jajnikiem:( piłam tą mieszankę ale nie zadziałała,czeka mnie HSG lub laparo jeszcze nie wiem co zadecyduje lekarz. Wiem, że dziewczyny piły te ziółka, na pewno koniczynka piła i zaszła od razu:D Trzymam kciuki bardzo mocno kochana:) Nam lekarz tez zaproponował klinikę ale odmówiliśmy. 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚĆ CYKLI...............DATA@ karla83 ................26 ................11 .......... ..............05.11.09 basia29................29..................9............ . ............07.11.09 Fridka..................29.................11........... ..............14.11.09 martacs................29............................... ..............22.11.09 edith26................26.................14........... ..............28.11.09 marzencia864........23..................9............... ...........04.12.09 laura33................33..................7............ .............06.12.09 mała_81...............28..................5............. ............11.12.09 majka242..............29................................ ...........12.12.09 Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 edytka1980...........29.................14............ ..............????????? malutka8686..........23..................2.............. . ...........??????? brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chcedzidzie..25..........1..........25.........24.11.09 .....Wiktor/Julian Koniczyna30..30..........7..........30........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........15........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........30........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3.......... 29....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........?.........czerwiec 2010............. labudka82......27.........15..........10.........09.06.2 010.............? dula.............26..........8...........11........10.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........11.......13.06.2010..Nadia/ Samuel Mamuśki NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. ..........cc wskakuj;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ..........WIEK..........ILOŚCYKLI...............DATA@ karla83 ................26 ................11 .......... ..............05.11.09 basia29................29..................9............ . ............07.11.09 Fridka..................29.................11........... ..............14.11.09 martacs................29............................... ..............22.11.09 Myszka24..............26..............ok.30.........................22.11.09 edith26................26.................14........... ..............28.11.09 marzencia864........23..................9............... ...........04.12.09 laura33................33..................7............ .............06.12.09 mała_81...............28..................5............. ............11.12.09 majka242..............29................................ ...........12.12.09 Ania_29................29.................9............ ..............17.12.09 edytka1980...........29.................14............ ..............????????? malutka8686..........23..................2.............. . ...........??????? brzusiowe mamy nick............wiek..ilość starań..tydzień...poród...........imię chcedzidzie..25..........1..........25.........24.11.09 .....Wiktor/Julian Koniczyna30..30..........7..........30........12.12.09. ..Dawid/Natalia szoja...........29..........3..........15........19.12. 09 ...........? Iwona77.......32..........4...........30........03.02.10 .....Majka smieska1......23..........3.......... 29....... ..luty2010.....Blanka kruszynka173...24........3...........?.........czerwiec 2010............. labudka82......27.........15..........10.........09.06.2 010.............? dula.............26..........8...........11........10.06 .2010.............. EsiaSmH .......22..........2...........11.......13.06.2010..Nadia/ Samuel Mamuśki NICK..........IMIĘ .........DATA.........WAGA .......WZROST......PORÓD frezyjka....Piotruś......28.09.09.......3970....... ..54............sn czula........Malinka......06.10.09.......3100...... ...53............. klapaucius26.....Szymon.....03.11.09....3000........50.. ..........cc Majka 🌻 dziekuje:) Wlasnie przed chwila przyszly mi ziolka wiec juz wymieszalam i zaraz sobie bede parzyc pierwsza porcje i bede pila z wiara ze zadzialaj:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka starasz się tyle o dziecko co ja, juz idzie 3 rok:( Jeszcze mocniej zaciskam kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka🌻 wlasnie bez zabezpieczenia kochamy sie juz 3 lata i nic z tego.....ale przynajmniej juz wiem gdzie lezy problem....maz mial robione badania u niego wszystko jest ok, a ja niestety jajowod mam zapchany poprzez operacje ktora mialam 23 lata temu za zapalenie wyrostka robaczkowego....mam nadzieje ze uda mi sie go ziolkami choc czesciowo odblokowac....jezeli nie, to jeszcze sporbuje laparo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko:) trzeba się łapać wszystkiego:)coś musi pomóc:D:D:D:D My bez zabezpieczenia na okrągło:P i intensywnie:P:P od kwietnia 2007 i tez nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie, wszystkiego trzeba najpierw sprobowac....Mam nadzieje ze i Tobie i nam jak i innym staraczkom uda sie jak najszybciej zobaczyc II kreseczki i cieszyc sie ciaza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze cisza sie zrobila na topiku,zycze Wam milego wieczorku i spokojnej nocki:) U mnie dopiero jest 2:46 po poludniu, to do wieczora jeszcze kilka godzinek:) Dobranoc - milych snow i zajrze jutro🌻👄😴😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martac
Cześć Myszko :-) witam nową staraczkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam podobną sytuację, staramy się już od trzech lat i brak efektów :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piłam jakieś trzy m-ce temu zioła Ojca Klimuszko na zrosty i nie wiem czy to za ich sprawą dostałam w tym m-cu dwa okresy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta🌻 pewnie ziolka na kazda z nas dzialaja inaczej.......przykro mi ze Tobie nie pomogly, ale mam nadzieje i trzymam mocno kciuki ze niedlugo zobaczysz II kreseczki na tescie, czego oczywiscie Ci zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze mówić nie wiem co myśleć:pierwszy dostałam w terminie, ale trwał tylko dwa dni,temp.mi wtedy w ogóle nie spadła a piersi nadal bolały, więc zrobiłam test, niestety jedna krecha się pojawiła, później 16 dnia cyklu znowu przyszła @ ale tym razem bardzo obfita, a temp.raz spada raz rośnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boję się że sobie tymi ziołami rozregulowałam gospodarkę hormonalną, wybieram się do gina, ale wstydzę się przyznać że piłam zioła, bo spodziewam się reakcji doktorki, wiem jakie podejście lekarze mają do ziół (oczywiście nie wszyscy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×