Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

Przepraszam ze tak pytam, a co jest u Ciebie nie tak że tak długo się starasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badania hormonalne wykluczyły niepłodność, mogę mieć zrosty,ale boję się iść na hsg, wieć wypiłam 2 m-ce temu ziółka Klimuszki na zrosty i nie wiem czy prze nie, ale ostatnio dostałam dwa @ w m-cu, w tym m-cu chyba nie mam owulacji, bo temp.wciąż niska, boję się czy prze te ziołą nie nabroiłam coś w organiźmie, do tej pory @, miałam zawsze co 26 dni i tem zawsze wzrastała w 13 dniu cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie poddaję się, wezmę co przyniesie los we wtorek pójdę do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna Smieszka, bardzo Ci współczuję, nie wiem co poradzić, zamiast rozkoszować się swoim stanem, musisz się denerwować, pytanie co będzie potem, skoro już teraz Two facet się tak do Ciebie odnosi? może ma jakieś problemy i na Tobie je wyreagowywuje, pogadaj z nim o co mu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn że u Ciebie jest wszystko ok, masz owulację i nie możesz zajść. A co ja mam powiedzieć jak nie mam owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieska co ty piszesz? czy takie rzeczy zdarzały się już wcześniej ? niesamowite co czytam ;/ sory za wolne myślenie , ale pogoń pajaca!!! co z tymi facetami sie dzieje. bądz twarda nie daj sobie żeby ktokolwiek mowil choc do ciebie w taki sposob.nierozumiem, staraliscie sie wspolnie o malucha? a teraz takie cos? no i chyba to jasna wskazówka zeby sie nie hajtać z takim typem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli mam zrosty to owulacja na nic, ale w tym m-cu chyba nie mam owulcji i to mnie martwi, bo zawsze miałam, a Ty jak rozpoznałaś że nie masz owu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieszka a daleko masz z teog biura do domu?? To się zabierz i jedz nawet autobusem! Faceci to świnie! Oczywisice nie generalizuję ale jak się nasłucham i widze co się dzieje to mi się nóż w kieszeni otwiera. Nie daj się Aniu! jak On moze się dtak do Ciebie zwracać?? Co to za strasznie, że ślubu nie będzie jak do ciotki na urodzny nie pojedziesz?przecież to jets chore!!! ja wógle nie rozumiem facetów czasami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszłam do lekarz i miała monitoring. U mnie było tak, ze na pierwszym monitoringu pecherzyki urosły chyba ok 17 dc i lekarz powiedział ze to troche za późno, a w nastepnym cyklu nie miałam owulacji i lekarz zadecydował zebym brała clo. Już nic z tego nie rozumiem macie wszystkie wyniki ok i nie możesz zajśc. A jeśli chodzi o te zrosty, to one chyba powstaja po jakiej operacji, tak? Czy tak same z siebie. Pytam bo ja też chyba będę miała hsg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny:) przepraszam że tak żadko się odzywam,, ale nieswtety moja siostrzenica zabira mi tyle czasu ze nie mam kiedy usiąść do kompa...... smsieska z tego co czytam to aż jestem w szoku... ja na Twoim miejscu wogole bym zrezygnowala ze slubu, do momentu az facet do tego dojrzeje.... buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ smieszka to Twoja decyzja ale ja bym mu powiedziała"jak nie potrafisz mnie szanować i traktować jak przyszłą żonę to ŚLUBU NIE BĘDZIE"on wasz ślub traktuje na równi z wyjazdem do cioci na urodziny?? zastanów się czy jest Ciebie wart:( przepraszam, że to piszę ale jak on Ciebie nie szanuje przed ślubem to UWIERZ mi, że po slubie to juz na bank na lepsze się nie zmieni:(:(:( smieszka jeszcze raz przepraszam ale pisze co myślę..... dziewczynki u mnie lepiej dziękuję Wam za troskę:) zaraziłam męża pojechał dzisiaj na szkolenie do Katowic z gorączką;(:(:( jak wróci to sobie polezymy:P czuła🌻niech lodóweczka się sprawuje 100lat:D:D:D:D:D haha sama siebie chyba nie zje bo nie dosięgnie do ogona:P:P:P a Ty je w ogóle karmiłaś:D:D:D:D:D:D:D basiu👄och kochana jak ja Ciebie rozumiem,przechodziłam przez to w tym roku ale jak się okazało, że mój mąż jest chory to nie wiem jak to sie stało ale już tak do tego nie podchodzę co ma być to będzie:)na pewne rzeczy nie mamy wpływu:) dula🌻 jak się autko sprawuje?? och jak ja Ci go zazdroszczę:) dobra koniec pisania bo mnie stąd wywalicie:P:P:P dla wszystkich👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Basiu głowa do góry. Czy jestę swojego lekarza pewna może trzeba poszukać kogoś innego tak tylko dla sprawdzenia. Śmieszko strasznie mi przykro, tym bardziej, że to szczególny czas dla Ciebie. Szkoda, że twój facet tego nie rozumie. Za taki szantarz to bym mu pokazała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
tak zdarzaly sie juz takie sytuacje nie raz .... to nie pierwszy raz jak mi ublizyl ... ja tez jestem w szoku nie iwem co sie z nim dzieje nie mam pojecia, ryczec mi sie chce bo czuje sie jak jakis smiec. no slubem mnie szantazuje ja mam to w dupie niech mmowi teraz wszystkim jak go nie chce brac... no do domu troche mam bo biuro jest w poznaniu a my mamy mieszkanie za poznaniem w luboniu i nawet nie wiem jakim autobusem dojechac do domu ponadto ja moich kluczy od chaty nie wzielam. pomijam to ze nie raz mnie juz wygonil z tego nowego mieszkania owszem on bral kredyt na siebie bo ja bym zdolnosci nie dostala ale bez przesady tak ? w koncu mamy stworzyc rodzine a nie ze to moje a to twoje.... jezuuuu mowie wam ja mam dosyc... tez sie zastanawialam juz czy nie wrocic do siebie do radomia odejsc raz na zawsze od niego i miec wszystko w dupie... my nie raz sie juz rozstawalismy i schodzilismy on zawsze przepraszal mowil ze sie zmieni a ja glupia zawsze wierzylam ze faktycznie sie zmieni ale jego slownictwo w moja strone ostatnimi czasy przechodzi ludzkie pojecie gdzie mu zawsze powtarzam ze ma mnie szanowac ze ja tak do niego nie mowie a ze nawet nie wie jaka mi sprawia przykrosc... to co on robi oczywiscie przepraszai mowi ze juz nie bedzie ze przegial... czasami odnosze wrazenie ze on to robi wszystko specjalnie zebym od niego odeszla... nie wiem... powiem wam ze az sie obje co to bedzie jak sie dziecko urodzi... nie wiem co robic... sorry ze tu wam pisze ale do mamy dzwonilam zeby sie wygadac jej to sie poklocilysmy bo powiedziala ze ona ma dosyc jak ja dzwonie z tematem ze znowu mi ublizyl... ehhhh kur.......wa mac !!!!! ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
tez mu powiedzialam ze nie dorosl do roli meza i ojca ze jest totalnie nie odjrzaly... to mowi ze to ja nie dojrzalam do roli matki ze jaka matka ze mnie bedzie itakie tam... a co do slubu no widocznie dla niego slub to jak splunac za przeproszeniem... a szantazowac slubem tez sie nie pozwole... ja sobie nie wyobrazam jak np mialambym odejsc od niego i co sama dziecko wychowywac ? ... nie dochodzi mi takie cos w ogole do glowy powiem wam... moze jestem glupia naiwna ale ja sie ludze ze przeprosi dzis i ze powie ze zaluje choc wtpie czy tak postapi zawsze wina lezy przeciez po mojej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo kur......mać:/ dokładnie dobrze napisałaś:( weź nim potrząśnij i wyprowadź się do rodziców jeśli masz taką mozliwość... bardzo Ci współczuję:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem bo nigdy do tego nie przywiązywałam uwagi, ale z tego co pamietam to zawsze w miesiącu miała śluz płodny, pomimo że owulacji jak twierdzi lekarz nie było, ale nie pamiętam żeby mnie kiedyś bolały jajniki, a mój lekarz twierzi ze objawem owulacji jest ból jajników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smieszka, jezeli nic z tym nie zrobisz to jemu bedzie sie wydawało, że może Cię tak traktować. Nie pozwól na to. Jak teraz ustapisz i wyciagniesz pierwsza ręke to wkrótce to sie powtórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie zaczynam martwić tez brakiem owulacji, mierzę sobie temperaturę i jutro powinnam ją dostać, a podskoczyła mi tylko o 2 kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×