Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

vindict.

od dzis zaczyamy starania

Polecane posty

droga Śmieszko tak bardzo Ci współczuję i oczywiście jestem tego samego zdania co reszta dziewczyn. Ten facet jest straszny, ani chwili bym z nim nie była na Twoim miejscu, tym bardziej, że Twoja mam Ci chce pomóc, to co stoi na przeszkodzie byś go zostawiła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem jak można takiego drania darzyć uczuciem, on na to nie zasługuje, nie dość Cię już do siebie zniechęcił? wybacz że to piszę, ale chcę być po prostu szczera. Nigdy Cię nie będzie szanował, jeśli Ty nie zaczniesz szanować siebie, tolerując jego zachowanie dajesz mu do zrozumienia, że Tobie na nim bardziej zależy na tym związku. Za nie dojdzie do rękoczynów. Dobrze że okazał swoje oblicze jeszcze przed ślubem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu jesteśmy z Tobą! I zawsze mozesz się Nam tutaj wyżalić. Wracaj do domu...spakuj tylko najpotrzebniejsze rzeczy. Tak coś mi się wydaje, że On się czuje "Bogiem" bo ma kasę i myśli, że może wszystko... Ale jest w błedzie. Mam nadzieję, ze ktoś go kiedyś sprowadzi na ziemię! Trzymaj się kochana!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja pierdole Aniuchaaaaaaaaaaaaaaaa do mamy jedz wylacz tele i odpoczywaj pokaż kretynowi, że nie jesteś jego szmatą i właśnośćią!!! Mój michu stara się dziś, że o matkooooo Cwel następny ;-) Właśnie szoruje wannę :-P A ja dzisiaj zrelaksowana :D:D:D:D:D Byłam w banku, załatwić chrzciny i na zakupach!!!!!!!!!!!!! A Malinka u Cioci, a mama szalała :D:D:D:D:D Tego mi było trzeba :-P Buzka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja pije kawkę, ale coś mi jest bardzo niedobrze, nie wiem to chyba przez to wczorajsze wino, wypiłam całe same:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam sie troche odstresować po tym ciężkim dniu, ale dziś jest to samo, wiecie co wczoraj to nawet mój mąż sie troche podłamał, bo sam stwierdził że cały czas dostajemy od życia po mordzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) smieska nie ma sensu byc z takim człowiekiem... zabieraj najpotrzebniejsze rzeczy i wyjedź do mamy, jakoś wytrzymasz tą podróż... a może masz kogoś kto mógłby po Ciebie przyjechać samochodem?? Trzymaj się cieplutko 👄 Na sobote zapisałam się na usg:) już się nie mogę doczekać jak zobacze swoje maleństwo:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystki. Maja chyba mam owulację , bo juz drugi dzień temp. 36,8 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko sluż dzisiaj juz mam inny. taki gęsty bardzo. to juz chyba nie jest plodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała to teraz czekamy na efekty starań:) Smieszko kochanie co u Ciebie?Jak się czujesz???nie mogę przestać myśleć o tym wszystkim:(:(:(Daj znać.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczymy, staram sie nie napalac tym razem, bo kolejne rozczarowanie mnie chyba załamie. Smieszko odezwij się co u Ciebie. ? Mam nadzieję, ze jestes w drodze do rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smieska1
czesc kochane moje dziekuje za podtrzymanie na duchu itp :** kochane jestescie... no co ?... wczoraj wrocil do domu przed 22 szczerze mowiac myslalam ze jak wroci to bedzie chcial porozmawiac moze przeprosi czy cos....wszedl ani be ani me ani pocaluj mnie w dupe zero odzewu poprostu... wlaczyl laptopa i siedzial przy kompie... spal w innym pokoju. ja mowie wczoraj "musimy porozmawiac" a on "ja z konfidentami nie gadam" a ja "wiec w takim ukladzie ja od ciebie odejde bo nie pozwole bys mieszal mnie z blotem i traktowal jak szma....te" a on "to se odchodz kur...wa w dupie to mam" i koniec rozmowy... takze ... dzis rano pojechal do roboty tez zero odzewu nic doslownie... a ja jak stad z poznania wyjade to ze wszystkimi moimi rzeczami co sa w tym domu bo potem mi nie odda tych moich rzeczytakze podejrzewam bede musiala sobie transport zalatwic bo mam tu kino domowe ktore jest moje i inne pierdoly do tego ciuchy itp.... napewno powiedzialam sobie ze w sobote nigdzie z nim nie pojade nie ma szans chociaz podejrzewam ze faktycznie bedzie rozstanie.... ja od rana ryszalam juz do mamy do telefonu , nie wyobrazam sobie zycia tak....z dzieckiem bez ojca... nie tak to wszystko mialo byc ;(((( mialam miec meza i rodzine a co mi pozostalo ? ja w to wogole nie moge uwierzyc co sie dzieje naprawde ;((( to jest jakis koszmar, cale zycie tylko pod gorke.... nie wytrzymam psychicznie tego wszystkiego;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wytrzymasz kochana, wytrzymasz. Zobaczysz swoje malenstwo i bedzie lepiej. Wytłumacz swojej mamie co czujesz i jak się czujesz. Napewno to zrozumie. Nie ma mozliwości zeby ktoś po Coiebie przyjechał, jak on wyjedzie w sobotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieska jesteś młoda i na pewno ułożysz sobie odnowa życie z kimś kto jest Ciebie wart i będzie Cie Kochał nad życie i Twoje dziecko.... mimo wszystko lepiej samemu wychować dzieciątko niż z takim człowiekiem jak Twój facet!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zgadzam z dziewczynami, lepiej samemu niż z takim człowiekiem. Bedziesz miała maluszka, pomyśl o tym. Ja wiem, ze jest trudno jak się kogoś bardzo kocha i wtedy dla tej osoby jesteś w stanie zrobić wszystko, wszystko wybaczyć. Ale ja osobiście nie spotkałam sie z takim przepraszam, ze to powiem chamem-bez serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ciągle myślę o Twojej sytuacji śmieszko, po prostu brakuje mi słów by Cie pocieszyć, dziewczyny mają rację jestem tego samego zdania lepiej być samej niż żyć z takim idiotą. Jesteś młoda jeszcze wszytsko przed Tobą, zobaczysz jak maleństwo przyjdzie na świat zapomnisz o wszystkim co złe, będziesz tylko na nim skupiona . Teraz musisz dbać o siebie o spokój, odejdź od niego, nie zostawaj z nim ani chwili on zrujnuje Ci życie. Jedź do mamy, przy mamie zawsze znajdziesz oparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, jak czytam o facecie śmieszki to dochodzę do wniosku że nie doceniam swojego męża, wychodzi na to że mam wspaniałego mężulka, a jeszcze na niego narzekam...Śmieszko posłuchaj nas, zobaczysz spotkasz faceta, który Cie naprawdę pokocha i będzie szanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiesko dasz rade,ja tez przezylam rozstanie...a raczej rozwod po 11 latach malzenstwa.Nie bylo latwo,ale teraz wiem ze to byla najlepsza decyzja jaką podjelam dla siebie i dla syna.Teraz jestem naprawde szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmieszko...twoje dziecko zasługuje na lepszego ojca, nawet jesli nie mialby byc z Wami odrazu... Pamiętaj, że zasługujesz na wszystko CO NAJLEPSZE!!! nie marnuj życia dla tego zlamasa... I nie przeciagaj tego, nie szukaj przyczyn by odsunąć to w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczynki. Ale mam dzisiaj pracy od rana! odrobić się nie mogę:) Aniu jak tam Słonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) dzisiaj ostatni dzień z siostreznicą, więc jutro się wyśpie a później ide zobaczyć swoje maleństwo :) Buziaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kruszynko ja już dzisiaj zobaczę! Z jednej strony mam stres ogromny a z drugiej się doczekac nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdobry... :) ależ paskudną herbatę wypiłam... zmuliło mnie po niej. fuj.!przecież wczoraj mi smakowała?! Znów 1 grudnia zobacze mojego niunia lub niunie :) Buziaczki dla Was kochane 👄 i na nowy dzień dla każdej 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×