Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka drogich rzeczy

Kupilam dzis buty za 1500 zl

Polecane posty

hejjj babeczki:) a co to taka cisza dzisiaj:) mialysmy pic za manolo:D no nic ja juz zaczelam :D audery czekam na ciebie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zaczne kulturalnie,ciemna herbata,zeby nie zasnac :( jakies niskie cisnienie jest dzisiaj,ja kawy nie pijam tylko herbate, usypiam dzisiaj :( mam jeszcze herbatniki :) a wiec zaserwuje tobie herbate,a pozniej przejdziemy na winko :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdezorintowana
Od kiedy cena odgrywa tak ogromna role w posiadanych rzeczach? Wszystko co jest drogie zalozylabys, mimo ze jest brzydkie ? metka na pierwszym miejscu? Jeszcze powiedz, ze nalezysz do "Haute couture" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdezorientowana a do kogo pytanie?:) i jakbys przeczytala topik od poczatku wiedzialabys ze nie wszystko sie zeklada ze wzglegu na metke :) zdrowko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saphire- pilam danielsa z cola i sie zatrulam :(, wypilam 3 drinki,a ja sie nie rzucam na picie :( i meczylam sie cala noc,wymiotowalam,moze cos innego zaserwujesz? buciki SUPER!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audery mam spere zaopatrzenie w domku wiec mow co chcesz acha odp dopiero teraz na twoje pytanie na pocie nikt o uczuciach :) nie zauwazylam go wczoraj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buciki sa bardzo klasyczne :) moja kumpela pracuje dla manolo,chcialam dobry czarny but do garniaka lub do spodnicy olowkowej :), wygladaja na b dobra klase te buty, ktos by powiedzial,ze normalne czarne,ale kurcze to sie na nodze czuje ,ze ma sie ten luksus :) zreszta lubie bardzo dobrze sie czuc sama ze soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm zamulajaco jest tutaj dzisiaj :) wiec zmykam z kafe :) gdybyscie sie pojawily to zlapcie mnie na gg 9935252:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijecie takie jabole
żeby na szmaty wieej zostało, czy te wasze manole to z tureckiego bazru są??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×