Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka drogich rzeczy

Kupilam dzis buty za 1500 zl

Polecane posty

audery ponad pol buteki zostalo oproznione ale mam w domku jeszcze kilka butelek :)napewno nam nie braknie:) z jakiego miastan jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie bede mowila bo jak moje kochanie mnie znowu na kafe wysledzi to bedzie mi znowu mowil ze wydaje zaaaa duzzzzoo kasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saphire- kochana czy to ma znaczenie dzisiaj przy tym winie??? zachodnia polska :p a ty??? ja chyba podziekuje za wino i zrobie sobie cosmopolitan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia_02
Miałam na mysli co kupujecie do jedzenia, he he Ja bardzo zwracam uwage na jakosc zarelka w sklepach, ostatnio odkrylam ekologiczne buliony, jakaz byla moja radosc bo bez rosolkow" nie moglam sie obejsc, dzien bez zupy z warzyw to dzien stracony i ten wywar bez bulionu nigdy nie byl taki idealny Oczywiscie mozemy sobie darowac zywnosc, ale lubie bardzo pogadanki o kosmetykach, czy tez zwracacie tak na nie uwage, jak np na ubrania Co do kolezanek, wiekszosc sie cieszy ze mi sie zaczelo udawac w zyciu, i tych sie trzymam, ale nie zwyklam sie chwalic bo one cierpia na brak kasy i nie chce im robic przykrosci, pamietam tez o nich i czesto wychodza ode mnie z wyprawka :D Sa sprawdzone, w sensie ze poznalam je w biedzie, wiec mam nadzieje ze tego nie wykorzystuja:) A spa w polsce, taki weekend to srednio 1000- 1500 zl dla dwoch osob, przynajmniej tak gdzie ja mialam mozliwosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mna jak z dzieckiem mowisz masz:D Dla Was mojito a dla mnie margeritka :D Polewam!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwusia- ja sie odzywiam zdrowo :) mamusia gotuje i przestrzega wszystkich diet,tluszczy odpowiednich- koniecznie omega3, duzo pijemy soczkow naturalnych,moj tatus robi takie soczki :) pije herbatki ziolowe,woda z mieta i limetka do picia,ale sobie nie odpuszcze drodzowki :P i nie jemy kurczkow,bo to chodzaca chemia :) ja lubie miec bardzo dobry podklad: POLECAM LAURA MERCIER i SHISHEDO na tusz tez zwracam uwage- rzucilam sie na lancome,ale uwazam ,ze dior jest lepszy szminka: givenchy na oczęta: chanel, bo dior mi sie sypie perfumy: givenchy amarage- od zawsze,kenzo jungle i teraz euforia kleina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia_02
Tez lubie whisky, a ja z kolei zajadam smutki, na szczescie mam ich malo, bo bylabym gruba :D dzis wlasnie mam taki dzien, ze jem na potege, juz sie wkurzam ze na nic zdrowe zywienie skoro pakuje w siebie smieci typu slodycze, nie mowiac o tym ze chce byc wegetarianka a skusilam sie na kabannos, bo przepyszny :-/ Nie musisz pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia_02
Mam fioła na punkcie żywienia :-/ Niestety jak mnie kompulsy złapią to koniec, na szczescie trwaja teraz tylko 2-4 dni a nie miesiacami :) Uwielbiam herbatyyyyyyyyyyyy Pije tylko wody niegazowane i zdrowotne, ziola i herbaty- zielona, biala, czerwona i czasami owocowe, za ktorymi nie przepadam, chyba ze z miodem i cytryna, mniam ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to za co pijemy??? ZA LEPSZE DNI!!! ZA WIECEJ PAR BUTOW I TOREBEK!!! nikt- a ty jak siev odzywiasz,bo mowilas ,ze lubisz sie na ruske robic!! to chyba forma i figura jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J sie niestety za zdrowo nie odzywiam poniewaz moje ulubione jedzonko to ehh zarcie fastfood:(ale ze jestem chuda to nie mam specjalnych wyrzutow;)Kocham fryteczki i coca cole:(wiem ze to zle. KFC moglabym jesc co drugi dzien:( ale dla odmiany lubie tez salatki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dramma-dzieki jak to sie w moim drugim domu mowi cin cin...hehe...smutna bo nie wiem i nie wiem... Jesli chodzi o jedzenie to ja jadam zazwyczaj w mc donaldzie a wieczorem jakas resauracyjka w ostatecznosci kebab bo lubie...hehe... Kosmetyki podklad tylko lancome tusz do rzes zalezy od nastroju chanel albo dior cienie kocham laurenta lakiery tylko dior i nie pamietam teraz nazwy a nie chce mi sie wstawac...hehe szminka to zalezy...kolor musi mi pasowac i tyle...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dramaqueen- od fastfoodow nie przytyjesz,tylko bedziesz miala chlesterolu wieciej...a ja tez szczupla jestem :) :) sylwusia- a jakas pogadanka na temat kosmetykow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia_02
He he he :D Bylam kiedys uzalezniona od allegro... jestem... nie nie, nie jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem strasznie niezdrowo:) dzisiaj np mc donalds:)) podklad chanel pro lumiere krem chanel precision blyszczyk chanel perlowy tuszu do rzes nie uzywam bo mam przedluzone i zageszczone na 3 miesiace wiec tylko uzupelniam te ktore odpadna :) cienie prawie wogule nie uzywam odkad mam te sztuczne rzesy bo ciezko je nalozyc:D perfumy angel tierry mugler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audery super:) ja bede jutro tez pila haha kupie sobie whisky na ta okazje :) za twoje buty:D ale pochwal sie jakie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niktamozektos-ej no to nie smutkaj sie juz hehe Kurde nie wierze ze nikt mnie nie potepia za te fastfoody a wrecz przeciwnie tez kochacie ich smaczek Audrey-niestety od Maca tyje sie, widzialas Supersize me? :D Kosmetyki: podklad-revlon, tusz-l\'oreal, tusze-tylko bourjois, pomadka dior,pazury bez tipsow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×