Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka drogich rzeczy

Kupilam dzis buty za 1500 zl

Polecane posty

jedyny mankament tych rzes, to to, ze nie sprawdzaja sie nad morzem, slona woda niestety sprawia, ze bardzo szybko wypadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co uwazacie na temat naszych polskich gwiazd- ich stylu ubierania sie?? co myslicie o butach?? ktora z nich nosi najciekawsze buty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubus-semipernamentne czyli na jak dlugo Twoje sa?:) Boze to by bylo takie piekne co rano miec wachlarz rzes bez poswiecania czasu na makijaz. Henne robilam ale mam wrazenie ze od niej mi jasnieja wlasne:O Audrey- no lubie dobre marki nieukrywam. Jakosc i klase widac na pierwszy rzut oka:D nic tak nie cieszy kobiety jak nowy piekny wysokiej klasy niezbednik jakim jest bucik, czyz nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audrey- nie wiem, czy zauwazylas, ale nasze polskie gwiazdy zazwyczaj kopiuja styl z hollywood, w przypadku butow to bardzo widac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,moj styl to taki aseksulany !!! no bo kto lubi klasycznie ubrane panny??? ja juz w mini nie wyjde,ani w bluzce z dekoltem,ani w krotkiej sukience

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kwasniewska jeszcze jakos wyglada al w ogole mysle ze Polskim gwiazdom brak odwagi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drama- teoretycznie tez 3 miechy, ale chodze na uzupelnianie co dwa tyg, bo tak u mnie po mniej wiecej tym czasie widac ze sa lekko przerzedzone. Natomiast teraz po 2 tygodniowym pobycie na Kubie zostaly mi cale cztery rzesy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
auder bo o kobiecie swiadczy calosc :) a biale bluzki sweterki garnitury wcale nie sa aseksualne wiec nie badz taka skromna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt- a mam ciebie brac na powaznie z ta Doda?? widzialam,ze miala na nogach jimmy choo,ale reszta :( ,mi jej styl nie pasuje akurat jimmy rozpoznam bez swiatla,bo je nosze to i wiem,orientuje sie w stylach,chyba ona jedna nosi jimmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziubus-:D:D:D Pewnie pierwsza rzecza jaka zrobilas po powrocie z wakacji byl bieg szpagatami do salonu na dopelnienie?:D Wracajac do ciuchow to moim zdaniem okropnie z Polek ubiera sie Jablczynska i Liszowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to chyba oprocz aseksulanosci to jestem azwierzeca-a zwierzaki kocham ponad wszystko,ale i tez kocham futra,dobre norki to podstawa,wy tez lubicie futra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drama- no proste, ze tak, pierwsze w kolejce rzesy, fryzjer, bo wlosy jak sianko na lące i dopiero wyszlam do ludzi:D tez zgadzam sie z tym, ze chyba Kwasniewska ubiera sie niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audrey- tak powaznie to kobitka jest odwazna moze nie we wszystko bym sie ubrala ale....wiesz ja uwielbiam styl biala bluzeczka itd ale wygladam zle i niestety zazwyczaj jestem ubrana na ala ruska bo mi pasuje...nawet moja mamusia mi doradza taki styl...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez kocham zwierzaczki nawet mam mala chihuahua :) taka ruda akle dlugowlosa i nazwalam ja candy haha a futra nie mam jeszcze zadnego:D za to kupilam swietna skore z pieknym lisem :D i jeszcze takiego ladnego nie widzialam u nikogo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od roku swoje mam do ramion z przodu lekko dluzsze:) ale jak mi faza przyjdzie to przedluzam na kilka tyg,nigdy nie nosze doczepionych wlosow dluzej niz 2 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niktamozektos-a jaki to jest styl a la ruska baba? Serio nie wiem:( Audrey- :D swietny text z ta pania L a futro moze byc ale sztuczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah ta jablczynska :) no to faktycznie :( nikt- co do dody,to ona lubi takie torebki z cwiekami,a ja ich nie znosze saphir- ale super masz pieska :),ja mam fretke :) tez malutkie, aha i moje 2 koty- grube ze hej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×