Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka drogich rzeczy

Kupilam dzis buty za 1500 zl

Polecane posty

saphire-tierry mugler ma super Aliena :), ja lubie ostre perfumy :) ale musisz ladnie wygladac w tych rzesach,kiedys- kupe lat temu :p zrobilam sobie takie na studniowke,podobalo mi sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saphire- pijemy za manolo blahnik :) !!!! drama-widzialam ten film,no strasznie tam wygladaja :( aha i potepiam za fast foody!!! :P moj organizm jak komputer od razu wyczuwa te chemikalia i je wyrzuca :D nikt- dobre to co napisalas :D az glupio sie przyznac,ze sie usmialam :) sylwia- ja nie znosze tipsow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia_02
Ja sie obzeralam smieciami i zle sie czulam, dlatego musze miec zdrowa diete, bo mi sluzy. Tez nie mam tendencji do tycia, moglabym wpieprzac jak swinka i nie utyje za wiele ale niestety cellulit mi sie wstedy robi i cera brzydsza jest a ja nienawidze podkladow A kosmetyki? Tylko niezbedne minimum, odzyskalam mega gladka nie dzieki kosmetykom a dzieki temu ze je odstawilam he he, nadmiar znaczy Jak juz pisalam wczesniej, do twarzy stosuje ekologiczne, glownie z hauschki, nuxe, lubie tez clinique Wlosy traktuje lorealem, zakupilam u fryzjerki szampon, odzywke i serum- efekt super gladkich wlosow ;) kremy, tusz i puder sypki, rozswietlajacy mam z hauschki plus na wszelki wypadek mineralny puder perfumy- obecnie uzywam miracle forever- lancome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audery tak sa bardzo efetkowne i nie trzeba nic zmywac nic sie nie rozmaze:) naprawde polecam babeczki:) sama wygoda:) no to kolezanko zdrowko za nastepna bombe kaloryczna odkladajaca sie na bioderkach haha :) nie ma to jak mc donalds:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saphire-a jak dlugo sie trzymaja takie rzesy? I czy bardzo sie niszcza? Uzywam odzywek do wlosow Matrixa i Fudge. Fudge pieknie pachnie karmelami mmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwusia_02
Tez nie mam tipsow ;-) Nie lubie tipsow, lubie naturalne, zadbane piekno, wlosow nigdy nie farbowalam, szkoda! Takie rzesy bym chciala, czy to sie wykonuje w kazdym gabinecie kosmetycznym, w Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja was zaskocze dziewczyny!!! ja myje wlosy szamponem za 2,48zl!! i jestem bardzo zadowolona, a tka na marginesie to zapuszczam wlosy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczor Paniom, jakos sie nie zalapalam na linka tytulowych butow, a jako butomaniaczka chcialabym zobaczyc. :D Jest gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audery nio bravo tez sie trujesz;) dramaqueen niby 3 miesiace ale co 10 dni chodze na uzupelnianie bo zawszejakas odpadnie albo sie skrzywi i trzeba ja wymienic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie Garniera bo on chyba tyle kosztuje bo ja go wlasnie uzywam z odzywka od razu bo mi sie nie chce dwa razy....ale polecam Johna frida przy okazji...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia w kazdym dobrym salonie powinni to riobic:) a tipsy nosze :) dlugie i ostatnio prawie zawsze krwista czerwien:) szampon glis cur bo mam przedluzone wlosy i jest do nich najlepszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziubus- witamy w grupie psycholek butowych :0 temat wywolal ktos inny,my sie przylaczylysmy i tak juz zostalysmy :) jest link na ktorejs ze stron,sa to deni cler oficerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Safira musze zglebic temat bo ma chec na takie rzesy :) Audrey-a ja wlasnie zastanawiam sie nad scieciem wlosow. Kocham styl Victorii Beckham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Audrey- dla mnie ikona bedzie zawsze coco chanel i na jej czesc moja cora bedzie coco...hehe...moi znajomi juz wiedza ze ja to ja...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dramaquen rozumiem,ze sukienki od guciiego, buty od louboutina to ciasteczka dla ciebie :), a wloski jakie masz dlugie? i jak chcesz sciac?? ja zapuszczam,bo zaluje ze scielam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dramaqueen- ja rowniez moge Ci polecic rzesy semipermanentne z czystym sumieniem, nosze je juz ponad rok i nie wyobrazam sobie teraz paćkać tuszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z obecnych hehe eva langoria :) penelope cruz:D a john frida jak dla mnie masakra;) mialam po nim straszne wlosy jedynie ten balsam 1minuta ma dobry ale nie pamietam dokladniej nazwy:) audery :) no jestem (i jestem skromna ale co tam )i ciagle mam problemy sercowe hahaa a takie rzeski naprawde polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak a propos tych butow deni cler- jimmy choo to to nie jest ;) ale rzecz jasna o gustach sie nie dyskutuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×