Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość asystentka..

Asystentka Stomatologiczna - jest ktos?

Polecane posty

Gość gość
dzięki wielkie za pomoc, pytania wiem głupie ale ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkl
Kto pyta, nie błądzi. Powodzenia na egzaminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Mam pytanie co do tego iż - zakładamy worki czy od razu piszemy metryczki? jesli tak proszę o numery kodów do odpadów, które bedą potrzebne, - po skończeniu roztworu_sporządzamy metryczkę hmm. tak bez rękawiczek gospodarczych? - proszę mi napisać metryczkę na roztwór: *Nazwa preparatu * stęzenie *czas dezynfekcji *ilosc preparatu *ilosc wody - opis pakietów *data sterylizacji *data ważności np., 2.07-2.09 ? czy 2.10? * numer autoklawu będzie już napisany ? - prosze o napisanie dokładnie * co po stronie naszej, * co po stronie lekarza Asystentka - endoperox, płytka szklana, łopatka (czy coś jeszcze) gdzie wałki z ligniny po stronie lekarza? czy kulkowy po naszej? Lekarz - tacka, zestaw diagnostyczny, pęseta, nakładacz płaski, kulkowy?wałki, wata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Czy wie ktoś może jak to stoi z pracą dla asystentek w Zielonej Górze/Nowej Soli? Szukam miejsca gdzie mogłabym się poduczyć pracy na cztery ręce, bo niestety w mojej szkole tu kulało... Lubię tą pracę, jestem cichą osobą, a zadania naprawdę potrafią wejść mi w nawyk. Bardziej szukam czegoś na umowę o pracę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, czy ten kierunek jest tylko dla kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dentool
Dentool Sp. z o.o. w związku z intensywnym rozwojem nowoczesnej platformy informacyjno-zakupowej dla stomatologii, nawiąże współpracę z: Asystentkami i Higienistkami Stomatologicznymi CV proszę wysyłać na adres email: malgorzata.figlarz@dentool.pl http://www.dentool.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość26
Cześć wszystkim! Mam do was pytanie, ile Warszawie aktualnie powinna zarabiać asystentka stomatologiczna z państwowym dyplomem i ponad i rocznym doświadczeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc, udalo wam sie zdobyc wyniki tzn zalogowac na stronie komisji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja przyjaciółka kończy kierunek "technik farmacji" na www.dental.szczecin.pl - trzeba przyznać, że widać, że się zaangażowała - niedługo będzie szukać stażu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej , jestem przyszłą asystentką i nigdzie nie mogę znaleźć arkuszy , jakby ktoś był tak miły , była bym tak ogromnie wdzięczna ... Arkusze z pytaniami do teoretycznego .No bo jak mam się sprawdzić jak nawet nie wiem jakie są pytania przykładowe nie sądzicie ,, obszukałam tyle stron i nic , no nie mogę znaleźć.. podaje swój e-mail : malina141@interia.pl ........Bardzo proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, czy któraś z Was ma materiały na temat asystowania przy implantach? Przygotowanie gabinetu, asysta brudna i czysta itd? W książkach jest niewiele a w internecie nie ma nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dopiero zaczelam ten kierunek na studium www.dental.szczecin.pl - zobaczymy jak bedzie, oby dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdecydowałam się na studia u nich http://gsw.gda.pl/ i jestem bardzo zadowolona. Mają naprawdę świetną ofertę edukacyjną, na pewno znajdziesz coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zatrudnię na stanowisko asystentki rejestratorki w gabinecie w Łęcznej - lubelskie, doświadczenie mile widziane ale nie konieczne. kontakt na email: jacek@maksymiuk.pl pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asystentka stomatologiczna
To bardzo dobry zawód dla kogoś, kto nie chce 'dotykać' pacjenta :) jeżeli jednak chciałybyście popracować same nad pięknym uśmiechem Waszych pacjentów polecam zawód higienistki stomatologicznej :) Można je zrobić w szkołach policealnych, ale z tego co wiem, to na asystentkę to już ostatni nabór od lutego 2016 :( Polecam szkołę Sukces Edukacja, bo tam na pewno wszystko jest za darmo :) www.sukcesedukacja.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Czy wie ktoś gdzie we Wrocławiu jest na poziomie szkoła 2 letnia o kierunku asystentka stomatologiczna/higienistka stomatologiczna? Szkoła dla osób pracujących najlepiej w systemie weekendowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaj1993
skończyłam szkołę, mam tytuł technika asystentka stomatologiczna. Pracowałam 5 miesięcy w zawodzie (wspominam to MAKABRYCZNIE!) po tym mam normalnie uraz i nie wiem czy chciałabym znowu w tym robić ;/ nie dość, że obsługiwałam kasę fiskalną, byłam sprzątaczką całego budynku, recepcjonistką i do tego asystentką w jednym za marne 7zł na rękę i umowa zlecenie... Nieraz byłam SAMA na cały budynek z 2 lekarzami i 1 stażystą. Wtedy miałam kasować prywatnych pacjentów, robić NFZ, odbierać telefony, rejestrować, sprzątać 3 gabinety (bo stażysta też przyjmował), robić wyciski, amalgamaty i plomby i sterylizować sprzęt jednocześnie... Kiedy powiedziałam szefostwu, że mają dać 2 asystentkę, bo tak się nie da pracować to się oburzyli jeszcze, że chcę "paniusię do pogawędek" ;/ zwolniłam się i to była najlepsza decyzja w życiu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asystentka to świetny zawód. jest dużo pracy i dobra kasa. praca czysta i fajna. robiłam tą szkołę w plus edukacji. uczyłam się za darmo i bardzo dobrze zdałam egzamin zawodowy. rok nauki i zmieniłam pracę i życie na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam asystentki chętnej do pracy w Leżajsku(podkarpackie).Jest może ktoś zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zarabiam 2200 na rękę. zawód asystentka zdobyłam w szkole PLUS EDUKACJA we Wrocławiu- egzamin praktyczny zdałam na 100 %. Pisemny na 95 %. Polecam tam szkołe- nauka jest na darmowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Asystentka to dobry zawód , mozna zarobić więcej niż przeciętna krajowa, ja kończyłam szkołe w sukces edukacji w krakowie, kierunek w 100% darmowy - zero opłat i miałyśmy ciekawe zajęcia. Egzamin zdałam na wysokim poziomie, jak większość z grupy- także dziewczyny jak chcecie się zapisywać - bowiem że jeszcze jest nabór to polecam sukces edukacje w krakowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoła NOVA
A może by tak... NOVA Centrum Edukacyjne? NOVA Centrum Edukacyjne da Ci to, czego potrzebujesz? :) :) :) Kierunki Asystentka stomatologiczna lub Higienistka Stomatologiczna! Najniższe czesne, własne pracownie specjalistyczne i nauczyciele z pasją? Tak, to u Nas :) Przyjdź z dowodem osobistym i zapisz się! Liczba miejsc ograniczona, dlatego zapraszamy, jak najszybciej! :) ul. Krakowskie Przedmieście 57/3, Lublin 545 074 345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, gabinet stomatologiczny we Wrocławiu zatrudni asystentkę lub uczennicę szkoły asystentek. Doświadczenie nie jest wymagane. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt tel: 601871780 lub 503143545.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wysoka zdawalność egzaminów zawodowych i kadra która profesjolanie do nich przygotowuje to znajdziecie tylko w Plus Edukacji we Wroclawiu, wypuscili juz chyba ze 100 asystentek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika Stomatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Warszawie ul Miodowa pilnie poszukuje asystentki stomatologicznej. Praca na cały etat. Kontakt pedodoncja@wum.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa26
Witam wszystkich! Czy ktoś z Was orientuje się jaki wyglądają zarobki asystentki stomatologicznej na dzień dzisiejszy ? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam rękawice nitrylowe oraz pojemniki na odpady medyczne w tym sklepie http://geriato.pl bardzo dobre ceny i szybka wysylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×