Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość asystentka..

Asystentka Stomatologiczna - jest ktos?

Polecane posty

Gość gość
Współczuje wam poziomu wiedzy , piszecie 180101 na skażoną igłę z pod błony śluzowej pacjenta ??????? Życzę powodzenia w pracy zawodowej ! Trzeba czytać ulotki co z tego ,że są ogólne standardy jak to co jest w kluczu jest wzięte z ulotek ,musi tak być , rok temu była fluoryzacja i ogólne zalecenie jest takie by nie pić kwaśnego i gazowanego do końca dnia ,ale po tym danym preparacie w na egzaminie do którego była dołączona ulotka były dwie godziny i zonk bo za to zalecenie były osobne punkty z klucza za przepsianie z ulotki tej konkretniej rzeczy, a prawie każda pisała ,że do końca dnia to samo tyczy rękawczek ogólne zalecenia z sanpidu musi moze być ,ze winylowe ale jak w ulotce mamy napisane ,że ochronne to w kluczu będą ochronne do których zaliczają się rękawice zarówno winylowe jak i gospodarcze z gumy !!!!!!!!!!!!!!!! Zgadzam się ,że możecie mieć przecieki z klucza i być pewni że macie dobrze bo takk jest w kluczu ,ale weźcie pod uwagę ,że każdy popełnia błędy i w kluczu też się one mogły znaleźć takie rzeczy się już zdarzały i niestety klucz komisyjnie ulegnie zmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Macie źle obliczony płyn wzięłyscie 30 ml płynu na półtora litra ,a 30 to się na litr bierze ,więc na półtora należało użyć 45 ml płynu i 1455 wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy jaki masz procent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to obliczyłaś???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobaczymy jak pójdzie z testami jutro. życzę wszystkim zdania praktyki myślę że jutro każda z nas będzie wiedziała czy zdała teorie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest zle co z tego ze na ulotce bylo stezenie 3 procent na czas 15 minut? Skoro to stezenie 1455/55 jest duzo slabsze niz 2 prcentowe stezenie uzyte na godzine a takie bylo potrzebne by zabic ostatniego wirusa z ulotki w tabelce!!! prawidlowa odpowiedz to byla godzina czasu, 1470 wody i 30 ml plynu przy stezeniu 2% . Nie zdasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy opłaca uczyć się tego zawodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat Lysoformina zabija przetrwalniki juz po 15 minutach w stezeniu 3% nie zabija zas jednego z wirusow wiec tez sie nie znasz wiec po co ten wywod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bierze sie najdluszszy czas ekspozycji tylko najwieksze spektrum dzialnia sama sie nie znasz kobietko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wie ktoś co jeszcze było w styczniu na teorii? Dzięki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten dzisiejszy test to jakaś kpina. niektóre pytania były z testów dla lekarzy stom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedy będą wyniki na stronie OKE wie ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy ktoras spisala sobie odpowiedzi z testu x? Mozecie podac swoje? Ja siedzialam z dziewczynami z grupy po tym tescie i na niektore pytania nie znalazlysmy dobrej odpowiedzi. Masakra to byla!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
25 pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie zdałam mam czas do stycznia by to nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaje na higienie więc będę na bieżąco dobrze chociaż że w praktycznym dobrze mi poszło .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klkkkkkkkk
Ja również z testu 25pkt. Trudny był :/ a jak Wam poszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja poległam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w styczniu poprawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie ze szkoly zdawalo 10osob. Mozliwe ze jedna zdala bo od jednej odp zalezy czy jest ok czy nie. Ten egzamin dla mnie byl masakra. Kolejne podejscie w styczniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjaaaaaaa
na 100% pytanie 22 jest niezgodne z kluczem odpowiedzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu jest odpowiedz na pytanie 22! "W niektórych krajach stosuje się tzw. SYSTEM AMERYKAŃSKI. Jest to system oznaczania zębów cyframi od 1 do 32, począwszy od trzeciego prawego górnego trzonowca- numer 1, a skończywszy na trzecim prawym dolnym trzonowcu- numer 32. Mleczne zęby oznacza się literami od A do T. Przy zastosowaniu tego systemu, podobnie jak przy zastosowaniu systemu Viohla zbędne są kreski poziome i pionowe oraz znaki plus i minus."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, czy ma któraś może arkusz egzaminacyjny? Niestety nam dziś zabrali, a nie mam jak sobie sprawdzić swoich odpowiedzi. Byłabym bardzo wdzięczna ;) catvijka@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak znam wzor na obliczanie roztworu ,a czy Ty wiesz w ogole w czym problem ?Nie we wzorze, ale w doborze odpowiedniego spektrum z ulotki ,gdybym nie znala wzoru to w jaki sposob moglabym obliczyc to co obliczylam? Zdalam egzamin dzisiejszy ,mialam 6 bledow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu z 23:37 masz może arkusz egzaminacyjny?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wy dalej o tym samym praktyczny w porównaniu do testu był prosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie... jakaś masakra ten test. Niektórych rzeczy nie było nawet w książce :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
macie gdzieś ten test dostępny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×