Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piwnookaBlond

unika seksu

Polecane posty

dorywczo............ to dlaczego nie powiedziałeś o co biega może zdradzisz nam tutaj cała prawdę i da nam a przynajmniej mnie to do myślenia..... ........................ ................................... bardzo by mi zależało a jeśli nie chcesz na forum to daj cynk na emalia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
lalunia69: Czy możesz opisać samymi konkretami swoją sytuację i tego Twojego faceta (bez barwnych opisów)? Jeśli już to było, to wybacz - podaj nr stron. 1. Jak długo się znacie i ile macie lat (Ty pewnie 39 - on ok. 45 lub więcej?) 2. Czy to jest związek, czy sporadyczne spotkania 3. Chyba nie mieszkacie razem? 4. Uprawialiście w końcu seks (ze stosunkiem), czy był tylko petting ("pieprzoty" i oral)? Dzięki za zajęcie sie tematem -Wredniaku p. ( jednak jesteś trochę autorytetem w tych sprawach:) i odpowiadam: 1.Facet 42 lata, przystojny, miły , w separacji, pracujacy, kiedyś jako nastolatkowie krótko spotykalismy sie ( bez seksu) 2.Sporadyczne spotkania ( odległość ). 3.Nie mieszkamy. 4.Nie uprawialiśmy (ze stosunkiem).Tak , petting, pieszczoty i oral.( miał finał on). A dlatego bez stosunku,,, bo po prostu miał za słaby wzwód , aby tego dokonać ;) dlatego wcześniej napisałam ( za co zostałam okrzanę od Ciebie) ,że próbowałam wszystkiego ,i wszędzie ,,,;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Kurcze, napisałyście dużo o sobie, więc ja czuję się w obowiązku Wam coś odpisać, choć nie uważam się wcale za autorytet, a już na pewno nie w temacie związków damsko-męskich. Ale trochę przeżyłem i swoje wiem. :) CAFFELATE: Co do ściągnięcia (nielegalnego) tej książki, to ja Ci wcale tego nie zabraniam (co więcej - zasugerowałem taką opcję), więc nie nazywaj mnie moralistą. To było tylko wytłumaczenie, dlaczego ja sam nie podam Ci tutaj bezpośredniego linka do tej książki. :P Twoją historię czyta się jak horror. Jak można w małżeństwie kochać się ok. 5 razy w ciągu 3 lat? To masakra. :( Mała uwaga - źle robisz, że go namawiasz na dziecko (na zrobienie dziecka) - to nie ma sensu, jak Wy się w ogóle nie kochacie (w sensie uprawiania seksu, a może i uczuciowym też :(). To ma taki sam sens, jak namawianie kogoś, żeby sobie wybudował dom na działce, jak on tej działki nawet jeszcze nie ma. :P Kolejna sprawa - jedno to brak seksu, a drugie brak okazywania uczuć, czułości oraz pieszczot. U Was był brak tego wszystkiego (przez długi okres), co jest generalnie BARDZO dziwne - bo nastąpiło tuż po ślubie. Wiesz jakie mam podejrzenia? Że on miał w tamtym czasie kochankę. Dałbym wiele, że tak było. Są wszystkie objawy: brak okazywania uczuć, bliskości i czułości, dużo pracy do późna. Pewnie też jakieś wyjazdy w delegacje... Nie ma znaczenia, czy mam rację, czy nie. Ważna jest teraz Wasza przyszłość. I teraz masz 2 wyjścia: albo oboje z mężem dużo pracować nad odbudową związku, albo powoli szykować się do rozstania. Dodatkowa uwaga: postaraj się zdobyć dobrą pracę (jeśli nie pracujesz lub jesteś służbowo zależna od swojego męża). wielu facetów nie szanuje swoich żon, kiedy te są na ich utrzymaniu - są od nich finansowo zależne. Taki facet zdaje sobie z tego sprawę, że ona od niego nie odejdzie, bo nie ma dokąd, no i nie ma kasy (jak się utrzyma?). Dlatego już jej nie szanuje. :( Na koniec dwa dowcipy: Podczas nocy poślubnej młody małżonek po wejściu do łóżka odwrócił się tyłem do żony i ułożył do snu. - Wiesz - mówi żona - a moja mama to mnie zawsze przed snem trochę popieściła... - No, przecież nie będę w środku nocy po twoja mamę leciał... Przychodzi facet do komisariatu i stwierdza, że zaginęła mu żona. - Proszę o rysopis - mówi policjant. - Ma rzadkie, przetłuszczone, siwiejące włosy, duży, siny nos, zezuje, ciągnie za sobą nogi, cuchnie i strasznie gdera... Tfu!!! Nie szukajcie jej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaa
Wredniak Ty to nawet dowcipny potrafisz byc :P A moze Ty napiszesz cos o sobie?? Wiem wiem, Ty nie masz tych problemow co my, ale.....jestes tu mimo wszytsko z nami, i tak troszke nam pomagasz....:) Ja to tylko jestem ciekawa ile masz lat??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malaaaaa: Jesteś na 100% pewna, że to potrwa tylko 2 lata? A co jak się okaże za te 2 lata, że teściowie się rozmyślili i że na razie jeszcze nie chcą wracać do Polski (bo np. będzie straszny kryzys i totalna kicha u nas)? teofilia: Mylisz pojęcia - to, że facet nie chce uprawiać seksu z żoną wcale nie oznacza, że jest aseksualny i że nie może (czy nie chce) tego robić z inną kobietą. Właśnie jest zazwyczaj tak, że jak ma kochankę, to już mu nie zależy na seksie z żoną. A co do pozycji, to jest np. pozycja na pieska, na łyżeczki, na siedząco (Ty siedzisz na nim - przodem lub tyłem). Przejrzyj sobie katalog pozycji seksualnych i zastanów się, jakie będą dobre (a potem je przetestuj). Bo najgorsze to siedzenie i narzekanie - a tu trzeba działać! P.S. No chyba, że ma taki brzuch, że praktycznie żadna pozycja nie pasuje. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaa
wredniak tego ze wroca to ejstem na 100% pewna. Tesciu za 2 lata przechodzi na emeryture, a tesciowa jak by nie maz to juz by w Polsce siedziala...juz dni liczy! I kryzys ich napewno tu nie zatrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaa
a nawet jak kryzys bedzie to i tak dla nich lepiej, bo kase tak czy tak bedzie z tad dostawal a nie z Polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BERKELEY
WITAM, temat bardzo mnie zaintrygował... mam baaardzo podobny problem...kiedyś kochalismy się z moim mężczyzną kilka razy w tygodniu, , bez względu na porę dnia czy nocy, pozycji więcej niż kamasutra opisała itd. A teraz ? upłynęło jakieś pół roku i nic. Cisza. Jak już czasami POPROSZĘ o małe co nieco to albo się odwraca albo mówi, że mam spać. Pytałam wielokrotnie o co chodzi, płakałam, martwiłam się. W odpowiedzi usłyszałam " NIE WIEM CO MI JEST." Mówi, że go podniecam, że jestem śliczna, że mnie nie zdradza ale nie wie dlaczego tak się z nim dzieje...Mieszkamy razem. Przytulanek mam aż nadmiar, pocałunków na każdym kroku, ale ja nie chcę byc maskotką. Czasami chcę się pokochać. Przez to wszystko mam jakąś blokadę. Kiedyś byłam bardziej wyzwolona, otwarta, bezpośrednia. Teraz nic. Czekam aż się zacznie do mnie dobierać ( przewaznie w niedziele, pach , rach ciach i koniec. jedna pozycja i spac ). dodam, że mamy po 30 - pare lat, nie mamy problemów, kłopotów ... ech.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
wredniak p. a ja ? ;) A wogóle to wszystkie myslimy ,ze faceci zawsze chca i mogą ,,, a Oni czsem unikaja seksu z kobietą . I kobiety sie frustrują i mysla sobie rózne rzeczy . A najczęściej ,że sa po prostu mało atrakcyjne ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaa
BERKELEY ale napewno Cie kocha, albo ma cos na sumieniu ze nie chce sexu a caluje i pieknie mwoi :P nie no zartuje ale tez taka podejzana sprawa...ja to Ci w sumie tak czy tak nic nie doradze....ale postanowilam ze u siebie zstosuje motode ZAZDROSC. Tak jak wredniak kiedys napsiala ze nasi mezczyni mysla ze juz jestesmy ich i nie msuza sie juz o nas starac... Ja postanowilam sie stroic, malowac (w sumie zawsze to robie :P) ale tez czesciej wychodzic....na kawke z kolerzanka, na zakupy do miasta, na silownie itd...zawsze piekna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochhhhhh
wytłumaczcie mi dlaczego facet mi odmawia ładnej młodszej a leci do 15 lat starszej i mieszkającej 50 KM dalej?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaa
ale dzisiaj posiedze jescze w tych dresach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mogę cały czas śledzić tego wątku i poświęcać Wam zbyt wiele czasu. :( malaaaaa - mam 38 lat, a moja żona jest o 5 lat młodsza. Jesteśmy małżeństwem od 7 lat. Rozumiem już, że za 2 lata będziecie już bez teściów na głowie. To pozostaje Ci czekać... lalunia69: Ten Twój facet zachowuje się jakby miał problemy z erekcją. I to poważne problemy. Być może jest to po części powodem jego separacji z żoną. :( Być może powodem jest zły tryb życia, a być może co innego . Jeśli on nic z tym nie robi (nie chce pójść do lekarza), a nawet zaprzecza, że ma problemy), to ja bym na Twoim miejscu dał sobie z nim całkowicie spokój. No chyba, że Ci wystarczy petting. Jeśli facet ma miękkiego, to nie należy go namawiać na seks, ale na pójście do lekarza. \"A wogóle to wszystkie myslimy ,ze faceci zawsze chca i mogą\" Wiesz co? Tak jest, jak kobieta jest obca, tajemnicza i trudno dostępna. To zdobywanie nas podnieca i motywuje do działania (wtedy jesteśmy super kochankami). Ale jak już kobieta jest zdobyta, to po jakimś czasie przestajemy się starać, czasami już nie chce nam się seksu (nie tak w ogóle, ale z tą kobietą), itp. Rutyna zabija związek. :( Stąd potrzeba obustronnych starania dla podtrzymania zainteresowania i pożądania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaa
wredniak piszesz ze nie mozesz nam tyle czasu poswiecac....ale jednak tu jestes, zagladasz, odpowiadasz .....przyznaj sie, polubiles nas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaa
a kim jeste sz zawodu jesli mozna wiedziec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wredniak piszesz ze nie mozesz nam tyle czasu poswiecac....ale jednak tu jestes, zagladasz, odpowiadasz .....przyznaj sie, polubiles nas" Chciałabyś. :P To prędzej Wy mnie polubiłyście. :) Kim jestem z zawodu? Programistą w średniej wielkości firmie (w Warszawie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"wytłumaczcie mi dlaczego facet mi odmawia ładnej młodszej a leci do 15 lat starszej i mieszkającej 50 KM dalej?????????" Może dlatego, że ta młoda i ładna ciągle gdera, narzeka i jest niezadowolona, a tamta starsza i mniej atrakcyjna (wizualnie) potrafi go zrozumieć, nie wymaga od niego zbyt wiele (tylko żeby był - na kilka godzin), nie narzeka, nie marudzi. No i potrafi się nim odpowiednio zająć. :) Też dlatego, że to odskocznia, ktoś nowy - brak rutyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BERKELEY - jeśli Twój facet nie wie, co mu jest (w sensie dlaczego jest aseksualny), to pójdźcie razem do seksuologa - może on coś pomoże? A jak facet będzie się wzbraniał, to zapytaj się go wprost - czy chce coś zmienić w Waszym życiu/związku, czy jednak taka sytuacja mu odpowiada. Bo Tobie nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Dzięki Wredniak , podoba mi sie jak odpowiadasz na pytania :) Naprawdę facet na tym forum , jest niodzowny. Masz rację , postaram się dac z nim spokój, w sumie to od razu pomyślałam ,że cos z nim nie tak . Ale nie byłam pewna . Moze nie ma pełnego wzwodu , bo mam zbyt mały biust,,,,albo go nie podniecam bo nieodpowiednia pozycja , miejsce itp. A wogóle to w gre wchodziły uczucia , więc próbowałam ,,,, w kazdym razie tnx W. za odpowiedź :) jednak W. zrozumielismy się ;) Pzdr. ochhhhh-> Moze starsza ma więcej seksapilu albo lubi po prostu , starsze i doświadczone . Mhm, zależy ile tamta ma lat ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahaś - i mówcie facetowi komplementy (właściwe jego osobie) - Wy to lubicie i potrzebujecie, żeby czuć się atrakcyjne. My też. :) Chwalcie go jak coś dobrego zrobi. Mniej narzekania, więcej radości, pozytywnej energii. A jak facet coś źle zrobi, to mu powiedźcie, jak ma/miał to zrobić, żeby było dla Was dobrze. ASERTYWNOŚĆ. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
Wredniak. tobie to dobrze, nie masz zadnych problemów ,,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ochhhhhh
ja nie narzekam i nie gderam ,pomagam mu we wszystkim ,pożyczam pieniądze i nawet jak coś mi nie pasuje to nie okazuję tego.W ięc dlaczego??????????????? WRedniak liczę na odp. nie tylko twoją inne odp.też mile widziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalunia69 - raczej to niemożliwe, żeby z powodu małych piersi facet nie miał erekcji (a przy dużych miał). A tym bardziej przy pieszczeniu - każdy zdrowy facet, czy chce, czy nie, dostanie erekcji, bo to fizjologiczna reakcja organizmu. Małe piersi nie mają nic do tego. To nie tu leży problem. On się tylko tak tłumaczy - bo nie chce się przyznać, że problem jest w nim. :( Czasami facet ma czasowe problemy z erekcją, jeśli jest mocno zdenerwowany i są to początki erotyki - boi się, że się nie sprawdzi, itp. Sugeruję też Ci pogadać o tym problemie Twojego faceta z fachowcami. No i Twoim facetem też. Zaraz wychodzę z pracy i już dzisiaj raczej tu nie zajrzę - żona się już lepiej czuje i okupuje kompa w domu, a że ma zaległości, to jej nie będę przeszkadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
W. dzięki , mam jednak odpowiedż , tak myślałam ale jeszcze nie byłam na 100 procent pewna ,,, Powiem mu jeśli sie odważę . Zajrzyj tu czasem Wredniak , polubiłyśmy Cię ,,,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wredniak. tobie to dobrze, nie masz zadnych problemów". Mylisz się. Ja również mam czasami problemy, jak każdy zresztą. A w moim związku też różnie bywało, ale przetrwał on głównie dzięki umiejętności ROZMAWIANIA i zrozumienia. Ludzie nie potrafią rozmawiać (tylko gadają), ale to jest sprawa na osobną rozprawkę. Na szczęście my z żoną potrafimy rozmawiać. :) ochhhhhh - ale jak my Ci mamy pomóc, jak w sumie nic konkretnego nie wiemy o Tobie i o Waszym związku. I - uprzedzając - nie widzę sensu, byś go tu opisywała ze szczegółami, bo pomoże Ci raczej ktoś, kto widzi i obserwuje Was z boku. Bo Twoje słowa to za mało - Ty pewnych rzeczy nie widzisz i może nawet nie zauważasz - i nie jesteś w stanie nam o nich powiedzieć. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ten sam problem...chyba jest nas tutaj duzo:( Mojemu facetowi wcale nie chce się kochać,ostatnio spimy bez ubrań(moja inwencja) myslałam ,że to coś pomoże ale nic z tego:( ja go rano miziam a on mówi żebym przestała,wieczorem to samo:( Nie pamietam kiedy ostatnio uprawialiśmy goracu i namietny seks tak żebym i ja była zadowolona.Przewaznie jeśli już dojdzie do jakiegoś zbliżenia to trwa to nie dłużej niż 10-15 minut i po wszystkim:( a ja chciałabym dłużej.Mówi mi że jestem nimfomanką że jestem niewyżyta,że ja to bym mogła cały czas a on jest zmeczony:(i nie może i dla tego się nie kochamy:( Dzisiaj wyjątkowo już sama zaciągnęłam go do pokoju bo już od tygodnia daję mu znaki ze mi brakuje a on nic wiec sie wkurzylam i wzielam go poprostu za reke popchalam na łóżko i juz nie mial wyjscia-smutne to ,ale coz:(kobiety tez maja potrzebne,nie tylko dom dzieci,czasem chcialoby sie czegos innego:) Macie jakies propozycje jak zaciagnac faceta do łóżka albo jak zrobic zeby mu sie chcialo i co zrobic zeby to trwalo dłużej? Bo ja juz próbowałam tylu rzeczy...sms-ki od rana,bielizna,swieczki,sesja zdjęciowa,spanie nago,uwodzenie i nic kompletnie nic.On sie chce kochac tylko wtedy kiedy on ma na to ochote a to sie zdarza bardzo rzadko:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
ochhhhhh -> nie wiem jaka jest twoja sytuacja , jesli jestes fajna i łandna babka to nie wiem czemu leci do innej . I wogóle jak to leci ? Zostawia Cię i mówi ,że idzie do starszej ? Bo ja nie kaman ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki! :) Będę zaglądał, a za 2 lata sprawdzę, co u Małej słychać (mam nadzieję, że miłe pojękiwania z rozkoszy w sypialni). ;) Podobno problemy z erekcją (w większości) można wyleczyć. Ale to nie jest łatwe, no i przede wszystkim potrzebna jest do tego chęć samego faceta, żeby coś z tym zrobić. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba dobrze,ze facetowi sie nie chce w koncu masz swiety spoko a ty lalunia dziewczynko przestan glupoty opowiadac i wez sie za cos pozytecznego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×