Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piwnookaBlond

unika seksu

Polecane posty

Gość Cuspidor27
...M..sluchaj...ja bylam w twoim przpadku i 6 lat temu mialam twoje lata kobietko....dlaczego tak sie martwisz opinia ludzi?????????to jest tylko twoja opinia!!!!!!!!!!!!!!!!!nie martw sie!!!!!!!!!!!Ja mialam 24 lata...teraz mam 27 OLEJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jestes atrakcyjna i piekna..:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...M
słońce drogie, to nie jest takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...M
mam bagaz doświadczeń , których nie zycze nikomu. Mam zaledwie 23 lata a za soba zycie 40 latka, pragnę stabilizacji, opieki, czułości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
wiem ..M..latwo tak mi mowic....rozumiem kotek:)buziam slonko..trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...M
ale napisz mi czy u ciebie naprawdę nic, NIC się nie da zrobić aby ulżyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
wiesz ja mam podobnie......chcesz zeby m przedstawila Ci moje zmagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...M
jesli tylko masz ochotę i czas nie ma problemu, chętnie cie wyslucham:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
mialam raka...ale juz nie mam...mialAM RAKA W STOPNIU PRZEDINWAZYJNYM....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
MIALAM OPERACJE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cuspidor27
TO BYLY NAJGORS`E 3 GODZINY MOJEGO ZYCIA...I BARDZO BOLESNE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...M
zwątpił w miłość do ciebie? w was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...M
Cuspidor27 nie pozwól aby strach, żal... cokolwiek było w stanie usprawiedliwić TWOJE pragnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...M
WIDZE ZE ZAGINĘLAŚ W KRAINIE SNÓW:) ŻYCZĘ CI WIĘC NAJPIEKNIEJSZYCH MARZEŃ SENNYCH POD SYMBOLEM DIONIZOSA:) słodkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...M
ale mi bosko tu zasiedziało ŚWIECIE NASZ DAJ NAM Chwytać myśli nagłe, jasne, Szukać tam, gdzie światła biel, W Twoich oczach dwa ogniki, Już zwiastują, znaczą cel, W Twoich oczach dwa ogniki, Już zwiastują, znaczą cel. Świecie nasz, świecie nasz, Chcę być z Tobą w zmowie, Z blaskiem twym, siłą twą, Co mi dasz - odpowiedz! Świecie nasz - daj nam, Daj nam wreszcie zgodę, Spokój daj - zgubę weź, Zabierz ją, odprowadź. Szukaj dróg gdzie jasny dźwięk, Wśród ogni złych co budzą lęk, Nie prowadź nas, powstrzymaj nas, Powstrzymaj nas w pogoni... Świecie nasz - Daj nam wiele jasnych dni! Świecie nasz - Daj nam w jasnym dniu oczekiwanie! Świecie nasz - Daj ugasić ogień zły! Świecie nasz - Daj nam radość, której tak szukamy! Świecie nasz - Daj nam płomień, stal i dźwięk! Świecie nasz - Daj otworzyć wszystkie ciężkie bramy! Świecie nasz - Daj pokonać każdy lęk! Świecie nasz - Daj nam radość blasku i odmiany! Świecie nasz - Daj nam cień wysokich traw! Świecie nasz - Daj zagubić się wśród drzew poszumu! Świecie nasz - Daj nam ciszy czarny staw! Świecie nasz - Daj nam siłę krzyku, śpiewu, tłumu! Świecie nasz - Daj nam wiele jasnych dni! Świecie nasz - Daj nam w jasnym dniu oczekiwanie! Świecie nasz - Daj ugasić ogień zły! Świecie nasz... Świecie nasz, świecie nasz, Chcę być z Tobą w zmowie, Z blaskiem twym, siłą twą, Co mi dasz - odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...M
Cuspidor27 z dedykacja dla nas:) Jacek Różański Jeszcze krok i znów mrok, mała wieczność Ta minuta trwać może sto lat Obok już twoich póz niedorzeczność Jest samotność jak lustro i walc To twój cień objął cię chłodem szarym Szepce ci: jesteś nikt, nie ma cię Nie ma prawd, nie ma kłamstw Jedno wiesz, jesteś sam I tak będzie, zostanie jak jest Wypij do dna Gorzkie wino samotnych I ty i ja potrafimy z tym żyć Śmierć oczy ma Z wypłowiałych afiszy w ciszy Gorzkie wino samotnych Wypij do dna Jeszcze masz jakąś twarz, jakieś ciało Celę, w której uwięził cię byt Jeszcze się dotąd nic nie udało Jedno wiesz, było głupio i wstyd W pustych dni gęstą sieć zaplątany W węzłach żył słyszysz szum ciemnej krwi Nie ma prawd, nie ma kłamstw Jedno wiesz, jesteś sam Pogodzony z swą klęską ktoś, nikt Wypij do dna Gorzkie wino samotnych Wypij niech czarny blask Zamigoce we szkle W świecie ze ścian Tylko siebie usłyszysz w ciszy Gorzkie wino samotnych Wypij do dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...M
Ale się wczoraj nabzdryngoliłam:) żałosne. Jednoosobowa impreza, upadłam nisko. Jutro po raz pierwszy w życiu mam zamiar odwiedzić sex shop. Fundnę sobie kuleczki gejszy. Z braku seksu robię sie nerwowa i złośliwa, może to jest przyczyn~ą dalszych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :) a ja dzis nie poszlamdo pracy- caly dzien w lozeczku spedze :) M- nie lam sie, mi sie tez zdazylo samej nawalic- a potem maz wysluchiwal pijackiego belkotu- i jeszcze bardziej dol na 2 dzien a o tamtym nie mysl, jesli jest taki glupi ze zostawil taka fajna laske- to po co za nim plakac? zawsze mozemy sie pocieszyc- pol swiatu tego kwiatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
Hallloooo ale impra byla u was widze :P Cuspidor pewnie sie kochana spilas i wymieklas : heheh zartuje... U mnie wieczor wygladal tak....maz tak jak psialam zasnal ale po godzinie wstal....zjadl kolacje, wlaczyl filmik.....zaczal sie dobierac do zonki ale oznajmilam ze najpierw masazyk ktory mi obecal....skonczylo sie tak ze ja zasnelam a on sobie odpuscil :P wiem wredna jestem, ale ile razy bylo tak ze ja chcialam aon nie :P ale obiecuje dzisiaj nadrobic :) Teraz mykam do pracy, nie mam tak dobrze ze moge w domciu zostac i w lozeczku polezec :( odezwe sie wieczorem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
ewag zdjecia nie chodza......tzn jakis blad wyskakuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee- nie wiem -cos kafe dodalo pewnie- bo z innej stronki sie otwieraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...M
o boże, jak mnie dziś głowa boli. A mam tyle nauki...ale wspaniałe z was kobietki:) nie zlinczowałyście mnie za pijaństwo w samotności ;) ;) ;) i miło się z wami zwierza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalunia69
piosenka Qvo Vadis w wykonaniu Bajora jest boska , uwielbiam jego koncerty,,,Pozdrawiam . a to Czyżykiewicz - " Kiedy Cię spotkam, to Ci powiem że byłaś światłem moim Bogiem że szmat już drogi przemierzyłem I byłaś wszędzie tam gdzie byłem odległą gwiazdą w sztolni nocy zachodem słońca, snem proroczym przestrzenią serca, której strzegłem jak oka w głowie, dla tej jednej, mądrej i pięknej ludzkim prawem ave. Kiedy Cię spotkam, czy ukryję wszystkie kobiety, których byłem pacjentem, uczniem, profesorem żal nie na miejscu i nie w porę jak mogło być a jak nie było, że wszystko na nic - tylko miłość na wieki wieków i że żaden człowiek nie był mi tak potrzebny ave. Kiedy Cię spotkam, jak mam spojrzeć żebyś nie mogła w oczach dojrzeć starego głodu, którym ch*jnie obdarowałem tyle spojrzeń blasku księżyca, który każe od ścian odbijać się, od marzeń do zjawy Twej wyciągać ręce w śniegu pościeli pisać wiersze szkłem ryte skrycie tatuaże" wredniaku p. przemyśl zanim osadzisz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...M
Ubóstwiam Bajora, gdy spiewa "Nie opuszczaj mnie" tym głosem, w pewien wyjątkowy sposób- po ciele przedreptuje stado dreszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany...
Dziewczyny, na temat czyli Unika seksu!!! Strasznie prezynudzacie, ze az sie czytac tego nie chce... a byl taki fajny topik!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rany...
....a z tymi wierszykami to moze topik literacki a nie temat o SEKSIE!!!! NUDDDDDDDDDDDDDDDDDDA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaa
kazdy czyta to co chce, komu sie nie podoba nie musi czytac.... co do wierszy??? hmmm....nie ja je pisalam :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaa
Cuspidor bedziesz albo jestes??? I ja tak mam gdzie sie podziewasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×