Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

marta113

Clostilbegyt i bromergon - moze sie uda 2

Polecane posty

STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------- 3----------------26/27.03------ WrocLove Klarav(26)---------------------9 -----------------hmmm--------Częstochowa Marta113(?)------------------- ? -----przerwa-----------------------??? mida(27)--------------------5----------------24/02/09--- -----Ostrowiec Sw. maja1981...................6..............21.03 (CLO)..............UK 000kika000................3...............5/6,04,2009... ..........Mielec haleczka (30)...............2......................?................W łocławek agula...(27).................14................08,04,200 9.........Kraków slonce31 (31)................2................04,04,2009........Rybni k monika-78 (31)............9...............16,03,2009..........Włocławe k beti-75(34)................13...............23.04.09.... ........piaseczno carolla (30)................40...............20.04.09.............Ma zury kara1983(26)-------------- 9----------------18.04.09----------- WWY Madzialenka1985(24)----- 2----------------19.04.09 -----------Wałbrzych muszka28 (28)-------------4--------------------??-----------------Opo le Domi883(26)---------------1-----------------21.04.09---- ------Świdnica PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI--MIASTO Inga127 (?)----------5--------24.11.09-----------?----------1!!--- ----------?? Sytofala (?)-------6mies----------??-----------kumulacja ---?----- ------?? Aniabuu23(27)---13tc-------30.09.2009----------?--- -----1-----------Kalisz Lena1984 (25?) 26 tydz- 25.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec duszka80 (29)----- 3------- 30.11.09-----------?----------- 4----------Żagań koteczek19833---20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Angela82 (?)---------?------------??--------------??-------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu, nie wiem czemu az 3 razy, czyzby znowu zaczelo szwankowac?? :( lepeiej na dzisiaj przestane "odswierzac" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
Jestem!!! Dziś bromek, a od jutra clo 1x1 przez siedem dni, a potem monitoring. klarav ja za pierwszym razem zaszłam właśnie na clo i pregnylu więc nie martw się napewno uda Ci się wreszcie, tak jak każdej z nas. Czasami trzeba po prostu odpuścić- ja tak miałam za pierwszym razem, nastawiłam się już na hsg, a tu niespodzianka i to jaka miła. malinka2510: clo nie tylko hoduje pęcherzyki, ale też poprawia jakość jajeczka i bardzo często stosuje się je u dziewczyn z PCOS. Będziesz miała monitoring więc nie martw się wszystko będzie ok. muszka28 tempke zawsze mierzy się po conajmniej 6 godzinnym spoczynku, na czczo i bez wstawania z łóżka, więc ta w ciągu dnia nie liczy się. z testem poczekaj do miesiączki. Powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
Dziewczyny nie wiecie jak jest z pregnylem na rynku, bo nie wiem czy już szukać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lena 1984 tez jestem z mielca jesli mozesz odpowiedziec to chcialabym wiedziec u jakiego lekarza sie leczysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi z pregnylem jest strasznie ciezko moj lekarz ostatnio wypisal mi recepte na 2 opakowania bo naprawd sie trzeba nameczyc zeby znalesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------- 3----------------26/27.03------ WrocLove Klarav(26)---------------------9 -----------------hmmm--------Częstochowa Marta113(?)------------------- ? -----przerwa-----------------------??? mida(27)--------------------5----------------24/02/09--- -----Ostrowiec Sw. maja1981...................6..............21.03 (CLO)..............UK 000kika000(23)............3..............5/6,04,2009............Mielec haleczka (30)...............2......................?................W łocławek agula...(27).................14................08,04,200 9.........Kraków slonce31 (31)................2................04,04,2009........Rybni k monika-78 (31)............9...............16,03,2009..........Włocławe k beti-75(34)................13...............23.04.09.... ........piaseczno carolla (30)................40...............20.04.09.............Ma zury kara1983(26)-------------- 9----------------18.04.09----------- WWY Madzialenka1985(24)----- 2----------------19.04.09 -----------Wałbrzych muszka28 (28)-------------4--------------------??-----------------Opo le Domi883(26)---------------1-----------------21.04.09---- ------Świdnica PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI--MIASTO Inga127 (?)----------5--------24.11.09-----------?----------1!!--- ----------?? Sytofala (?)-------6mies----------??-----------kumulacja ---?----- ------?? Aniabuu23(27)---13tc-------30.09.2009----------?--- -----1-----------Kalisz Lena1984 (25?) 26 tydz- 25.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec duszka80 (29)----- 3------- 30.11.09-----------?----------- 4----------Żagań koteczek19833---20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Angela82 (?)---------?------------??--------------??-------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka ja jestem po clo chyba to 5 cykl i wlasnie w tym cyklu pojawila sie cysta (taka mniejsza torbiel), lekarz kazal koniecznie przyjsc po @, bo nie mozna stosowac clo jak ma sie torbiele. Zapytaj swojego gina, powodzenia i buziaki :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
domi z perygnylem jest strasznie ciezko bo podobno w hurtowniach sa straszne braki.mnie udalo sie kupic.jesli masz juz recepte to szukaj i jeszcze raz szukaj a jesli potrzebujesz na juz a nigdzie nie ma to daj mi znac,zapytam czy u mnie czy jeszcze maja i najwyzej poprosze o przetrzymanie,przeslesz mi recepte to ci wysle:)trzeba sobie jakos pomagac z tym dzidziusiowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
000kika000 ja chodzę do P.gin na Godlewskiego chodzę do niej już bardzo długo gdzieś od około mojej pierwszej misiączki - jest czasami dziwna ale nie oceniamy przecież lekaży za to jakcy są tylko jak nas leczą , ja jestem Bardzo zadowolona i nie wyobrażam sobie pujścia do innego lekaża (pomimo że poroniłam 2 razy :( ....) A ty u kogo się leczysz ?????????????//////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kara przykro mi że Cię nie pocieszyłam, ja też zmagałam się z bólami, chyba nawet dłużej niż ty, bo anty zaczęłam brać właśnie z powodu ciężkich @ już w 1999, a wcześniej sporo się namęczyłam, ale pocieszające jest to że po laparo mamy dużo większe szanse niż teraz. W piątek idę na kontrolę, więc napiszę po weekendzie jak poszło, niestety nie wcześniej bo zostaję u rodziców a tam nie mam internetu. Co do nauki na błędach to masz rację. Jeśli mogę ci coś poradzić, to zrób sobie badanie tarczycy, ja dopiero w szpitalu dowiedziałam się że mam problemy, a okazuje się że tarczyca jest powiązana z niemożnościa zajścia (znowu hormony). A i zanim pójdziesz do szpitala to już teraz dbaj o włosy i paznokcie, jedz skrzyp i wit. B6 bo po narkozie wszystko się osłabia, włosy wychodzą a paznokcie rozdwajają. Trzymam za ciebie kciuki i wierzę, że wszystko będzie ok. Wszystkim pozostałym też życzę powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------- 3----------------26/27.03------ WrocLove Klarav(26)---------------------9 -----------------hmmm--------Częstochowa Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo)------------Cz-wa mida(27)--------------------5----------------24/02/09--- -----Ostrowiec Sw. maja1981...................6..............21.03 (CLO)..............UK 000kika000(23)............3..............5/6,04,2009.... ........Mielec haleczka (30)...............2......................?................W łocławek agula...(27).................14................08,04,200 9.........Kraków slonce31 (31)................2................04,04,2009........Rybni k monika-78 (31)............9...............16,03,2009..........Włocławe k beti-75(34)................13...............23.04.09.... ........piaseczno carolla (30)................40...............20.04.09.............Ma zury kara1983(26)-------------- 9----------------18.04.09----------- WWY Madzialenka1985(24)----- 2----------------19.04.09 -----------Wałbrzych muszka28 (28)-------------4--------------------??-----------------Opo le Domi883(26)---------------1-----------------21.04.09---- ------Świdnica PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI--MIASTO Inga127 (?)----------5--------24.11.09-----------?----------1!!--- ----------?? Sytofala (?)-------6mies----------??-----------kumulacja ---?----- ------?? Aniabuu23(27)---13tc-------30.09.2009----------?--- -----1-----------Kalisz Lena1984 (25?) 26 tydz- 25.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec duszka80 (29)----- 3------- 30.11.09-----------?----------- 4----------Żagań koteczek19833---20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Angela82 (?)---------?------------??--------------??-------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti-75
cześc dziewczyny dzis 2dc ,po ostatniej wizycie powiedziałam sobie ,że nigdy więcej ,że koniec starań, jestem w kropce zastanawiam sie czy dalej kontynuować czy sobie odpuścić, szlak mnie trafia jak sie okazuje że po kolejnej wizycie , clo, pregnylu ,znowu nic z tego nie wyszło :( tak sobie czytam was i w porównaniu z wami to ze mnie starucha :( mam już jedno dziecko , córke ma prawie 13lat i tak sobie myślę że może tak ma już pozostać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domi883
beti nie mazgaj się, tyklo ciesz bo przed Tobą nowy cykl i nowa szansa, nie jesteś stara i masz prawo do drugiego dziecka jak każdy! Będzie dobrze! klarav ja pregnyl będę potrzebować dopiero za dwa tygodnie, ale w takim razie receptę wezmę już teraz i poszukam u mnie. jeśli mi się nie powiedzie to ładnie uśmiechnę się do Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
beti,skoro masz juz córe to mozesz na spokojnie zaczac starac sie o nastepne dziecko.bez presji otoczenia,bez wiecznego myslenia czy kiedykolwiek bedzie ci dane byc mama.wiele dziewczyn udowodnilo ze jak powiesz dosc to dopiero ,,wchodzisz do gry,,:)trzymam i za Ciebie kciukasa i jajniki:)hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti75 kochanie nieraz odpuszczenie sobie, daje owocne efekty... wiesz ze ja też gadałam tak jak ty, tylko ja mam synka prawie 4-letniego... i mówie chyba tylko on jest mi dany. zawsze marzyłam o synu starszym i młodszej córci... i kiedy myślalam że już sie nie uda... stał sie cud.... w mikołaja zobaczyłam 2 piekne kreseczki... teraz pod sercem nosze swoją piękną córeczke.... mam akurat znajomych co juz złozyli papiery o adopcje i wogole a tutaj ciąża spadła na nich jak grom z jasnego nieba.... a ja wczoraj byłam na us 3d podejrzec moja córeczke, płec znaliśmy wczesniej dobre lekarz miał oko na zwykłym usg:) teraz jestem spokojna ze jest zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti-75
dzięki dziewczyny , chyba spróbuje jeszcze raz , z pierwszym dzieckiem nie miałam problemów z zajściem :) (tj.chciane nie planowane) przez te pare lat moje zycie troche sie zmieniło ,drugi zwiazek ,drugi ślub, drugi mąż (kochany) a teraz pragnełabym drugie dziecko. Jestem w tej dobrej sytuacji że mąz podchodzi do tego bardziej na luzaka niz ja , moją córke traktuje jak własna ,a może lepiej niż niejeden biologiczny ojciec swoje własne dziecko,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta u mnie z tarczycą ok. To mój gin zbadał u mnie na samym początku starań. A z tymi włosami i paznokciami to mnie zaskoczyłaś bo ja po clo straciłam już z połowę tego co miałam na głowie a i z paznokciami się zmagam od dawna. dzięki za wszystkie porady to że mnie nie pocieszają to nie znaczy że ich nie potrzebuję :) Czekam na wieści od ciebie i od wszystkich staraczek. A to prawda tabelka to świetny pomysł. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszka28
Dziewczyny pomóżcie! Dziś rano koło 6 zrobiłam test bo @ miała się pojawić w poniedziałek, ale się nie pojawiła. i tak - w pierwszych kilku minutach jak byk jedna krecha. zasmuciłem się i powrót do łóżka dosypiać. teraz wstaję, patrzę na test a tam pojawiła się jaśniutka druga kreseczka... dziewczyny czy ja już fiksuję i wmawiam sobie czy jednak jest jakaś szansa?? może stężenie jeszcze jest zbyt niskie i dlatego taka blada ta kreseczka? a może to normalne po kilku godzinach i wynik jest zafałszowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonce31
Beti nie załamuj się. Ja mam podobną sytuację. Mam prawie 7 letnia córcię i tez walcze o drugą dzidzie już ponad rok. Jeżeli chodzi o pierwszą ciążę to też zero problemów. Zdecydowaliśmy się na dziecko i w tym samym miesiącu okazało sie, że jestem w ciąży a teraz.... same problemy. I też już mam trochę dość ale jeszcze powalczę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka2510
czesc kobity dzieki wszystkim za odpowiedzi troszke mi sie humor poprawł wczoraj wziełam ostatnia tabletke LUTEINY i teraz czekam na okres chodze juz od rana z podpaską w majtach mam nadzieje ze sie pojawi a mam pytanie rówzniez chciałabym wpisac sie na liste staraczek tylko nie wiemjak mam to zrobić pomożecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka2510 napisz swój wiek, ilość cykli, mies. i skąd pochodzisz to cię wpiszę na listę. Pozdrawiam ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beti-75
malinka najlepiej ,zaznacz ,kopiuj -wklej w tą ramke co kom. i dopisz się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszka28 najlepiej jak pójdziesz zrobić beta HCG. Jej wynik wszystko wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka2510
aha malinka2510 24 lata 8 cykli Turek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka2510
STARACZKI ************* NICK (WIEK)-----------ILOSC CYKLI-------------@----------MIASTO balbinka85 (24)-------------- 3----------------26/27.03------ WrocLove Klarav(26)---------------------9 -----------------hmmm--------Częstochowa Marta113(29)--------------24 --------przerwa(endo)------------Cz-wa mida(27)--------------------5----------------24/02/09--- -----Ostrowiec Sw. maja1981...................6..............21.03 (CLO)..............UK 000kika000(23)............3..............5/6,04,2009.... ........Mielec haleczka (30)...............2......................?................W łocławek agula...(27).................14................08,04,200 9.........Kraków slonce31 (31)................2................04,04,2009........Rybni k monika-78 (31)............9...............16,03,2009..........Włocławe k beti-75(34)................13...............23.04.09.... ........piaseczno carolla (30)................40...............20.04.09.............Ma zury kara1983(26)-------------- 9----------------18.04.09----------- WWY Madzialenka1985(24)----- 2----------------19.04.09 -----------Wałbrzych muszka28 (28)-------------4--------------------??-----------------Opo le Domi883(26)---------------1-----------------21.04.09---- ------Świdnica malinka2510................8...................?????...............Turek PRZYSZLE MAMUSIE ************************* NICK (WIEK)--------TC-----TER. PORODU-----PLEC------IL CYKLI--MIASTO Inga127 (?)----------5--------24.11.09-----------?----------1!!--- ----------?? Sytofala (?)-------6mies----------??-----------kumulacja ---?----- ------?? Aniabuu23(27)---13tc-------30.09.2009----------?--- -----1-----------Kalisz Lena1984 (25?) 26 tydz- 25.07.2009 -córeczka - MMMm??? 2-3 Mielec duszka80 (29)----- 3------- 30.11.09-----------?----------- 4----------Żagań koteczek19833---20-------13.08.09---------corka------- 1----Świetoszow Angela82 (?)---------?------------??--------------??------------- 20:43 [zgłoś do usunięcia] beti-75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka2510
dobra dzieki jakos mi sie udało z waszą pomocą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
mam dosc.siedze w pracy i chce mi sie wyc jak cholera.dzis 10 dzien cyklu,bylam u ginekologa na monitoringu....i wiecie co?endo 5 a pecherzykow zero.nic.kompletnie.a tamtym miesiacy bralam clo 2-7 dzien i wszystko bylo piekne.piekne dwa pecherzyki,piekne endo...tylko nie pekaly...a w tym?zero.kompletnie nic.jechalam do pracy i wylam.zastrzyk w domu czeka na te cholerne pecherzyki!jest we mnie tyle zlosci.lekarz powiedzial ze nie ma pojecia czemu tak sie stalo....nie wiem...moze owulacja bedzie potem?moze przez to ze teraz wzielam o te kilka dni pozniej clo?plakac mi sie chce!!!jak to zero?nic?kompletnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klarav
z drugiej strony czy to mozliwe ze nie ma najmniejszych znakow?przeciez wczoraj wzielam ostatnia tabletke clostilbegytu wiec cos powinno ruszyc,tym bardziej ze w tamtym miesiacu bylo takie genialne podobno to wszystko!!!!!!!!!!ile te pecherzyki rosna w ciuagu jednego dnia?jak niby przez te 6 dni maja urosnac do tych ,,dobrych,,rozmiarow jak nie ma sladu po czymkolwiek!!!!!!!!!!! K....wa Mać!!!!!!!!!!!(przepraszam-musialam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×