Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

i te zawrotne tempo akcji:D!!!! aż dziw że kaczusia nie jest jeszcze prababcią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ta i żyli długo i szczęśliwie.Kaczusia uratowana,kaczor sie znajdzie... bla bla bla bla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoją drogą ta historia ma swój morał czasem da się uratować kogoś ,kogo wybrało się tylko do obserwacji lub odstrzału........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak gdyby była taka jak wszystkie inne....nie stała by sie ''symboliką'' stając sie czymś.....możesz zasłużyć na bycie kimś filozofia w moim wykonaniu jest strawna po wódce:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niusy w nowym konkurencyjnym dla naszej gazety radio zabrakło spikera:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sami obry spiker zawsze niusy znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak Pan mnie kochasz! niech widzą zazdrośni sąsiedzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie płacz
Ike 🖐️ Kto to jest ten Cafe Headline News. Nie przypadkiem moje ulubione nowe objawienie, czyli turkuć podjadek? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam newsa Mało Stanowczy obruszył sie na wieść o tym ze 99,9 kobiet to dziwki.Rzucił podejrzenia na autora topiku.....i nasuwa sie pytanie w jakim towarzystwie facet musi sie obracać by ...zaryzykować stwierdzeniem- nie ma już wrazliwych normalnych kobiet... czyżby przeoczył topik kucharza?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę cię jednak uprzedzić że nasze rozmowy są kontrolowane jak na obóz uchodźców przystało:) na szczęście my też mamy swoje grupy zwiadowcze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS powiem ci w sekrecie, że sąsiedzi byli płci żeńskiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyżby przeoczył topik kucharza? sami:D gorzej , że ja topiku z twojego niusa nie mogę znaleźć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdziu, kontrola jak w stanie wojennym :O Tylko nie wiem do którego obozu trafiłem, tu jest podziemie czy strefa rządowa? ;) O kucharzu tylko słyszałem ale jakoś mnie nie zainteresował bardziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognito ...
Nie, to nie retro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS oczywiście , że podziemie a obóz pierwsza klasa:P a luska znowu do domu trafić nie może, tym razem wpadła na kawkę do dobrego znajomego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto? ;D bo widze ktoś tu jest bardziej do poinformowany :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MS- byłam młoda i głupia- ot co i wierzyłam w ich szczere intencje- nic mnie to życie nie nauczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kucharzu tylko słyszałem ale jakoś mnie nie zainteresował bardziej... za to on o tobie czytał sporo a nawet tak bardzo dobrze cię zna- że rozmawiać z tobą nie chce co oznajmił koledze , z którym cię pomylił:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tyle razy mówiłem - kobieta Twój wróg :classic_cool: Sąsiad płci męskiej też, nawet bardziej :D Wszędzie są źli ludzie i tylko ja się uratowałem, jako jedyny sprawiedliwy :classic_cool: No jeszcze ze trzy osoby sie znajdą przyzwoite, ale na tym koniec! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość incognito ...
Nie jestem dobrze poinformowana, ale mam niezłe zdolności percepcyjne ;-) W każdym razie jak by się pojawił to może jakoś podpytasz w moim imieniu? ;-) Dziękuję i miłego dnia życzę :-) LzW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×