Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Luśka z W...

Wirtualny Żywot

Polecane posty

No proszę i można się wyedukować lingwistycznie na kafe :D Nigdy nie poowiem, że szukam szczotki :D Przynajmniej nie w Czechach :D Luśka, nie to miałem na myśli z zazdroszczeniem :) Bardziej to, że to szczęscie bywa w dużej mierze cholernie bolesne i nie ze względu na brak wzajemności a raczej na uwarunkowania... eeee.. genetyczno społeczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ładne bardzo. Ale chyba mało przez te ładne przeszkadzajki widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam złote półki złote i błyszczące jak psu jajca pytam o całokształt WSZYSTKICH! zielona ja też w zasadzie po fachu jestem bo jestem witrażystą ale na witrażowe lustro patrzeć bym nie mogła jak zresztą na wszystko co łączy się z witrażem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mnie właśnie urzekło że to się otwiera:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike,to jak ci sie wszystko swieci - to pewnie bedzie pasowac do calosci, inaczej - wspolgrac z otoczeniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Ono chyba jest takie przydymione... przynajmniej na tym dolnym obrazku tak wygląda. Szok, żeby lustro otwierać... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Lustro nie do każdego wnętrza, ale ładne. Przy czym mnie by się nie chciało go za każdym razem otwierać :) MS, o przeszkodach społecznych to jeszcze coś wiem, szczególnie w kontekście filmowo-literackim, ale te genetyczne brzmią tajemniczo. Nasuwa się przypuszczenie, ze albo chodzi o bliskie pokrewieństwo, allbo o Rh minus ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Eeee, jak masz wszystko zote, to kupuj! Ogryginalne to to jest, nie da się ukryć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Heh, Ike zdradza nas z lustrem. :( :( NIedobra! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ike 😘 Luśka, jeśli chodzi o Rh minus to jestem idealny ;) i nie miałem na myśli pokrewieństwa tylko, że się kurde za bardzo niektórzy angażują, a to może z tego DNA jest.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez męża nie kupię w końcu niestety on też ze mną mieszka :P lecę:P bo zaraz się zagadam zaczne od 3 zdań skończę na 300!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
MS, podobno jedna strona zawsze kocha bardziej, trick polega na tym, żeby tą stroną nie być ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milosc i wolnosc maja ze soba wbrew pozorom wiele wspolnego.... tyle ze nikomu nie chce sie wnikac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Też myślę, że to ma jakieś genetyczne podłoże. Że jedni się często zakochują, inni rzadziej, jedni mocno, inni niezbyt itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Tymczasem 🖐️ Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Justys 🖐️ :) Pewne jest wszak to, że bez miłości to człowiek jak ta "miedź brzęcząca, albo cymbał brzmiący" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Lusia widze, ze odwyk Ci nie wychodzi za bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W..
Tamari, dno okazało się muliste, ale jestem tuż, tuż. Wtedy na pewno wezmę z Ciebie dobry przykład :) A gdzie sie podziewa nasz bystry kolega Santo vel Capo vel Dżizas vel wszystkie te liczne nicki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Tamarcia!!!! Heeej! Zdrowa już jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike- no bedze szczera ale .....to lustro to takie sobie i nie bardzo te listki. moze poszukaj czegos bez motywu roślinnego :D wiesz ja tez ze srok pochodze wiec czuje co ci gra z tym złotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc moja kochana ju:) jestem zdrowa:) dziekuje , ze pytasz Lusia a nie wiem gdzie ten chuj przestal sie do mnie odzywac jak napisalam, ze moge sie z nim spotkac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pisze ja ike:) yeez ale właśnie to o to chodzi nie lubię klasyki i nie lubię jak wszystko pięknie współgra natomiast w pewnych rzeczach się zakochuję i czuję, że są moje i do mnie - do mojego klimatu pasują złota nienawidzę ale półki mam pomalowane na złoto- bo mi tak pasowały- mam bardzo skromne mieszkanko i uważam, że pewne elementy - niby całkowicie nie pasujące do całości potrafią nadać domowi duszy a to lusterko jest moje i już będzie idiotycznie wisiało obok egipskich pergaminów:D prawda, że gorzej być nie może??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Tamari, a to dobre :D Przy okazji, może powiedziałybyście coś dosadnie tej rozhisteryzowanej dziewczynie? Np. Zielona, Ike, Tamari. Wy macie jakieś takie bardziej konkretne słownictwo, a to by jej by chyba dobrze zrobiło. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3990240&start=30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Wiesz, trochę mi sie jej żal zrobiło, bo to histeria w czystej postaci, w dodatku zupełnie bezpodstawna. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luśka z W...
Ja się trochę wczułam, bo wcześniej ta rozmowa z Mało stanowczym, wiesz, o wrzodach, miłości jako chorobie itd. Też się trochę w życiu namęczyłam w życiu przez te emocje mające źródło w braku zrozumienia podstawowych mechanizmów i wyobrażam sobie, że tak się nakręcając można czuć się naprawdę beznadziejnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×